yumurtanın oluşumunu vücuttaki belirtilerden anlayabilirmiyiz???

H

haseki sultan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi haseki sultan
Merhaba arkadaşlar yumurtanın oluşumunu sol kasıktaki hafif ağrıdan hissedebilir miyiz acaba, ayrıca yumurtanın çatlaması sonucunda ağrı ortadan kalkıyo mu??

Bilgisi ve tecrübesi olanların yorumlarını bekliyorum ve şimdiden teşekkürler KK a.s.

canım yumurtlam olduğu zaman sırtın arada bi yanar.sanki ateş çıkıyomuş gibi olur.bak bende oluyor.tedavi gördüğüm süreçte oluyodu kontrole gittiğimde büyümüş oluyolardı.ama bu ay tedavi görmedim çok az hissettim.dikkat et belki hissedersin.başkada bilmiyorum hiç dikkat etmedim kasık ağrısına filan.

Yumurtlama günümü kasıklarımdaki ağrıdan hissediyorum. değişiyor bazen sağ bazen sol kasığım ağrıyor. bu ağrıdan tam 14 gün sonra regl oluyorum.

Arkadaşlar ben adet bitiminden hemen sonra sol kasığımda ağrı oldu.Tabi bu şiddetli bi ağrı değil çok hafif ve varlığını sürekli hissettirdi taa ki ovulasyon hesabına göre yumurtlama günüme kadar.Sonra o hafif ağrı kayboldu.Bende buna dayanarak acaba bu ağrı yumurta oluşumunu mu gösteriyo diye acaba dedim.sizlerde nasıl oluyo bu durum ??

Arkadaşlar ben adet bitiminden hemen sonra sol kasığımda ağrı oldu.Tabi bu şiddetli bi ağrı değil çok hafif ve varlığını sürekli hissettirdi taa ki ovulasyon hesabına göre yumurtlama günüme kadar.Sonra o hafif ağrı kayboldu.Bende buna dayanarak acaba bu ağrı yumurta oluşumunu mu gösteriyo diye acaba dedim.sizlerde nasıl oluyo bu durum ??

bende adetin ortasinde çıkıyor bu ağrı ve bir gün sürüyor sadece. yumurtma çatlayınca irritasyona sebeb olurmuş ondan kısa süreli hafif ağrı olurmuş.

Açelya evet benimde senin gibi olurdu ama ilk defa bu kadar uzun sürdü.Sabah kalktığımdan akşam yatana kadar günlerce çok ilginç!!

haseki sultan yanlış hatırlamıyorsam sen de 2. yi isteyenlerdensin...benim gibi......Ben de adetin 3. günü ağrı başlıyo bu yumurtaların yavaş yavaş büyüdüğünü gösteriyomuş ,sonra yumurta akı gibi olan o akıntı geliyo,ağrı geçiyo ardındann 2-3 gün sonra tekrar ağrımaya başlıyo. 20. güne kadar filan hemen hemen...bizim de 1.5 yıl oldu hala isabet ettiremedik neyse kısmet ne zaman hayırlıysa o zaman olur elbet

evet benim de bu ay öyle sürekli ağrıdı hele belim anlatamam iğne gibi kasıklarıma sancı girdi ama maalesef ...Ama inşallah sen hamilesindir...... bi de normalde 28-29 gün sürerdi şimdi 30-31 gün filan sürüyo herşeyim değişti valla

haseki sultan yanlış hatırlamıyorsam sen de 2. yi isteyenlerdensin...benim gibi......Ben de adetin 3. günü ağrı başlıyo bu yumurtaların yavaş yavaş büyüdüğünü gösteriyomuş ,sonra yumurta akı gibi olan o akıntı geliyo,ağrı geçiyo ardındann 2-3 gün sonra tekrar ağrımaya başlıyo. 20. güne kadar filan hemen hemen...bizim de 1.5 yıl oldu hala isabet ettiremedik neyse kısmet ne zaman hayırlıysa o zaman olur elbet

Nilhancım karıştırdan galiba bende daha birincinin peşindeyim :eek: Kısmet bakalım hayırlı vakitte gelsin inşallah.Sende inşallah tez zamanda dileğine kavuşursun.Paylaşımın için sağol a.s.

Biz kadınlar Vücudumuzu o kadar çok dinliyoruz ki kafayı sıyırma noktasına kadar vardırıyoruz yumurta oluştu mu çatladımı Ayy ben çatlicam şimdi kafayı takınca daha kötü ama merakta kediyi öldürüyo yani :)))

ah pardon arkadaşım burda o kadar fazla kişiyle tanışıyosun ki insan karıştırıyo.. İnşallah sana da hayırlısıyla sağlıklı bi evlat nasip eder Yüce Allah... ne kadar zamandır korunmuyorsunuz

evet haklısın aslında bu çatladı mı çatlıcak mı davası yüzünden strese giriyoruz ve bu da yumurtanın döllenmesini etkiliyo ama takmamak elde deil ki her ay takmıycam diyorum ama nerdeeeee

Kızlar nereye kayboldunuz kimse yok mu???

biz daha yeni deneyenlerdeniz o yüzden daha erken herhalde işi akışına bırakmalı olan biz bayanlara oluyo bide burdaki belirtileri okuyunca da kendini dinlememek elde olmuyo ki kafamçokkarıştı

senin bir tane çocuğun var anladığım kadarı ile Allah bağışlasın sen tatmışsın bu güzel duyguyu darısı bizlere inşallah

canım yumurtlam olduğu zaman sırtın arada bi yanar.sanki ateş çıkıyomuş gibi olur.bak bende oluyor.tedavi gördüğüm süreçte oluyodu kontrole gittiğimde büyümüş oluyolardı.ama bu ay tedavi görmedim çok az hissettim.dikkat et belki hissedersin.başkada bilmiyorum hiç dikkat etmedim kasık ağrısına filan.

Yabangülüm bende sırtta yanma ateç hiç hissetmedim sana doktorun açıklaması mı bu yada bünyeden bünyeye değişiklik mi gösterir acaba şuan kk da değilsin girince bu msj okursun umarım

amin canım .Tabii Allah ıma çok şükürler olsun ki bi evlatım var Allah ona hayırlı sağlıklı ömürler versin inşallah... Aslında ben 2. yi istemiyodum ama eşim kızımıza bi arkadaş bi dayanak olur dedi haklı da ama hayırlısı tabii .Biz hiçbişi bilimiyoruz Allah biliyo en doğru zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Bak senin de daha yeni çalışmalar başlamış ,olur, hiç merak edip kafana takma hiç beklemediğin bi zmanda bebeğini Rabbim müjdeleyecektir Rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese tattırsın inşallah canım tez zamanda sana da.....
i

X