Bebeğini kaybedenler......

ben bu gün kan testimin sonucunu öğrenicem doktor emin olmak isted, düştüğüne bir haftadır kanamam devam ediyor geçen perşembe akşamı yoğun kanamam ve çok fazla kan pıhtısı geldi benden ağrıyla birlikte ertesi gün kanamam durdu doktora gittim bebekten değil kanaman ama bu kadar kanamayla düşme ihtimali çok yüksek demişti keseyide gördü 10mm ydi dün gittim keseyi görmedi bebek düşmüş dedi ama emin olmamız lazım dedi kan verdim bu gün öğrencem emin olcaz ilaç verirmi bilmiyorum vermesi gerekiyomu bide benden hala tek tük kan pıhtısı geliyo yoğun bi kanamam var çok yoruldum bi an önce temizlenip kendime gelmek istiyorum bu arada hepinize geçmiş olsun inşallah bizde tez zamanda yavrularımızı kucağımıza alırız inşallah

sanada çok geçmiş olsun canım.allah bidaha yaşatmasın.benim düşüklerim 4 aylık olduğu için kanamam 30 gün kadar sürdü yani loğusalık gibi.erken düşükte ne kadar sürer bilemiyorum.bende folik asit folbiol ve elevit kullanıyorum.birde glifor kullanıyorum.

merhaba, bende folık asıt kullanıyorum.gunde 3 deılmı? ayrıca elevıtte alıyorum.fakat folbıol u folık asıtle berabermı kullanıyorsunuz? bıde son olarak glifor ne ıcındı? sımdıden cok tesekkur ederım.

merhaba, bende folık asıt kullanıyorum.gunde 3 deılmı? ayrıca elevıtte alıyorum.fakat folbıol u folık asıtle berabermı kullanıyorsunuz? bıde son olarak glifor ne ıcındı? sımdıden cok tesekkur ederım.

canım çok geçmiş olsun bende6 haftalıkken düşük ve ardından küretaj oldum seni çok iyi anlıyorum kanaman durdumu yada azaldımı merak ettim benimde 8 gün sürmüştü

baby nurse; benim doktorum izne çıktı 2 hafta sonra gelecek biraz gazım var okadar ağrım sızım yok.orkide parça şeklinde pıhtılar düştü ama.2 hafta sonra kontrole gitsem geçmi olur sence

sibelcim 1.hafta kontrol olursa daha iyi canım kaviteye bakılır parça yada pıhtı varsa müdahale edilir bence 1.hafta başka dr da olsa git canım kendine iii bak

canım hahkında hayırlısı buymuş üzülme lütfen bak bi tanem bi yavrun daha varmış allah ona uzun ömürler versin tatlım.
mesela hiç olmayanları düşün benim hiç bebişim yok bi dış gebelik geçirdim kürtaj oldum allah kimseye yaşatmasın beterin beteri rabbimden hayırlısını iste sen üzülmeki oda diğer dünyada üzülmesin ızdırap çekmesin inşallah hakkında hayırlısı neyse o olsun
tüm dileyen herkeze içinde banada bebiş versin yarabbim aminnnnnnnnnn

sağol canım benim sizlerin desteği beni çok rahatlatıyor sağol sanada çok geçmiş olsun inşallah bu acılarını unutturacak bir bebeğin olur rabbim sanada hayırlı sağlıklı bir evlat verir kendine iyi bak arkadaşım

Baby nurse çok sağol canim benim yaaa.ilgide bana özgür kaya selçuk çok önerdiler sence o nasil.....canim benim allah razi olsun senden bitanem

sana şiddetle gül hanımı tavsiye ediyorum uzmanlığı zekai tahir burak mezunu belki bilmiyorsundur ordan mezun olan hekimler bayağı iyi oluyor gidersen benim ismimi de verebilirsin hale hemşire gönderdi de diyebilirsin özgür bey de iyi diyorlar ama onun en son bir hastasıyla sorununu duymuştum çok hoşuma gitmedi bence gül hanım....

