Mıknatıslı cam siliciler hakkında...

C

ccerence

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ccerence
arkadaşlar mıknatıslı cam silicilerden almak istiyorum ama almış olanlar varsa yorumları ve nerelerden aldıklarını kaça aldıklarını paylaşırlarsa sevinirm....
bakabileceginiz bir kaç link:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

yalnız verdiğim linkten daha ucuzunu da görmüştüm haberiniz olsun.40küsürdü hep gördüklerim...

siz içerden siliyorsunuz camlarınızı sadece diğer tarafı da dışardan siliyor sizinle birlikte...benim evim yüksek ve camlarım çok büyük yetişmem mümkün değil...o yüzden bana lazım böyle bişey..

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi ccerence
ben de hepsiburadada görmüştüm ilk geçen gün herevelazımda tanıtımı vardı
sitede videosunu bulabilirsin sanırım
almayı düşünüyorum ben de gercekten işe yarar mı kii

• Konu Sahibi ccerence
a.s. Merhaba arkadaşlar , ben yıllar önce almıştım ama kullanamadım . Şimdikiler nasıl bilmiyorum ama benimki süngerli ve birbirine bağlı el gibiydi . Birini içeri birini dışarı yerleştiriyorsun ancak hızlı hareket ettirdiğinde çerçeveye çarpınca birbirlerinden kolayca ayrılabiliyorlar . Aslında belkide ben kullanamadım . Görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın :1hug:

• Konu Sahibi ccerence
bu konuyu açmak için arama yapıyordum ben de.kaydirigubbakcemile5

geçen gün pazarda gördük biz de. Eskiden de vardı ortalıkta ama uzun zamandır görmüyordum. Adam 60X100 cm lik bir cam parçasının üzerinde gösteriyordu. şimdi yukarıdaki mesajı okuyunca acaba dedim ben de, gerçekten de çerçeveye çarpıp dağılıyor mu acaba?

Bu günlerde alıp kullanan var mı arkadaşlar?:eek:

• Konu Sahibi ccerence
illaki hızlıca çarparsa ayrılırlar birbirlerinden...sırada ya da defterde mıknatıs yürütürdük okulda hatırlar mısın bilir misin? aynı mantık, hızlıca bişeye çarparsa mıknatıs birbirlerinden ayrılıp alttaki yere düşerdi.

ama dış cam tarafındaki kısımın ipi var pencerenin kulpu gibi herangi bir yere baglıyabiliyorsun.böylelikle mknatıslar birbirinden ayrılsa bile binadan asagıya uçmuyor :)

çok mantıklı bi alet camı hem içten hem dıştan silmekle ugraşmak yerine tek taraftan silerken eş zamanlı iki tarafta temizlenir..

keşke kullanan birileri varsa görseler konuyu..

...
...

babamın eskiden akvaryumları vardı.megerse eskiden beri ve halen tüm akvaryumu olanlar camlarını böyle temizlermiş suyunu boşaltmadan falan dışarıdan direkt aynı mantık...

...
...

sanırım bizim silici nette satılıyor bi tek.ama görmek istiyorsanız gene de sanırım bi pet shop-akvaryumcu gibi bi yere gidip tıpa tıp olmasa da ürünü görebilirsiniz o da akvaryum için olanları sonuçta...

• Konu Sahibi ccerence
bbugun pazarda gördum.. uygulattırdı hatta bana..

bayıldım.. 30 mıo dedi..

yanımda nakıt olsaydı alacaktım.. ama kullanabılır mıyım bılmıyorum..

• Konu Sahibi ccerence
bbugun pazarda gördum.. uygulattırdı hatta bana..

bayıldım.. 30 mıo dedi..

yanımda nakıt olsaydı alacaktım.. ama kullanabılır mıyım bılmıyorum..

biz geçerken görmüştük pazarda, acelemiz vardı, fiyatını da soramamıştım, ama 25 ytl diye birinin bir fiyat söylediğini duymuştum. Ama yan tezgahlardan mı yoksa başka ürün müydü bilemem.

30 milyon,hmm. kullanan bir arkadaş çıksa da tecrübelerini paylaşsa burada çok iyi olur hihoyyyt

• Konu Sahibi ccerence
çift cam-tek cam diye ayrılıyor aman dikkat...

mesela pimapenler çift cam...demekki çift camların mıknatısları daha kuvvetli...zaten fiyat farkı da var 5-10...

hadi yok mu kullanan a.s. camlar berbat :):)

• Konu Sahibi ccerence
ben simd sizden duyuyorum boyle bisey hemen you tube den buldum izledim....bence super bisey....keske turkiyede iken gorseydim almistim kesin.......

