kızlar tüp bebekte bebegin haftası nasıl hesaplanır

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
552
26
41
şimdi kızlar tüp bebek yaptırdık neye göre bebegin haftasını hesaplıyoruz son adete göremi yoksa transfer edilen güne göremi birde tüp bebek yaptırıp aranızda kesesi yavaş büyüyen varmı

slm ben bu konuyu dokdorlara sordum eger hamile kalırsam şuan transferden sonra 7.gün 11 ağustos baktırıcam neyse hamileysem 1ay 12 günlük olacakmış

canım transfer yapılan günü 2. hafta sayacakmışız, ona göre hesaplayacakmışız. benim bebiş azcık küçük sanki. çünkü en son dr. a gittiğimde 4-5 günlük bir fark vardı büyüklükte. dr. bir problem olmayacağını söyledi ama.

canım transfer yapılan günü 2. hafta sayacakmışız, ona göre hesaplayacakmışız. benim bebiş azcık küçük sanki. çünkü en son dr. a gittiğimde 4-5 günlük bir fark vardı büyüklükte. dr. bir problem olmayacağını söyledi ama.
canım çok sagol ama anlamadım şimdi benim transfer 06 temmuz bu gün 06 agustos desek kaç haftalık oluyor bu gün ultrasonda 4 hafta beş günle uyumlu bir kese dedi benimkide minik yaaa kuzum büyüsüde bende endişelenmesem

adayadayı canımm çok sevindim hayırlı uğurlu olsun
eski kk lılardan sayılı kişiler kaldı hamile olmayanlar
yazılarını takip ediyordum müjdeli haber vereceğin anı bekliyordum
çok şükür sendende güzel haberler aldım allah anneli babalı büyütsün
sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

canımcım son adet tarihlerinizi baza alacaksınız benimde tüpbebek
rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasipetsin

yani benimki 6 hafta ama kese beş haftalık inşallah bir problem olmazda saglıcakala alırız kucagımıza

karınca kız öncelikle hayırlı olsun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim
aşırı kanamanız yoksa endişelenmenize gerek yok ilerleyen haftalarda haftanızla
beraber bebeğiniz de gelişmeye başlar önemli olan yolk kesesini görmüş ve 12. haftada
kalp atışlarını duymanız gerekir endişelenmeyin ve moralinizi yüksek tutun

karınca kız öncelikle hayırlı olsun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim
aşırı kanamanız yoksa endişelenmenize gerek yok ilerleyen haftalarda haftanızla
beraber bebeğiniz de gelişmeye başlar önemli olan yolk kesesini görmüş ve 12. haftada
kalp atışlarını duymanız gerekir endişelenmeyin ve moralinizi yüksek tutun

eger son adet tarihine göre ise 7 haftalık umarım öyle olur çok sagol derya hakan :1hug:

adayadayı canımm çok sevindim hayırlı uğurlu olsun
eski kk lılardan sayılı kişiler kaldı hamile olmayanlar
yazılarını takip ediyordum müjdeli haber vereceğin anı bekliyordum
çok şükür sendende güzel haberler aldım allah anneli babalı büyütsün
sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

canımcım son adet tarihlerinizi baza alacaksınız benimde tüpbebek
rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasipetsin

amin amin amin amin canim senin kacinci denemen benimde tüp bebek odu 4 haftalik hamişim allahim olmayanlarada nasipetsin sende kahverengi lekeler oluyormu canim

X