Gelinlik Modelleri 2009 Gelinlik Modelleri

tesekkürler devamını bekliyoruz

2009 da düğünüm olucak ama hiçbir fikrim yok gelinlikle ilgili

haydi gelin adayları hayalimizdeki gelinlik fotoğraflarını burdan paylaşalım

canım hayırlısı olsun allah bı yastıkda kocastın..yorumun için de be teşekkur ederım..butun bekarları buraya dawet edıyorumm.buyrun gelınlerımız sızler içinnn

193780sq0.jpg

gelinlik-5.jpg

gelin26au6.jpg

gelin13jz5.jpg

Bu modelleri çok beğendim ve Avşar Gelinlik sitesinden indirdim arkadaşlar. Her zevke uygun bir çok model var. Size uygun modeller olacaklarını düşündüm.

benim gibi 2009 da evlenecek bayanlar için :eek:

Eklentiler

• $model1 1.JPG
    $model1 1.JPG
    29,2 KB · Görüntüleme: 94
  • $model1.JPG
    $model1.JPG
    30,9 KB · Görüntüleme: 147
  • $model2 2.JPG
    $model2 2.JPG
    28,1 KB · Görüntüleme: 99
  • $model 2.JPG
    $model 2.JPG
    29,6 KB · Görüntüleme: 78
  • $model 3 3.JPG
    $model 3 3.JPG
    25,5 KB · Görüntüleme: 90
diğer gelinlikler

Eklentiler

• $model 3.JPG
    $model 3.JPG
    26,5 KB · Görüntüleme: 124
  • $model 4 4.JPG
    $model 4 4.JPG
    24,3 KB · Görüntüleme: 92
  • $model 4.JPG
    $model 4.JPG
    34,9 KB · Görüntüleme: 124
  • $model 5 5.JPG
    $model 5 5.JPG
    18,6 KB · Görüntüleme: 93
  • $model 5.JPG
    $model 5.JPG
    21 KB · Görüntüleme: 110
bunların hepsi benim favorim canım buldukça da değişik modeller eklerim buraya hihoyyyt

Evet ya ilki çok güzelmişş,bana da ne yakışır ya ufacık göğüslerle :çok üzgünüm:

canim biz zaten gelinlik katalogu 6 altinda 2009 modellerini topluyorduk...
simdi iki ayri topic oldu...

yinede ellerine saglik a.s.

yeni bulduğm modeller kaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $G137.jpg
    $G137.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 80
  • $05.jpg
    $05.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 80
  • $06.jpg
    $06.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 67
  • $08.jpg
    $08.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 74
ya resim nasıl ekliyorsunuz,bide ilk gönderilenler pronoviasın modelleri gerçekten onlar çok güzel ama benm esas beğendiğim modelin resmini koycam ama bilmiyorum nasıl olduğunu :KK43: dün tel.açtım pronoviasın bi şubesine özellikle sordum fiyatları 1800 euro-2500 euro dedi,ama hani gidip deneyemiyormuşun,sipariş veriyorsun dikilip geliyormuş,ya bana çok saçma geldi,bi bakmak isterim üstümde belki güzel durmuycak...

ya resim nasıl ekliyorsunuz,bide ilk gönderilenler pronoviasın modelleri gerçekten onlar çok güzel ama benm esas beğendiğim modelin resmini koycam ama bilmiyorum nasıl olduğunu :KK43: dün tel.açtım pronoviasın bi şubesine özellikle sordum fiyatları 1800 euro-2500 euro dedi,ama hani gidip deneyemiyormuşun,sipariş veriyorsun dikilip geliyormuş,ya bana çok saçma geldi,bi bakmak isterim üstümde belki güzel durmuycak...

canım gelişmiş cevap kısmını tıkla orda en altta eklenti ekle diye bir link var ona tıkla karşına çıkan ekranda gözat diye bir yer var oraya eklemek istediğin resimi koy ve yükle de ben bu şekilde yapıyorum başka bir yolu varsa bilenler bilmeyenlere anlatsın...
kaydirigubbakcemile5

X