yazmamışım ama vardı kanamam bu günde bebeğimi kaybettiğimi öğrendim doktor keseyi göremedi yüzde 90 san düşmiş dedi kan tahlilime bakıp emin olcak ama gitti yani dün et şeklinde bi parça gelmişti oydu heralde

canım çok üzüldüm zaten başından beri problemin vardı şuanki üzüntünü ancak biz anlayabiliriz allah bir daha yaşatmasın inşallah bunlarıda atlatacağız seninde bir tane cennetliğin oldu meleklerimiz bizleri orada bekleyecek allaha emanet ol canım

arkadaslar sıze sorularım var...benım kurtajdan sonra hıc kanamam olmadı.ama 4 5 gun sonra basladı.bugun kurtajın 12. kanamanın ıse 7. gunu.adetımın son gunu sıddetınde kanamam ve azalmadı.doktorumda kanama azaltıcı ılac vermedı.kontroldede sorun yok kesılır kanama dedı.ama hala kesılmedı.korkuyorum.bıde ben folıc asıt basladım ama gunde 1 ıcıyorum.bıde elevıt alıyorum.sız nasıl ve ne ılacları kullanıyosunuz? cok tesekkur ederım sımdıden

canım sizlere methergin diye bir ilaç vermediler mi?metergin rahimin toplamasına içeride kalan parçaları atmasına yardımcı olur ben dün doktora gittim 1.haftam ve dümdüz bir kavite yani uterus zemini beklenir ama benim içeride pıhtılar varmış metergini kesmiştim ama dr devam dedi sende bence dr gidip kontrol ettirmelisin kanamanı dr değerlendirmeli parça yada pıhtı kalmış olabilir gözünü korkutmak değil amacım tedbir canım birde buna bağlı ileride sorun yaşamanı istemem ben 1 kutu antibiyotik içtim şimdide metergin içiyorum haberleşiriz sonra...

canım çok soru soruyorum ama kusura bakma olurmu bilgilerinden faydalanmak güzel...
bu arada ne gibi soruncanım yaa bak şimdi merak ettim.......
birde ikli test için hastanaden kağıdı alabilirmiyiz yani doktorun özeline gitmeden şimdi benim burdaki doktorum izne ayrılacak bu hafta benimde ikli testi 25 ağastosta yaptırmam gerekiyoo başka doktora gidecemde yanlız özel muhayanesine gitmeden olurmu yani hastahaneden verirlermi....

folik asit olarak folbiol kullanıyorum.ayrıca folik asit kullanmıyorum.elevit te kullanıyorum zaten ve ondada folik asit var.folbiol günde 1 kez.elevit günde bir kez.glifor da antidiyabetik bir ilaç fakat duyduğum kadarıyla düşük sebebi bulunamayanlara veriyorlar.sanırım yumurtlamayıda düzenliyor.dr.kilo vermene de yardımcı olur dedi ama malesef o konuda işe yaramadı.

merhaba,ben burda yeniyim bir sorum olacakti ben 6 aylik evliyim cocuk düsürdügümü saniyorum ama test yapmistim cikmamisti üstelik doktora bile gittim ama oda birsey bulamamisti yaklasik 7 hafta sonra adet kanamasi gördüm ardinadan düsük yaptigimi saniyorum ama doktorum bana bir ilac vermisti adet düzenleyici onu ictikten iki hafta sonra böyle birsey oldu bu durumda olan veya bilgisi olan varsa yaza bilirmi lütfen......

olabiliyo kimyasal gebelik parça geldimi senden sarımsı et parçası gerçi sen görmedende gitmiş olabilir ama yapılcak bişey yok hamile kalmayı bekliceksin bende daha yeni düşük yaptım kanamam hala devam ediyo üstelik benim kesem bile görünmüştü ....................düşük yapanlar size doktorunuz kanamyı kesmek için ilaç vermişmiydi folbiolda kullanıyorum tekrar olmasını istediğim için folbiolu bırakma dedi doktorum

kızlar günaydın moreller nasıl ben biraz daha iyiyim dört gözle adet olmayı bekliyeceğim.inşallah 1,5 ay a kadar burda yeniden hamilelik haberleriyle coşarız.zaman her şeyin ilacı.

