hamılelık testı kac gunde bellı olur

ayvalxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
858
1
41
arkadaslar hamılelık testının recetesinde cinsel ilişkiden 1 hafta sonra bellı olabılır yazıyordu.bu doğrumu sizce yanı adetı beklemedende sonuc alınabılırmımirmirmirmir

herşey zamanında güzel bu acelecilik niye sabırlı ol şekerim vede gereksiz yere kantesti yaptırma derim

arkadaslar hamılelık testının recetesinde cinsel ilişkiden 1 hafta sonra bellı olabılır yazıyordu.bu doğrumu sizce yanı adetı beklemedende sonuc alınabılırmımirmirmirmir

İdrarda gebelik testleri adetin 5-6 gün geçtikten sonra doğru sonuc verirler.Ama kanda gebelik testi adetinin gelmesine birkaç gün kala sonuc verir..Ama sen yinede adet günün geldiği zaman kanda olan testten yaptırırsın.

idrarda gebelik testleri benimde bildiğim en iyi sonucu adetin geçtikten sonra veriyor. Sabırsızlığını da anlayabiliyorum cnm... Biraz bekle istersen...

arkadaslar yok oyle sabırsız değilim okudum merak ettım.bende adetten 4 ila 5 gun sonra sonuc alındığını biliyordum.tskler

arkadaşlar bende kan testi yaptırılırken kanı verdikden nekdar sonra sonuc belli oluyo onu merak ediyorum aynı gün belli oluyomu

arkadaşlar bende kan testi yaptırılırken kanı verdikden nekdar sonra sonuc belli oluyo onu merak ediyorum aynı gün belli oluyomu

Gittiğin yerin laboratuvarının yoğunluğuyla alakalı bu canım. sakin özel bi hastanede yaptırırsan aynı gün verilir ama yine sonuç için biraz beklersin.

X