Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç gürleştirmek için neler yapıyorsunuz kızlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU1

Ziyaretçi
saç gürleştirmek için çözümünz varmı -tatlicadiarzu-ve saçların dökülmesini engelleyecek çözümler varmı varsa yazarmısnz

Sac dökülmesine karsi bende bir cözüm bulamadim,sanirim stresse bagli:sm_confused:

ya ben bi konu acmıstım yoksa baska forumamı yazdım hatırlamıyorum.. arkadasım bahsetmişti defne sabunundan.. sacları baya gürleşmişti bi aratın bulursunuz sac gürleştirmek için diye kk da

ben hiçbir şeyin saçı gürleştirdiğine inanmıyorum.yaptığımız bu tür bakımlar sadece olan saçı sağlıklı yapıyo ya da dökülen saçların çıkışını hızlandırıyo.ekstradan saç çıkartan bişey yok malesef.bu arada aranızda yılan yağını kullanan var mı ?bazıları çok memnun kalıyo bazıları bi etki etmedi diyo ne dersiniz?

Yılan yağını ben kullanıyorum aylardır.. Saç dökülmesini kesmedi bende ama saçım hızlı uzuyor ve alnımda küçük küçük saçlar çıktı.Ben memnunum yanikaydirigubbakcemile5

Benimde saçlarım küçükken çok zayıf ve azdı.Annem çok kısa kestirmişti saçlarımı.Ondan sonra çok gür oldu.Tabii o zamanlar 6-7 yaşlarındaydım.Şimdi o kadar kısa kestirmek cesaret ister.

benm de annem saolsun hatrlarım ilkoklda bile kısacık erkek gibi saclarım vardı ayy ne aglar üzülürdüm..annem de gürleşsin diye öyle yapmış ama hala da cansız bi işe yaramadı sanıyorum :))

yılan yagı aktarlarda rahatlıkla bulunabilir neslihan'cım...
ve benm fikrime göre var olan sac gürleşmez çünkü bu genlerle alakalı sacın yapısı ince telliyse nasıl daha gür olur ki ? bazı sampuanlarla ampullerle yeni saç oluşumu söz konusu olabilir en fazla...tabi hızlı uzamasını isteyenlerden biri de benim senelerdir ugrasıyorum bakalım hala aradıgım seyi bulamadım :KK43:(

ya ben bi konu acmıstım yoksa baska forumamı yazdım hatırlamıyorum.. arkadasım bahsetmişti defne sabunundan.. sacları baya gürleşmişti bi aratın bulursunuz sac gürleştirmek için diye kk da

ışıkcım biraz bilgi versene benimde saçım dökülüyor ve çevremdeki herkes zeytin yağlı sabun önerdiler bugün aldım yarın yıkıcam saçlarımı dökülen saçlarım çıkar mı acaba :Saruboceq:

sarımsak kuşum sarımsak en iyisi geldi bana diye düşünüyorum, hc yağı almıştım bitmesine az kalmıştı evdeki yılan ve hint yağlarını döktüm içine sonrada sarımsakları ikiye bölüp attım şişeye, bir hafta bekledi,şimdi saçıma sürüyorum,4 saat beklettiğim oluyor ama yinede kimse koku duymuyor yıkayınca,dökülen saçlarımın yerine yenileride çıktı,Rabbime sonsuz şükürler olsun, kel kalmaktan korkmak uyanıkken kabus görmek gibi, darısı başına

sarımsak kuşum sarımsak en iyisi geldi bana diye düşünüyorum, hc yağı almıştım bitmesine az kalmıştı evdeki yılan ve hint yağlarını döktüm içine sonrada sarımsakları ikiye bölüp attım şişeye, bir hafta bekledi,şimdi saçıma sürüyorum,4 saat beklettiğim oluyor ama yinede kimse koku duymuyor yıkayınca,dökülen saçlarımın yerine yenileride çıktı,Rabbime sonsuz şükürler olsun, kel kalmaktan korkmak uyanıkken kabus görmek gibi, darısı başına

yılanyağı bende sürüyorum ama hc yağı ne anlamadım?

birde yılan yağı saç dökülmesini arttırıyor resmen ya sende böle olmadımı canım ufak saçlarım çıktı ama korkuyorum sürmeye dökecek diye.

