Saç Kesim Şekilleri Su dalgası hakkında bilinmesi gerekenler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
su dalgası yaptırmak ıstıyorum ama nasıl olacagından yana suphelerım var.yaptıran varsa bana fıkır verırmısınız.sorularımı yanıtlarmısınız.saclarım cok uzun degıl.omuzlarımdan 4 parmak asağıda.ayrıca katlı modelı var.yapılabılırmı?fon cektırebılıyormuyum yaptırdıktan sonra?memnun olan varmı bu su dalgasından?CADIARZU

Ben 4-5 kere yaptirdim. Cok memnun kaldim. Saci kisaltmiyor o konuda sakin korkma. Ama banyo sonrasi mutlaka kuaforunun sanasoyledigi sekilde kurut ve jolele.. Boylece hem daha dayanikli oluyor hem de şık duruyor :)

evet ama ınsan degısıklık ıstıyor bazen.renk degıstırmek degıl ıstedıgım.boyunuda ellemek ıstemıyorum.hergun yıkamak lazım ozaman.hep jole ıstıyosa.üff cesaret edıpte yaptıranlar hadı bıraz daha destek yaptırmak ısteyenlere.....

Benim sacim normalde pirasa gibi duzdur. aslinda o halini de severim ama daha kullanisli diye su dalgasi yaptirdim hep. Gercekten de oyle. Duz saca fon cekmediginiz zaman kotu duruyor ama bu saca jole surup cikiyorsunuz ve son derece baimli gorunuyor. Toplanmis hali de yapili topuz gibi oluyor guzel duruyor.

Her gun joleleme isine gelince benim hic oyle bir durumum olmadi ki sacim cok inatcidir. Ne fon tutar ne baska bisey. Buna ragmen ben jolelenmis sacla 3 gun 4 gun gittigimi bilirim. Normalde cok cabuk yaglanan sacim su dalgasiyla cok uzun sure de dayandi. Guzel bisey yani.

çiçeksel pekı fon cektrdıkten sora bı sıkıntı yasadınmı bozulma gıbı ozellıgını yıtırdımı bende guwenwcwgım bı kuofor olsada yaptrsamm
:sm_confused:

hay allah benimde yine aklıma düşürdünüz kızlar yaatatlicadiarzu:teytey:

İnsan değişiklik istiyor bazen ya. Ben de yaptırıcam galiba bu gidişle. yanlız iyi kuaförü de nerden bulacaksak?

evet malesef ıs karar vermekte kalmıyor.ıs ıyı kuafor bulmakta vallahı.ben en pahalı kuafor en ıyı kuafor dıye dusunuyorum bazen.ama tabıkı yanıldıgımda oluyor.kıyıda kosede kalmıs ama superlerıde olabılıyomus.hele su dalgası ıcın ıyı arastırmak lazım galıba

ewet bende istedim bi ara ama perma gibi olur die korktum açıkçası nooooolur yeni yaptıran varsa resmini koysunn nnooolurrr

ya valla benimde aklıma soktunuz kızlar.benimde saçlarım düz ama havalı bi görünüm olması için illaki fön diyor:) o nedenle su dalgası fikri yatmaya başladı ama merak işte bi resim atıverin yaw.söz ben yaptırınca atıcam:)

Ya benimde saçlarım ne düz ne dalgalı hafif dalgası var ama bi şekle girmiyor hep düzleştirmek zorunda kalıyorum.Artık hep düz saçtan da sıkıldım.Su dalgası geçen yıl aklıma gelmişti ama cesaret edemedim birde iyi bi kuaför bulamadım yaptıramamıştım şimdi yine yaptırsam mı diye bi aklıma esti yazdıklarınızı okuyunca lütfen resim koyabilecekler olanlar koysun.:uhm:

Netten bulduğum kadarıyla model bu Hoş görünüyo bende yaptırabilirim hoşlaştım_!

ben su dalgası yaptırmayı çok istiyordum...ani bir öfke kriziyle saçlarımı kestirince bu isteğimi bir süre ertelemek zorunda kaldım...istediğim uzunluğa gelince hemen kuaförüme gidip su dalgası modelini taratacağım...

Güzel duruyor örnekte ama benim saçlarım o kadar uzun diil ki o renklede hoş gitmiş ayrıca

selam kızlar, ben daha yeni kestirdim, ama uzamasını da bekleyemeyeceğim. benim saçım da ne dalgalı ne düz, yıllardır düzleştiriyorum, artık koptu kopacaklar.. ben de su dalgası yaptırıp kendi haline bırakıyım da dinlensin biraz diye düşünüyodum..
neyse çok konuştum.. :eek:
resim eklemeye çalışıcm ünlülerden falan becerebilirsemm fisfisfis
7122_0.jpg

picture-of-wavy-hair-01.jpg

FileServe.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
oluyomuş :dance: devam ediyim

beyonce_knowles_38.jpg

1443cjo.jpg

510EC179E7D32940B44F2168r.jpg

sacmodelleri1.jpg

kızlar, inş. işinize yarar bu resimlerr.. kendim de yaptırırsam mutlaka eklerim
hadi öptm Şeniz

sondan ikinci resimdeki sarı elbiselininki gibi olucağını bilsem hiç durmam hemen yaptırırımjeyyar

yahu beyonce nin resmini koymuşsunuz. tiftik gibi ya,onlar su dalgası mı Allah aşkına?

çiçeksel pekı fon cektrdıkten sora bı sıkıntı yasadınmı bozulma gıbı ozellıgını yıtırdımı bende guwenwcwgım bı kuofor olsada yaptrsamm
:sm_confused:

brn_a canım kusura bakma bikac gundur yogundum gelemedim siteye. O yuzden simdi gordum mesajini. Ben su dalgasindayken bikac kere fon cektirdim. sacim ayni sacti bi problem yoktu.

Soyle soyleyeyim perma gibi bir durum yok arkadaslar boyle bir korkunuz olmasin. Ikisine de benzer ilaclar kullaniyorlar ama su dalgasi iri dalga oldugundan dolayi oyle tiftik tiftik bir sonuc cikartmiyor eger oyle biseyden korkuyorsaniz.

Dedigim gibi banyo sonrasi tam kurumamisken nemliyken joleleyin. Ve kurutma makinelerinin iri basliklariyla kurutun sacinizi hepsi bu. Arada isterseniz(ben yapiyordum) bepantene serum+yumurta ve zeytinyagi maskesi yapin . Ayda bir mesela..

Bence cok konforlu bi sac. Cok da rahat kullaniliyor. Duz sacin fonsuz nasil oldugu malum. Bu sacin oyle bir derdi de yok.

Ama kuaforunuze mutlaka sorun yerli ilac kullaniyorsa uzak durun cunku dayanmiyor 1 ay sonra ucuyor su dalgasi. Ithal urun kullaniyorlarsa 8 aya kadar dayaniyor ki benim 1 seneyi rahat rahat geciyordu.

Resim derseniz su resimdekine benziyor hatta hemen hemen aynisi. Ama bunun daha tane tane daha bakimli durdugunu dusunun. Bu biraz deniz pozu nedeniyle dagitilmis bir sac olmus. Su dalgasi bunun bakimlisi. Daha diri duran bir sac.

Ama soyleyeyim maşalı sac gibi durmaz su dalgasi. Dogal iri dalga dökümlü dalga iste.

7122_0.jpg

Son düzenleme:
çiçeksel bişey sorucam canım sen istanbulda nerde yaptırdık su dalganıfisfisfisyani böyle bilindik pahalı bi yer filanmıydı?
ben anadolu yakasında kozyatağında oturuyorum bu arada..

X