Sivilceli Ciltler her kuaförden sonra cıkan sivilceler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

çaykaxsxxixxgxxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2008
422
0
kızlar kaşımı aldırdıktan bı kaç gün sonra o bölgelerde mınık mınık iltihaplı sivilceler cıkıyor. kaşımın üst taraflarında ve ortasında çirkin bi görüntü yaaratıyor. bundan kurtulmanın bır yolu var mı?

kimisinde iple kimisinde sirle alınınca olur.. bende ikiside minik sivilcelenmelere neden oluyo.. istersen hangi yöntemi deniyosan bide digerini deneyebilirsin.... sivilceler içinse ben bi tarif önermicem cünkü ilaç kullanıyorum doktor ne ilaç verdiyse onu kullanıyorum

kızlar kaşımı aldırdıktan bı kaç gün sonra o bölgelerde mınık mınık iltihaplı sivilceler cıkıyor. kaşımın üst taraflarında ve ortasında çirkin bi görüntü yaaratıyor. bundan kurtulmanın bır yolu var mı?

bunun sebebini dr giderek araştırmalısın bence,bir de kaş bölgende kuruluk varsa nemlendirici krem iyi gelebilir ama bir dr git ve araştır bence.......

sirle aldırıyorsan sir kaş bolgesınde sıvılcelenme yapıyo ben sirle aldırmıyorum iple alırken de nazik olmasını rica ediyorum sorun çıkmıyo o bölgenin çok hassas olması ile ilgili bişi bu.

belki kullandıkları alet temiz değil ne belli?
kendi cımbızını mı götürüyorsun?
yaptırmadan önce oksijenli suyla falan hem alnını hem de cımbızı silip öyle dene belki sivilceler azalır

bendede aynı şey oluyordu ama artık her kuaförde kaşlarım alındıktan sonra hemen bephanten suruyorum ve hiç çıkmıyor

dayligh a katılıyorum. aynı sorun bendede var. ortak kullanılan alelerden ve kaş alan kişinin el temizliğinde de olabiliyor. istanbulda ablamın kuaforune aldırdıgım zamanlar hıc sıvılce olmuyor mesela ama burda kendı kuaforum alınca mutlaka cıkıyor. ben en son ellerinden ve aletten dıye dusundum ama cok guzel aldıgı ıcın katlanıyorum malesef. bepantenı denıycem bende.

ben bacak kol kaş dudak üstü neresi olursa olsun aldırdıktan sonra kolonya sürerim canınız acıyor evet ama benim için kesin çözüm . aldırdıktan sonraki 3 gün günde 2 kere sürün ben alıştım artık unutmuyorum da kızarıklığı da kısa sürede geçiriyor .bundan önce limon sürüyordum hassas olan yerlerde yakmadan dolayı kabuklanma oluyordu ama kolonya kabuklanma yapmıyor çünkü limon suyu gibi uzun süre deride kalmıyor ben memnunun arkadaşlar =)

X