Gebeliğin ilk haftalarında kanama tarzı lekelenmeler yaşayanlar varmı

ben yeni hamileyim az bi çok açık pembe lekelenmem oldu bir hafta önce hemen doktora gittim kesem görünmedi akşam saat 5.30 civarıydı kan verdim 1453 çıktı doktorum iki haftalık hamile olduğumu söyledi bi sornaki gün sabah 8 .30 da bidaha kan verdim 1930 çıktı yani tam iki gün olmamıştı bir buçuk gün falan doktorum kabul edilebilir bi değer olduğunu söyledi bu arada progeston ve folik asit içmeyede başladım ilk gittiğim günden üç gün sonra yani geçtiğimiz pazartesi günü gittim kese göründü 6.mm. kesem var doktorum iki hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi bu arada benden lekelenmeler gelmeye devam ediyo bi kaç gündür azaldı sanki ama gündüz sarımsı açık bazen koyu çamur gibi kahverengi geliyo artık ama çok az akşamları açık kiremit renginde sanki kirlimsi ama fark edilebilecek miktarda geliyo neden akşamları böyle oluyo acaba sancımda oluyo biraz doktorum kanaman çoğalırsa gel demişti ama gündüz gayet iyiyim akşam biraz sancıyla hafif geliyo sabah geçiyo niye acaba bu yaşadıklarımı yaşayanınız varmı a.s. şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim :asigim:
Canım bende de açık pembe bi kanama oldu dün gece bugün sabah biraz arttı adet olmadığım belli ama bende korktum yarın gidicem doktora araştırdığımda açık kırmızı kan normal değil diyorlar

X