inanırmısınız senağlamagözlerimden yaşlar akıyor okudukça bende 8 ay önce kaybettim bbeğim 10 haftalıktı ve kalbi durmuştu 1 haftaağladım kürtajdan çıkıp odaya aldıkarında eşime sarılıp ağladım o da dayanamadı ne hazin bir gündü anlatamam senağlamasenağlamasenağlamaçok üzüldüm ama verende allah alanda yapacak bişey yok kısmetse tekrar olur allah sağlıklı bebek nasip esin inş :Saruboceq:bende çok beklemiştim 15 ay sonunda hamile kalabilmiştim kısmet şimdi tekrar hamile kalmak için uğraşıyorum hayırlı elat olsun inş . zamanla geçer üzülme her acı baki her mutluluk daim değildir
her sonbir başlangıca gebe kendini teselli et canım:teselli:

merhaba arkadaslar.bende bebegimin kalbinin durdugunu ogrendim bugun ve dusuk yapmayi bekliyorum.saçmasapan duygular içindeyim ne hissttigimi bilmiyorum.bosluktayim sanki.ilk bebegimdi ve benim umudum arkadasim sirdasim herseyim olacakti.ama olmadi kismet degilmis.simdi o kötü ani bekliyorum.bebegimin içimden kayip gidecegi ani.

KADER ARKADAŞLaRIM HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSU VE AllH SİZE YİNE SAĞLIKLI GEÇİRECEĞİNİZ GEBELİKELR NASİP ETSİN.. MALESEF BENDE TÜP BEBEKLE HAMİLE KALDIĞI İKİZLERİMİ KIZIM VE OĞLUMU 21 VE 23 HAFTADA ERKEN DOĞLUMLA KAYBETTİM 11 GÜN ARAYLA NORMAL DOĞUM YAPTIM VE 15 GÜN HASTANEDE YATTIM ÜZERİNDEN ŞUAN 3 AY GEÇMEK ÜZERE AMA HALA ALIŞAMADIM ÖYLE BAKIMSIZIMKİ HALİMİ GÖRSENİZ SAÇLARIM DÖKÜLÜYOR ARA ARA AĞLAMA KRİZİNE GİRİYORUM ÇOCUKLARIM İÇİN HAZIRLADIĞIM ODA ŞİMDİ BOMBOŞ HAYALLERİM BOMBOŞ UMUTLARIM HEVESLERİM HEPSİ BOŞŞŞŞ İÇİMİN ACISI DİNMİYOR ÖYLE ANDA AKLIMA GELİYOLARKİ KÖTÜ OLUYORUM OLDUĞUM YERDE AĞLIYORUM.. TEK TESELLİM ŞEFAATÇİLERİM OLACAK YAVRULARIM HÇ OLMASADA İKİ TANE YAVRUM OLDU 5.5 AY TAŞIDIM ONLARI TEKMLERİNİ HİSSETTİM NAPALIM NASİP BUNUDA GÖRDÜK....
TABİKİ YİNE ÇOCUK İÇİN TEDAVİLERE BAŞLICAM 1 DEĞİL 1000 TANE ÇOCUĞUM OLSA SAĞLIKLI İKİZLERİMİ UNUTMUCAM........

aynı durumu ben geçen sene yaşadım,benim bebeğimin 3 aylıkken kalp atışı kesildi,seni anlayabiliyorum inan çok zor bir durum,allah kimseye yaşatmasın.şuan 1 aylık hamileyim,ve ilk bebeğimin durumunu o kadar takmıştım ki,hayat bitmiş gibiydi sanki,şuan hamileliğin tadını çıkaramıyorum,hep aklımda o olay,sana tavsiyem lütfen sende benim gibi o konuya takılıp kalma,az önce arkadaşlardan biri yazmıştı,allah bir dahaki hamileliğini sorunsuz geçirmeyi nasip etsin inşallah...

beatris çok üzüldüm canım mart anneleri olarak bu kadar fire vereceğimizi sanmıyordum martta doğurmak bizim için hayırlı değilmiş.bizde haziranda doğururuz.böyle avutmalıyız kendimizi.inşallah 2 aya kadar hamile kalırız bu acıları unuturuz.allah yar ve yardımcımız olsun.

Bu arada beatris neden hemen kürtaj olmadin kendin düşürsen bile içerde parça kaliyormuş ve çok kan kaybi oluyormuş.bence doktorla yine görüş.eninde sonunda kürtaja aliyorlarmiş.bende hiç kanama falan yoktu.hemen aldilar kürtaja kese büyük çünkü kan kaybi olursa zor olur.

X