çarşıda, pazarda,
internette, televizyonda,
görüp alan
alıp kullanan,

yok mu bize yorum yazan? hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 fena olmadı değil mi kafiyeler:roflol:

çok ihtiyacım var bu ürüne,
kullananlar yardım etsin lütfen..

nette gördüm ben de fiyatı biraz daha uygun gelseydi alacaktım

camdan düşme korkum var fazla uzanamıyorum da:KK43:

kızlarr yettim gari kaydirigubbakcemile3 bizde var evimiz 7 odalı bizim mutfaklarıda say 9 oda de kocaman bide pencereler hiç bi işe yaramıyor o mıknatıslı alet iz bırakıyor falan bi de mesela onun arasında bir şey olmadan bir birne yapıştırısanız yanlışlıkla cam kapı öylece kalır artık kocanızda açabilir mi o kuvveti açamaz mı bilemem sakın almayın paranıza yazık bendekinin fotosunu koyuyorum şimdi çok merak yaptım alcam diyen olursada hiç 30 lira vermesin özelden mesaj atsın makul fiyatta anlaşırız işte bendeki alet

Eklentiler

• $304k.jpg
    $304k.jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 2.082
canım sen bu aleti beğendin mi yoksa beğenmedin mi?
iz bıraksın inan önemli değil, yeter ki camlara bi çözüm bulayım.
hiç mi tavsiye etmiyorsun??

canım sen bu aleti beğendin mi yoksa beğenmedin mi?
iz bıraksın inan önemli değil, yeter ki camlara bi çözüm bulayım.
hiç mi tavsiye etmiyorsun??

yok canım kesinlikle tavsiye etmiyorum ve benim aldığım ürün öyle pazardan falan değil temizlik ürünlerini yurt dışından getirip pazarlayan bi firmadan almıştı babam bu firma büyük şirketler için temizlik ürünleri satıyormuş şirkete alırken bana da bu üründen almış paranıza yazık kullanımı zor etkiside yok en iyisi el ile silmek

ben bütün ev aletleri arasında hiç bu kadar pratik bir ürüne daha rastlamadım iki dakkada camlar tertemiz. Bizde çocukluğumdan beri vardır kulanırız. Ama artık heryerde pimapen çift cam var o yüzden şimdiki üretilenler nasıl bilmiyorum bir de eskiden üretilen şeyler daha dayanıklıydı...
gene de almayı düşünüyorum pahalı olsa da.

Sevgili Kardeşlerim,
Özellikle biz kadınlar temizlik konusunda bir yenilikle karşılaşınca işimizi kolaylaştıracağını düşünerek hemen satılan ürünü almaya yöneliriz. İnternet kullanıcısı olmama rağmen alışverişte pek internet olayına dolandırıcılık olayları nedeniyle sıcak bakmazken bu cam sileceği yüzünden ...sitesinde satılan The Glider Marka ürün için kapıda ödeme kargo sistemini kabul ederek dolandırıldım. Kargo Göndericisi ......(21.02.2015) Ve onaydan sonra kendisine ulaşılmadığı gibi adresinize gönderilen ürün son derece kalitesiz, eski tip tek camları bile sileceğinden kuşku duyduğum derece de başarısız bir üründür.PTT ürün tesliminde kargoyu kontrol etmemize müsade etmediğinden aslen 2014 yılının başından beri uygulamak zorunda olduğu kapıda ödeme seçeneklerindeki fatura ibrazı olmaksızın gönderi kabul etmeme ilkesini de gözardı ederek bir mev'i dolandırılmamıza güven unsuru ekleyerek ortak olmuştur. Face üzerinden ve güvenli sayfalarda bu rünün tanıtımı ile ilgili cazip reklamlar dönmektedir.Yaptığım başvurulara henüz cevap alamadım lakin sizleri forumlardan uzunca süredir takip ettiğimden ve bir çok konuda yazılan yorumlardan faydalandığımından nacizane uyarmak istedim. Lütfen dikkatli olun.

Merhabalar,
Arkadaşlar eşim izmir'den bir ithalatçı firmadan çift camlarımız için ısıcam winsa marka penlerimiz için bir ürün satın aldı.Hemen gelir gelmez denedik süper tuttu ve hiç leke bırakmadan temizledi. Eşim firma ile görüşmüş direkt dağıtıcıları imişler orjinal ürünün. 24mm 'e kadar tutuyormuş. Piyasada ucuza satılan ve diğer markaların leke bıraktığını ve kesinlikle 18mm çift camları tutmadığını söylemişler. Yüksek katta oturduğumuzdan çok faydası oldu.Şiddetle öneririz. aşağıda paylaşıyorum ürün linkini ve resimlerini.

Merhabalar,
Arkadaşlar eşim izmir'den bir ithalatçı firmadan çift camlarımız için ısıcam winsa marka penlerimiz için bir ürün satın aldı.Hemen gelir gelmez denedik süper tuttu ve hiç leke bırakmadan temizledi. Eşim firma ile görüşmüş direkt dağıtıcıları imişler orjinal ürünün. 24mm 'e kadar tutuyormuş. Piyasada ucuza satılan ve diğer markaların leke bıraktığını ve kesinlikle 18mm çift camları tutmadığını söylemişler. Yüksek katta oturduğumuzdan çok faydası oldu.Şiddetle öneririz. aşağıda paylaşıyorum ürün linkini ve resimlerini.

Link :

tokyo_cam_silici.jpg

tokyo_kirmizi_cam_silici.jpg

tokyo_miknatisli_cam_silici.jpg
merhaba,
urun bizim eve de lazim. linki goremedim. anexate01@hotmail.com' a gondermen veya buraya tekrar yazman mumkun mu canim?
tesekkurler.

X