lisansüstü eğitim yapanlar veya bitirmiş olanlar buraya

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
arkadaşlar benim ayın (ağustos) 18'inde tez savunmam var. dua edin bana. ayrıca siz de paylaşımlarınızı yazın.

geçtim arkadaşlar,güncellemeyi unutmuşum...şimdi yavaş yavaş kpds ve üds çalışmaları yapıyorum kendi kendime evde. ama sonra sıkı bir kurs düşünüyorum...

Son düzenleme:
forumda gezerken görüyorum, eğitim durumunda yüksek lisans, doktora yazanları ama demekki buraya yazmamışlar bir yorum. eğer görmesem kimse yok diye düşünmeye başlayacaktım....

Bende varımmmm mimarımmm

hoşgeldin feyza...

arkadaşlar, bugün bir daha anladım..evli iken okumak çok zor..hocamla görüşmeye gittim, üniversiteye. sabah bir çıktım evden. ancak gelebildim saat 17:00....bu arada kafamda hep evde yemek yok düşüncesi vardı:) ama bir de baktım, benim ki öğretmenler lokalinde oturuyor. insan, bir evi toplar, yemek yapar de mi ama...banane ben de karışmam...azcık dinlencem yahu

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlarrrr ben de gerçek ünv. mezunlarındanım. ev ekonomisi mezunuyum. bulunduğum şehirde yüksek lisansa başvurucam.çok heyecanlıyım şimdiden.daha zamanım var ales, kpds ya da üds'ye giricem. bana nasıl hazırlanmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.alese hangi kaynaklardan hazırlandınız?a.s.:1hug:

merhaba arkadaşlarrrr ben de gerçek ünv. mezunlarındanım. ev ekonomisi mezunuyum. bulunduğum şehirde yüksek lisansa başvurucam.çok heyecanlıyım şimdiden.daha zamanım var ales, kpds ya da üds'ye giricem. bana nasıl hazırlanmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.alese hangi kaynaklardan hazırlandınız?a.s.:1hug:

hoşgeldin canım, her zaman bahsettiğim gibi tez savunmamdan sonra eğer geçersem ben de alese,üdsye giricem...geçemezsem savunmayı biraz dinlenmek istiyorum, bi yıl beklerim belki...sana tabi ki yardımcı oluruz...

http://www.trsinav.com/?mrt=dersler&bolumx=ales " bu adreste online ales soruları var, dene bir istersen...ya da buna benzer sayfalardan sorular bulabilirsin netten. ben hangi kitapla hazırlandığımı hatırlamıyorum açıkcası. zaten fazla da çalışmamıştım. ben alese değil, bundan önce olan lese girmiştim. zaten çocukluktan beri de kitap okuduğum için sözel bölüm bana kolay gelmişti, sayısaliçin biraz test çzömüştüm. ben zaten sözelciyim...aleste ve leste önemli olan zamanı yetiştirmek, bir soruya takılıp kalmamak....güvenilir bir kitapçıya iyi bir ales hazırlık kitabı almak istiyorum dersen o sana önerecektir. belki arkadaşlar fikrini yazar kitapiçin, kolay gelsin, başarılar

http://www.osym.gov.tr/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFAC8287D72AD903BE13CD5B1F6141993C bu adrestede önceki yıllara ait soruları bulabilirsin, zaten mutlaka çıkmış sorulara çalış, benzer tip oluyor sorular

Son düzenleme:
canımmmm çokk teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. ben de sözelciyim orası kolayda biraz matematik zorlayabilir onada dediğin gibi bol bol soru çözmek kalıyor.

slm canlar bende varımmmmmmm.......2005 sonunda yuksek lısansı bıtırdım.........devam eden arkadaslara ALLAH kolaylıklar versın....bu arada bende evlıyken yuksek lısans bıtırenlerdenım-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X