Aşılama 2.aşılaması olanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
L

lemis81

Ziyaretçi
evet kızlar bugun sabah 2. aşılamamı oldum.:Saruboceq:
inanırmısınız içimde hiç heycan yok.ne bilim ilk aşılamanın negatif olması beni olumsuz etkiledi.hiç heveslenmiyorum bu kez.ne heycan me merak hiç bişi yok.mirmirmirmiracaba sizlerde 2.yada 3.aşılamanızda benim gibi hissettinizmi?doktorumheyecanımın olmamasından dolayı cok memnun.sanırım stres yapmıcak olmama seviniyohihoyyytilke göre ikincide şans daha fazla oluyo diyo doktor,sizce şans oranım yuzde kaç kızlar?

slm bende 2. aşılamamı 5 gün önce oldum bende senin gibi ilki kadar heycanlı değildim ilk aşılamada bize %2 şans verdi doktor bu defa % 16 tabi bu sper sayımı ve pskolojiylede alakalı değerler değişebiliyor umarım hakkında hayırlısı neyse o olur...

ya neden bole aynı msj cok fazla kayıtoldu anlamadım

Son düzenleyen: Moderatör:
cok sagol canım.ınsallah senın bebısınde bu kez hayırlısıyla karnısınde tutunur.ya kızlar baskasının gebelık haberı bıle benı cok mutlu edıyo,umarım her ısteyen hamıle kalır.:Saruboceq:

canım benim 4 aşılamam bu ay ignelere geçerek aşılamaya başladık bende artık umutsuzum artık hiç beklemiyorum çünkü hep hüsran allah hayırlısnınversin kaç yumurtayla giriyorsun aşılamaya ben yarın 4. yü olacagım 18 mm ve 2 atnede 16 mm var hayırlısı bakalım

benım ılk asılamam 12 yumurtayla oldu,ıkıncısıde 20 yumurta sanırım.hepsıde gayet ıyı gelısmısler dedı doktor

inşallah herşey gönlüne gre olur canım
hayırlı olsun

bende 3 gün önce 2. aaşilamayı oldum senin gibi heyecanlı değilim ilkindeki gibi ama bu sefer faz la ağrım olmadı ilkinde cok sancılar çektim inşallah hepimizinki tutar kızlar u marım sevincli haberlerinizi bekliyom

pamira senin buğün mü belli oluyor sonuç.merak ediyorum.umarım iyi haberlerini alırız.

merhaba arkadaşlar,bende perşembe günü 2.aşılamamı olacağım.bu süreçte hangi ilaçları kullandınız,kaç yumurta oldu ve ne kadar büyüdüler,paylaşalım mı..dün kontrole gittim,8.günümdü,3 yumurta oluşmuş ve 11-12 mm şu anda,gonal f ve menegon kullanıyorum,sizlerde yazar mısınızyerimseniben

merhaba arkadaşlar,bende perşembe günü 2.aşılamamı olacağım.bu süreçte hangi ilaçları kullandınız,kaç yumurta oldu ve ne kadar büyüdüler,paylaşalım mı..dün kontrole gittim,8.günümdü,3 yumurta oluşmuş ve 11-12 mm şu anda,gonal f ve menegon kullanıyorum,sizlerde yazar mısınızyerimseniben

ben 2.aşılamamda hamile kaldım..ilk denememizde gonal fi 150 kullanmama rağmen hiç yumurta elde edemedik ve aşılama olamadı maalesef..2.denememizde gonal f in bitirdim bikez daha aldım ve hep 150 ile ancak bi yumurta elde edebildik ve aşılamam negatif sonuçlandı..3. ve son denememizde ( çünkü devlet 3 kereye kadar ilaçları karşılıyor ya ) 16.güne kadar 1 yumurta elde ettik,ama mucizevi bi şekilde 1 gün içinde 4 yumurta daha büyüdü ve 5 yumurtaya aşılama yapıldı ama teki tuttu...kaydirigubbakcemile2 ben aşılamayla hamile kalabileceğime hiç ihtimal vermiyordum ama ümidinizi hiç yitirmeyin...Allah yüzünüzü güldürsün inş...