bu olay genetik bence doğuştan gür saçlarınız yoksa pek de bişeyi değiştirmez yapılanlar sdc biraz gürleşebilir mucize beklemeyin derim:tomato:

benim dökülmeden önce gayet gürdü döküldükçe azaldı ama diplari gür yine şuan inş uzarlarda artık şu saçlarımla uğraşmaktan kurtulurum.

birde yılan yağı saç dökülmesini arttırıyor resmen ya sende böle olmadımı canım ufak saçlarım çıktı ama korkuyorum sürmeye dökecek diye.

canım benim dökmedi, aksine yağ bakımı dökülmesini azalttıkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ipekçim, hc yağı da erc kozmetik de internette arattır orda var

canım biraz daha bilgi verirmisin mesela haftada bir mi yapıyordun 4 saat tutuyordun da...
ben zeytinyağının içine sarımsak rendeledim 1 ay oldu ama geçen gün kapağını açtım saçlarıma sürmek için tek kelimeyle iğrenç kokuyor,ama gerçekten etkiliyse hemen deniycem.

kızlarr ii takip ederseniz şayet saç dökülmesi için ısırgan otu önerdi bi arkadaş ben denedim müthiş durduruyor.. deneyin mutlakaaa

canım biraz daha bilgi verirmisin mesela haftada bir mi yapıyordun 4 saat tutuyordun da...
ben zeytinyağının içine sarımsak rendeledim 1 ay oldu ama geçen gün kapağını açtım saçlarıma sürmek için tek kelimeyle iğrenç kokuyor,ama gerçekten etkiliyse hemen deniycem.
canım bence ısırgan otunu dene gerçekten çok etkili.. sarımsak ta öledir ama kötü kokar beeeenaniknanik

yeshil 1 aydır deniyorum ısırgan otunu canım yaklaşık 10 gündür de çay olarak içiyorum evet yıkadıktan sonra farkedilir dökülme oluyor ama saçlarım kuruduktan sonra salamıyorum elimi her ettığımda demetle yine geliyor maalesef...demir eksikliğim var düzenli besleniyorum ama ne zaman kesilcek bu dökülme bilmiyorum şimdide sarımsak hakkındaki yorumlar çok güzel hep olumlu denemeye değer diye düşünüyorum canım sen ısırganı nasıl uyguluyorsun ben kurusunu kaynatıyorum iyice süzüyorum birazda elma sirkesi koyuyorum pamukla saç diplerime yedire yedire ıslatıyorum bol miktarda ama akşamdan sabah kalkınca banyomu yapıyorum bu şekil yani canım ama dediğim gibi kansızlık var bir düzelse kan değerlerim bir daha sok diyetler asla yapmam.

yeshil 1 aydır deniyorum ısırgan otunu canım yaklaşık 10 gündür de çay olarak içiyorum evet yıkadıktan sonra farkedilir dökülme oluyor ama saçlarım kuruduktan sonra salamıyorum elimi her ettığımda demetle yine geliyor maalesef...demir eksikliğim var düzenli besleniyorum ama ne zaman kesilcek bu dökülme bilmiyorum şimdide sarımsak hakkındaki yorumlar çok güzel hep olumlu denemeye değer diye düşünüyorum canım sen ısırganı nasıl uyguluyorsun ben kurusunu kaynatıyorum iyice süzüyorum birazda elma sirkesi koyuyorum pamukla saç diplerime yedire yedire ıslatıyorum bol miktarda ama akşamdan sabah kalkınca banyomu yapıyorum bu şekil yani canım ama dediğim gibi kansızlık var bir düzelse kan değerlerim bir daha sok diyetler asla yapmam.
kızz pamuklamı sürüyorsunn ben demliğe bi buçuk bardak su koyup çekilmiş ısırgandan 3 tutam atıyorum. kaynıyor demliğin ağzında süzgeç var saçıma biraz döküp masaj yapıyorum diğer taraflarına döküyorum tekrar yapıyorum ölece her tarafına yediriyorum sonrada hepsini doküp her tarafını ovuşturuyorum.. havlu sarıyorum yarım saat daha fazla yada.. sonra kuruyunca da hiç öle bişi olmuyor canım.. pamukla yapma ve başka bişi katma içine belki etkisi olur öle.. söleyen arkadaş başka hiçbşey katmayın diyordu.. bi daha dene istersena.s.

X