Gebeliğin ilk haftalarında kanama tarzı lekelenmeler yaşayanlar varmı

böyle kanamaları yaşayıp şu an bebeklerini kucağına alan arkadaşlar var burada.

arkadaslar selam adım pemra 24 yasındayım yaklasık 35-40 gün önce erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben bu ayın 12sinde adetim basladım normal sürede sona erdi ama dün sabah adet agrısı gibi agrım basladı ve koyu renkte kanamam oldu bugunde devam ediyor ama cok az sizce hamilemiyim veyada bunun sebebş ne olabilir yardımcı olurmusunuzz tesekkürlerr

bende bilmiyorum doktor geç döllenmedir dedi

doktor 2haftalık hamile oldugumu söyledi bugunde kahverengi açık kanama oldu leke leke gelıyor benım ılk gebelığım duşuk 2 tehlikeli olsada oldu şükr ama buda öle olucakmış gıbı bır hıs var bende kan degerim 26,48 çıktı lütfen bunları yaşayıpta herşey yolunda gıden benı bılgılendırsın

arkadaşlar size başıma gelen bişeyi paylaşmak istiyorum ben çocuk istiyorum adetime 2 gün kala test yaptırdım 2.32 çıktı doktorum gebelik yok dedi gönderdi ama herşey çok anormaldi agzımın içinde bakır bir tat uyku hali bel agrısı kasık agsırı adet günüm geldi adet olmadım 6 gün sonra tekrar tahlil verdim deger 563 çıktı doktorum gözünaydın 2 haftalık gebesin dedi haftaya gel keseye bakalım dedi bende kasık agrılarımı bel agrılarımı gögsüme el vuramadıgımı anlattım bana olur dedi gönderdi sonra cumartesi günü leke geldi kahverengi tlf actım yerleşme lekesi dedi korkulacak bişey yok dedi yat dinlen dedi pazartesi yanıma gel dedi pazartesi gittim 563 olan bta hcg 41.2 ye düşmüş düşük yapıyorsun dedi gönderdi pazartesi den beri yogun bir şekilde kanamam var hala devam ediyor bir doktora inanmayın derim ben benim yaşadıgım şikayetler düşük belirtisiymiş internete yazdım okudum bebişimi kaybettim ama

arkadaşlar size başıma gelen bişeyi paylaşmak istiyorum ben çocuk istiyorum adetime 2 gün kala test yaptırdım 2.32 çıktı doktorum gebelik yok dedi gönderdi ama herşey çok anormaldi agzımın içinde bakır bir tat uyku hali bel agrısı kasık agsırı adet günüm geldi adet olmadım 6 gün sonra tekrar tahlil verdim deger 563 çıktı doktorum gözünaydın 2 haftalık gebesin dedi haftaya gel keseye bakalım dedi bende kasık agrılarımı bel agrılarımı gögsüme el vuramadıgımı anlattım bana olur dedi gönderdi sonra cumartesi günü leke geldi kahverengi tlf actım yerleşme lekesi dedi korkulacak bişey yok dedi yat dinlen dedi pazartesi yanıma gel dedi pazartesi gittim 563 olan bta hcg 41.2 ye düşmüş düşük yapıyorsun dedi gönderdi pazartesi den beri yogun bir şekilde kanamam var hala devam ediyor bir doktora inanmayın derim ben benim yaşadıgım şikayetler düşük belirtisiymiş internete yazdım okudum bebişimi kaybettim ama

gecmişler olsun doktorunuzun leke konusunda hic bişey yapmaması beni sinirlendirdi.allah sabır versin size

ewet malesef hiç birşey yapmadı doktorum ben ewde acılar içinde pazartesiden beri çekiyorum bana kontrole bile gel demedi ben zaten gel desede gitmem artık bebegimi kaybetmemde doktoru sorumlu tutuyorum

canım dikkat et doktoruna güvenmiyorsan başka birine daha git banada normal dedi herşeyin dedi yerleşme dedi ama ben bebişimi kayıp ettim

canım dikkat et doktoruna güvenmiyorsan başka birine daha git banada normal dedi herşeyin dedi yerleşme dedi ama ben bebişimi kayıp ettim

Mrblar bende 6+5 hamileyim 2 gecedir pembemsi hafif kanamam oluyor, progestan kullanıyorum, bugünde kahverengi lekelenmelerim oldu.. muayenede herşey normal dedi doktor.. bi tane düşüğüm var çok korkuyorum, sizece normalmi bunlar bu zamanlarda???

