Çocuk Hastalıkları ülker hero baby ücretsiz mama numunesi gönderiyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

EU1

Ziyaretçi
teşekkürler ben de doğacak yeğenim için istedim bakalım gelecek mi??

bende üye olmuştum 1 ay önce numuneler ne zaman geliyo sms olarak bilgi göndermeleride güzel yeni annelerin üye olmasını tavsiye ederim

bende yenı uye oldum bakalım ne olacak..gelırse yazarım size kızlar..(sanmıyorum ama )

bnde üye oldum bekleyip görücez ne olucagını

bende milupaya üye olmuştum bana da gönderdiler içinde çok güzel şeyler vardı.hemde aşılar hakkında bilgiler,bebekler hakkında bilgiler olan kitapçık vardı bence güzel bişey tavsiye ederim.

üye olamıyorum girdiğiniz e postaya kayıtlı üye vardır dio ama ben üye olmamıştımki daha önce??

ben baby starda istediğimde önce bez geldi.bikaç gün sonra mama numuneleri geldi.ayına göre kaşık mamaları ve kavanoz maması,bebe bisküvisi falan geldi.bide bebeklerle ilgili açıklayıcı bilgilerin olduğu güzel bi kitapçık.sizde isteyin,ben üye falan olmadım ayrıca.milupaya üyeyim ama onlar bişey yollamadı.ayrıca bebelactanda isteyin.onların numuneleride gayet bol ve güzeldi.hemen hemen aynı çeşitler gelmişti..

üye olamıyorum girdiğiniz e postaya kayıtlı üye vardır dio ama ben üye olmamıştımki daha önce??

Sultan ben şimdi üye oldum,sen de eşinin e-postasını ya da abşka bir e-posta vererek üye olmayı dene şeker.

Ben de Milupa ya üye olmuşum bir zaman,bana mail geliyor sürekli,ama kendi sitesine girmeye çalışırken şifre istiyor bilmiyorum,bir daha eşimin üzerinden üye oldum bakalım gelecek mi ürün?

caycan nasıl isticez ne yazdın iletişim formuna

"numune gönderdiğinizi duydum,eğer banada gönderirseniz denemek isterim.ilginiz için teşekkürler " yazdım iletişim kısmına.bebeğimin ayını kilosunu söyledim.bezi 2 gün sonra yolladı ülker.4 gün sonra mamalar geldi.bebelac ta 2 gün sonra yolladı numuneleri..

ÜLKER HERO BABY sitesine üye olan herkese numune gönderiyor.:lepi:
Bana bugün geldi paketim.
içinde,
4 adet çorba,
1 adet organik mama,
1 poşet bebek bisküvisi
1 adet bebek bakım kılavuzu
2 adet bez var.

Tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve ücretsiz numune istemek.
ilgilenenlere internet adresi buyrun;

üyelik linki,

Yeni Üye

numune istek linki,

Ülker Hero | İletişim

Mrb,ben de sizin topicinizden sonra istedim bana da geldi ürünler,ancak paket içeriği farklı,acaba bebeğinizin ayı yaşı ne kadar,herhalde onunla alakalıdır.

Bende istemiştim biraz önce arayıp adresimi teyitettler yollayacaklar sanırım hero babyden

X