mrb berenboz benim 2. aşılamam 27 ağustosta yapıldı klomen kullandım sabah aksam 14.gün 21,19 ve 18 mm yumurtalarım oldu o akşam çatlatma iğnesi vuruldum 17.günde aşılamam oldu beklemek çok zor arkadaşım

merhaba arkadaşlar bende bu klübe üyeyim ama ne zamandır yazamıyodum neyse bende cumartesi günü 2. aşılamamı yaptırdım ilkine göre 2.sinde daha rahattım doktorumda daha memnundu yumurtaların ve hormon oranlarımın durumundan bayram sonrası belli olcak inşallah hakkımda hayırlısı olur ve bu sefer tutar.umarım isteyen ve gerçekten bu kadar uğraşan herkesin gönlüne göre verir allah

merhaba arkadaşlar bende bu klübe üyeyim ama ne zamandır yazamıyodum neyse bende cumartesi günü 2. aşılamamı yaptırdım ilkine göre 2.sinde daha rahattım doktorumda daha memnundu yumurtaların ve hormon oranlarımın durumundan bayram sonrası belli olcak inşallah hakkımda hayırlısı olur ve bu sefer tutar.umarım isteyen ve gerçekten bu kadar uğraşan herkesin gönlüne göre verir allah

hayırlısı olsun canım inşallah tutar bu defa. Allah herkezin gönlüne göre versin.Sorun neydi sizde .

slm kızlar bende 2.aşılamamı cuma günü yaptırdım ilkinde pek fazla ağrım yoktu ama bu sefer çok ağrım oldu hala daha ağrı çekiyorum.aşılamadan sonra doktor size ilaç verdimi bana progestan verdi hazneden kullanıyorum acaba omu ağrı yapıyor anlamadım gaz sancısı gibi bişiy karnımın içi acıyo inş.bebeğim tutunuyodur sonuçum bayramdan sonra belli olacak hayırlısı olsun

slm kızlar bende 2.aşılamamı cuma günü oldum 1.aşılamamda ağrım pek fazla olmadı ama bu sefer ağrım çok fazla gaz sancısı gibi bi sancı var bide size bişiy sorcam aşılamadan sonra dok.size ilaç verdimi?? bna progestan verdi hazneden kullanıyorum inş.bebeğim tutunmuştur :CüvCüv:

ben çikolata kisti ameliyatı geçirmiştim eşimdede spermlerinde morfoloji bozukluğu çıktığı için doğal yollardan olmuyodu.bakalım tahlil yaptırmama 5 gün kaldı.hayırlısı inşallah hakkımızda hayırlısı

slm kızlar bende 2.aşılamamı cuma günü oldum 1.aşılamamda ağrım pek fazla olmadı ama bu sefer ağrım çok fazla gaz sancısı gibi bi sancı var bide size bişiy sorcam aşılamadan sonra dok.size ilaç verdimi?? bna progestan verdi hazneden kullanıyorum inş.bebeğim tutunmuştur :CüvCüv:

evet canım banada aynı jelden verdi doktorum aşılamadan sonra hep kullanıyorum.benimde ilk aşılamamda ağrım vardı ama şimdi 2. aşılamamda nerdeyse hiç ağrım yok ben anlamadım bu işi.ağrı olup olmamasıyla alakası yok bu işin arkadaşlar bide bendede acayip bi şişlik ve gaz var ilk aşılamamdada olmuştu.

slm kızlar bende 2.aşılamamı cuma günü yaptırdım ilkinde pek fazla ağrım yoktu ama bu sefer çok ağrım oldu hala daha ağrı çekiyorum.aşılamadan sonra doktor size ilaç verdimi bana progestan verdi hazneden kullanıyorum acaba omu ağrı yapıyor anlamadım gaz sancısı gibi bişiy karnımın içi acıyo inş.bebeğim tutunuyodur sonuçum bayramdan sonra belli olacak hayırlısı olsun

canım buarada yeni fark ettim sen cuma günü 2. aşılamanı olmuşsun bende cumartesi 2. aşılamamı oldum yani peş peşeyiz inşallah ikimizinkide tutar ve hamileliğimiz beraber geçerde deneyimlerimizi paylaşırız:CüvCüv:

X