Mrblar bende 6+5 hamileyim 2 gecedir pembemsi hafif kanamam oluyor, progestan kullanıyorum, bugünde kahverengi lekelenmelerim oldu.. muayenede herşey normal dedi doktor.. bi tane düşüğüm var çok korkuyorum, sizece normalmi bunlar bu zamanlarda???

bende 6 haftalık ve 14 haftalıkken kırmızı kanama ile başladı doktor bebeğin iyi oldugunu söyledi progestan kullanıyoruz.bebek iyi oldugu sürece sıkma canını ama sürekli yatman lazım ani hareketlerden kacınmalısın.ilaclarını aksatma. bu kanamaların sebebi konusunda doktorlar genel olarak bişey söylemiyor bebek iyiyse takma kafana

bende 6 haftalık ve 14 haftalıkken kırmızı kanama ile başladı doktor bebeğin iyi oldugunu söyledi progestan kullanıyoruz.bebek iyi oldugu sürece sıkma canını ama sürekli yatman lazım ani hareketlerden kacınmalısın.ilaclarını aksatma. bu kanamaların sebebi konusunda doktorlar genel olarak bişey söylemiyor bebek iyiyse takma kafana

Bende önce pembemsi oldu sonrada baya kahverengi akıntı gibi oldu bikac gun ama simdi azaldı şükür.. dün yine gittim bebek iyiymis.. ama çalıştığm icin sürekli yatmam mümkn değil, insallah bisi olmaz :KK43: Allah hepimize sağlkla kucagimiza almayı nasip etsin....

Bende önce pembemsi oldu sonrada baya kahverengi akıntı gibi oldu bikac gun ama simdi azaldı şükür.. dün yine gittim bebek iyiymis.. ama çalıştığm icin sürekli yatmam mümkn değil, insallah bisi olmaz :KK43: Allah hepimize sağlkla kucagimiza almayı nasip etsin....

anladım canım.keşke bir hafta falan rapor alsaydın iyi olurdu sanki inşallah bişey olmaz dikkat et kendine

Arkadaşlar bende bilgi vereyim dedim bu konuda.
benim 5 haftalıkken avuç içi buyukluğunde kıpkırmızı kanamam oldu. hemen dr a gittik daha kalp atışı ve bebek görünmediği için bişey diyemedi dr. serum verdiler, düşük önleyici iğne yaptılar yolladılar beni ama dr um sürekli yatacaksın dedi, oturmak ve yürümek yasak dedi, düşük tehlikesi bu dedi. 6 haftalıkken kontrole gittiğimde kese yuvarlak değil uzun parmak gibiydi, kese uzamış ama kalp atışları var dedi sevindik. 7 gün daha yat yine gel dedi, sonra 7 haftalıkken gittim bu sefer kese kenarında 1.5 cm lik kanama var , o yüzden ben sana kalk diyemeyeceğim, 15 gün daha yat yine gel dedi. 9 haftalıkken gittim kese kenarındaki kanama geçmemişti hala, 2 hafta daha yat sakın kalkma oturma ve yürüme dedi. şimdi bekliyorum bakalım bidahaki gidişime ne olacak.
hepimiz ve bebeklerimiz Allaha emanetiz arkadaşlar, biz ne düşünsek nekadar üzülsek bir anlamı yok, rabbim koruduktan sonra korur. biz tedbirimizi alalım yeterki. ben 1.5 aydır yatıyorum, annelik sabır işiymiş ben çok erkenden öğrendim bunu. yeterki bebeklerimiz sağlıklı olsun bu günlerde geçer kızlar...

Öncelikle hepnizin gebeligi hayirli olsun rabbim yavrularinizi korusun
Bu konuda uzmanladtim desem yeridir heralde .ben bhcg yaptirdiktan 1gün sonra sakir sakir 2 gün boyunca kipkirmizi kanamam oldu sonra test tekrarlandi ve bebegim dusmemisti benimleydi
Progestan ve prolutan igne kullandim
6.5 ayligim progestani daha dun biraktik ara ara kanamam ve akintim hep oldu hatta hastaneye bile yattik
Bnm doktorum hep istirahat halinde olmami istedi bu cok önemli aylardir yatiyorum
Ne ev isi ne ütu ne baska bisey hersey yasak iliskide tabiki
Bol bol dinlenin ve bol bol dua edin
Ilaclsrinizi saati saatine alin
Umarim bugunleri bir an once atlatirsiniz
Rabbin yar ve yardimciniz olsun

kızlar yardım edın lütfen en son adet tarıhım 18 agustosdu bu ay adet olmam gerekırken ılk defa kahverengıakıntı geldı 2 gun bende doktora gıttım ve rahımde kese gordu cok sasırdım beklemiyordum ama vajinal ult.baktı o sırada kırmızı kandı doktorda sasırdı pazartesı tekrar gıdıcez kan testı yapcaz ama benım suan normal kanamam ver ama kasık ağrım var dıorum eger bebek olmasaydı o kese hıc gozukmezdı dımı????yada bu kanamaya rağmen yasar mı bebegım lütfen yardım edın

lütfen 5bucuk haftalık hamileyim kese görüldü kalp atışı içinde 31 ağustosa gün verdi doktor ama gelmeden bi çok kan testi verdi bugün almaya gittim CMV lgM die bi sonucum şüpheli pozitif çıktı sağlık ocagindaki doktor düşüğe neden olabilir dedi kendi doktoruma gittim 1 hafta sonra tekrarlayalim testi dedi kandaki mikrop dedi başına gelen varmı lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen çok bekledim bebeğimi

Benimde dün kahverengi kanamam oldu bugün doktora gittim her şey normal dedi ilk defa keseyi gördük haftaya gel kalp atışına bakalım dedi. Progestan kullanıyorum ama hala lekeler devam ediyor bi de kahverengi ip gibi bi şey geldi normal mi sizce

X