bebişlerin kıyafetlerinin lekelerini nasıl çıkarıyorsunuz???

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.170
6
kızlar hangi marka deterjan kullanıyorsunuz? lekeleri çıkarmak için özel leke çıkarıcılarından kullanıyormusunuz???

şimdiye kadar omo baby kullandım ama paket bitince yenisini almayı düşünmüyorum 4 aylık oldu bundan sonra gerek yok sanırım.eee bağışıklık kazansınlar biraz..Leke çıkarıcı ise kullanmadım hiç.Zaten çıkmayan lekesi olmaz bu dönemde.

4. aya kadar filan yumoş baby omo baby kullandım ama artık normal deterjan kullanıyorum 60 derecede de cıkıyor lekeleri
biz ek besin dönemindeyiz tabi zor lekelerde var
baş etmeye calışıyorum
kan damlasının lekesi cıkmıyor kızlar aklınızda bulunsun dikkat edin

Ben dalin kullanıyorum onundışında hiç bişey kullanmıyorum çok memnunum tertemiz ve mis gibi kokuyor uzun bir süre daha kullanıcam.

benim bebeğim daha 22 günlük o yüzden ben hacı şakirin sabun tozunu kullanıyorum ama kaka lekesini çıkarmıyo bir süre sonra zaten normal deterjana geçerim artık...

omo baby ve yumoş baby kulanıyorum.hassas programda yıkıyorum.kaka lekesi falan olursa makineye atmadan önce suya tutuyorum okadar.çıkıyor leke.ama ek gıdaya geçince ne olur bilmiyorum.

hacı şakir sabun tozu ve bebekler için oaln yumuşatıcıdan kullanıorum 60 derece yıkarsanız lekeler çıkıyor ben biriktiriyorum beklediği halde çamaşırlar tüm lekeleri çıkyor inatçı lekeleri de koslayla halldediyorum

ben once persil baby ardindan ariel kullandim ama malesef body kenarlarindaki lekeler cikmiyor en son fairy kullaniyorum birazda oxi action.atiyorum lekeler cikiyor

ben bebe deterjanına birazda kosla oxi action katıyorum hiç leke kalmıyor... tavsiye ederim...

kızlar lekelere karşı kosli ekşın toz olanından bire bir temizliyor bn 7 aydır oğlum kıyafetlerini onunla yıkıyorum böğürtlen lekesini bile çıkartıyo bence sizde kullanın arkadşlar

benim kızım 9 aylık artık herşeyi yiyor ve öyle olunca ekeler artıyor...
özellikle meyve sularının lekesi kosla kullanıyorum ve hala haci şakirin deterjanına devam ediyorum üstüne bir de yumuşatıcı olunca tertemiz oluyor hepsi...

kosla bebek için zararlı değil anladığım kadarıyla. bende kullanmayı düşündüm ama cesaret edemedim. bizim en büyük leke derdimiz kan damlası. ne yapsam çıkmıyordu. ama tavsiyeleriniz üzerine koslayı deneyecem. hepinize teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

kosla bebek için zararlı değil anladığım kadarıyla. bende kullanmayı düşündüm ama cesaret edemedim. bizim en büyük leke derdimiz kan damlası. ne yapsam çıkmıyordu. ama tavsiyeleriniz üzerine koslayı deneyecem. hepinize teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

Ben 3 farklı doktora muhabbet sırasında sormuştum hepsi de kimyasal leke çıkarıcı ve yumaşatıcı kullanma dedi. zaten mantıklı da değil deterjanını özel alıyosun ama kosla kullanıyosun mantıksız .. kaydirigubbakcemile2

Ben 3 farklı doktora muhabbet sırasında sormuştum hepsi de kimyasal leke çıkarıcı ve yumaşatıcı kullanma dedi. zaten mantıklı da değil deterjanını özel alıyosun ama kosla kullanıyosun mantıksız .. kaydirigubbakcemile2

canım peki sen ne önerirsin? oğlumun neredeyse bütün kıyafetleri lekeli. omo baby kullanıyorum ama çıkmıyor:1no2:

bende domestos renkli çamaşır suyu kullanıyorum...hiç leke kalmıyor..mis gibi...
normalde hacı şakir sabun tozu ve dalin tumuşatıcı kullanıyorum..

dalinle yıkıyorum kirliye atarken de özel leke çıkarıcı spreyler var onlardan sıkıyorum öyle atıyorum kirliye leke çıkarıcı sıkmazsam çıkmıyor lekeler çünkü 30 derecede hassas programda yıkıyorum çünkü bodyleri bi kere giyiyor zırt pırt yıkandıkları için 60 derecede bozulurlar hemencecik . hassasta yıkandıkları halde yıpranıyorlar bodycikler

ozaman once bir yikama oxi act. ile yikayim guzelce yikamali ardindan bebek deterjani ve yumsaticisi kullanmali ayrica utu tabi mikrobu kiran en onemli faktormus benimdr demisti gribal enfeksiyona karsi ozellikle

canım peki sen ne önerirsin? oğlumun neredeyse bütün kıyafetleri lekeli. omo baby kullanıyorum ama çıkmıyor:1no2:

elma lekesi dışında diğer lekeler omobaby 40 derecede çıkıyor zaten elma yedireceğim zaman önceden lekelenen giysisini giydirip yediriyorum. Bende baya bi kıyafet lekeledim başlarda.. cokacimcoook

bebek kıyafetlerindeki kan lekesini anlayamadım arkadaşlar :uhm:

X