Arkadaşlar sizce nasıl? Photoshop'ta yapılmıştr.

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar size iki türlü resmimi göstermek istiyorum. Aynı gün çekinmiştir. Öncelikle bir photoshop uzmanı olduğumu söylüyorum. Photoshop'ta yaptığım bir çalışmadır... Sizce ikinci halim mi güzel birinci halim mi?

İlk halim normal ben...
p1110013yz0qo6.jpg

İkincisi de uzun saç ve göz rengi değiştirilmiş ben:

Blue_Dreams_by_reyhanirem.jpg

Ve sizce yeni postiş ve lens almalı mıyım_??? Fikirlerinize çok ihtiyacım var ..

Son düzenleyen: Moderatör:
gözler çok çiğ durmuş. saç rengini değiştirebilirsin çikolata rengi daha çok yakışır bence:CüvCüv:gamyoncuiremsu

Çok teşekkürler arkadaşlrrr =))))

Peki postiş yakışmış mı?

canım dogal halin güzel.. ama photoshopluda güzel olmus ama poster tadında dergideki resimler tadında sadece... kendine photoshopla bi tarz arama o begeniye kapılma cünkü sen sadece tek bi acıdan cekilen bi fotograf üzerinde oynayıp ona bakıyosun tüm yüzü sonsuz bi yaratıcılıkla gercekte olabilecekten fazlasıyla degiştirme yapma imkanın var ve bu pekte gercekci bi yaklasım olmaz.. .. bence makyajını sacını herzaman ayna karsında dene.. her acıdan görmek ve karar vermek daha kolay olacaktır..

14kes3.png

tatlım bende photoshoptan iyi anlayan biri olarak konusuyorum.. ilk resimle ikinci resim arasındaki farka bak.. ikinci resimde bal rengi göz ilk resimdeki haline yakısırmı sence.. ben kendimi photshopta ne hallere sokuyorum.. öyle olabilmek için neler vermezdim ama gercekte yakısmicak biliyorum.. o nedenle.. sen zaten yakısanı bulursun.. eger lensin sırıtmazsa mavi göz yakısır emin ol =) a.s.a.s.

Evet canım haklısın ya kaşlar bile berbat olmuş off off ah bu ps yokmu xD

Ben de photoshoptan anlarım :lepi:
İlk resminede iyi bir photoshop uygulansa ikincisinden daha güzel olur sırnaşık şey
Bence sen zaten çok güzel bi kızmışsın hiç bozma derim a.s.
Ama sıkıldım değişmek istiyorum diyorsan sen bilirsin :1hug:

Lens alma bence
Saçlarını uzat ve farklı bir renge boyat
Değişime ihtiyacın var madem en iyisi bu..

canım uzun saç sana çok yakışmış :asigim:
bence kendine deişiklk yapmayı düşünüyorsan siyah uzun saç çok tatlı olur:lepi:
ama doğal halinde çok güzela.s.
buarada sana mavi lenste çok yakışır tam bu renkte deil daha hoş bi mavi olabilir deneyebilirsin:jeyyar:

bence her iki halinde çok güzel karar senin :)

birde bende bu photoshop 'u kullanmak istiyorum hangi programı önerirsiniz

bencede saclari uzatsan yeter bide lensi baka bir renk dene istersen
bu arada su photoshopu banda ogretin yav

doğal halin cok güzel bence lens kullanmana hiç hiç gerek yok gözlerin çok güzel mavi sırıtır die düşünüyorm :nazar:

programın adı photoshop canım.. internetten aratabilirsin photoshop programı diye kolayca bulursun..

teşekkür ederim ışıkcım
programın adını biliyorum canım ama bir sürü versiyonu var hangisini önerirsiniz hangisi daha kullanışlı ve yeni başlayanlar için daha kolay onu öğrenmek istiyordum

X