Saç Kesim Şekilleri Su dalgası hakkında bilinmesi gerekenler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bende yaptırsam mı yaptırmasam mı çok kararsız kaldım ya offff:KK31: saçım çok dökülecek , kullanamıcam falan diye korkuyorum bide uzaması var tabi:KK31:

ankara aşağı eğlence'de yaptırdım ben.
sağolun,teşekkür ederim :)

bende düşünüyorum perma yaptırmayı ama herkes gibi şüphelerim var. Siz A.eğlencede hangi kuaföre yaptırdınız? Saçlarınızda yıpranma oldu mu permadan sonra? (Özel Mesaj yazamıyorum.)

bende düşünüyorum perma yaptırmayı ama herkes gibi şüphelerim var. Siz A.eğlencede hangi kuaföre yaptırdınız? Saçlarınızda yıpranma oldu mu permadan sonra? (Özel Mesaj yazamıyorum.)

evet epey yıpranma oldu.saçlarım çok dökülmeye başladı.üstüne üstlük yaptırdığım su dalgasıda ilk günkü gibi kalmadı.hala birazcık dalgalı ama ilk günkü haliyle uzaktan yakından alakası yok.

Doğal su dalgası için... Saçlarınızı kurutun sonra örün ve yatın.
Sabah kalkınca açın bozulan yerlerin üzerinden maşayla geçip sprey sıkın...

kızlar ben 1 hafta önce su dalgası yaptırdım ve mükemmel oldu. ankaranın bilinen bi kuaföründe yaptırdım. schwarzkopf un perma ilacını kullandı . hafif dalglar var şimdi saçımda. tavsye ederim.

Filisss çok gecmis zaman olacak ama umarım hala takip ediyorsunuz burayı. Ben de ankaradayim ve ben de yaptirmak istiyorum. Nerede yaptırdın acaba? Burdan isim veremiyorsak özele mesaj atman mümkün mü acaba? bu haftasonu yaptirmak istiyorum umarım hemen görürsün :)

X