Banyodaki mantar nasil temizlenir

seyda_66

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.245
44
selam kizlar temizlemekten anasi aglamakta biri olarak banyomda mantar var her ilaci denedim iki gün temiz ücüncü gün gene olluyor yardiminiza ihdiyacim var ne yapim su anda ellerim sizliyor bu banyoyu temizliyecem diye fikire acilen ihdiyacim fayazlarin arasinda oluyor ya sinir oluyorummmm

anladıgım kadarıyla sanırım
banyo daki kenarlarda oluşan siyahlaşmış şeyler galiba

kendinizi bu kadar helak etmeye gerek yoktu ki..işin ehline sorun banyoculara temzilikçilere ve tabiki kk ya:))

Banyo mantarı diye bişey ilk defa duydum o nekii acaba? Böcek felanmı yada kir izimi :bbo:

spreyli camsil şişesine çamaşır suyu koy mantarlı bölgeye sık bisüre bakmışsınki lekeler yokolmuş...

Buradaki beyaz noktalar kızlar. Burayı açıp fırçalıyorum. sirke döktüm domestos döktüm... ne yaptı isem 2 gün sonra yine türüyorlar ve hızla çoğalıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım çok iyi temizlediğini var sayarsak ki öyle diyorsun; çok çabuk tekrarlamasının sebebi ortamın müsayit olmasıdır bence artık kışda geldi camlar pencereler kapalı.bano ve duştan sonra olusan buhar yani rutubet çok çabuk küf mantara zemin hazırlar...

banyodaki küf mantar her ne ise kızlar kesinlikle ceresit ( koçtaş ve bauhausda var )
alın sıkın bana dua ediceksiniz :KK51:

X