Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

sağol egoler,bikaç gün içinde gideceğim inşallah doktora.umarım bi aksilik çıkmaz ilk muayenem olacak biraz tedirginim kötü bir şey söylerse diye

stres yapma bebegın etkılenmesın bu aralar bende herkesten bunu duyuyorum:) beklemek gerçekten en kötu sey. bende kesenın görunmesını bekleyenlerdenım. yarın sabah gıdıcem doktora. ama ıster vajınal ıster karın ultrasondan görunsun hiç önemli degıl. bebege bı sakıncası yok nasılsa ikisininde. Keseyı görmek hele erken görmek çok önemli. dış gebelık.. boş gebelık.. allah korusun..

merhaba aradslar ben yeni katildim araniza ama uzun zamandir ouyorum yaziylari.
benim bir sorunum var ben adetim 11gün gecikti normalde hep düzenli gelirdi. esimle uzun zamandir bebek istiyoruz amaorunmadigima ragmen olmuyor. günüm gectikten 3, 6gün ve dün idrar testi yaptim ama testler negatif doktora gittim rahim azgi kabarmis ama icinde kese felan yok garip ama yan tarafda bir ararti var saniyorum kese olsun belide adetin gelicektir odur dedi. ama benim feci akintim var beyaz renkte regl oldumsaniyorum wc ye kosuyorum yok sadece akinti aradada regl olucak gibi bel ve karin agrilarim oluyor ve sol kasigima bir agirlik ve sancilar oluyor alt karin bölgemde fena sis. pek belirtiler yok sadece genelde aksamlari co üsüyorum ben sicagi hic sevmeyen biriyim normalde. bebek cok isitiyorum ama doktorun dedikleri beni düsündürüyor. bana bir fkir verin nolur yardim edin gec dölenme mi aceba kese o yüzdenmi görünmüyor ve testlerim hep neagtif cikmasi normal midiir. ya kafayi yiycem simdiden tskler.

sudemm gittim cnm ve çok büyük bi sürprizle karşılaştım.Dr.iki kese gördü.İkiz gebelik olabilir yani.Biri bazen kendi kendine kayboluyomuş.Benim durumum nolcak bilmiyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.Tabi sadece keseleri gördük.31.Mayısta bidaha gidicem.Umarım bu kez kalp atışını yada atışlarını alabilirim.Sen de iyisindir umarım...

Geç cevap veriyorum kusura bakma çok sevindim:) Hayırlısı olsun iyiyim bende kalp atışı duymayı bekliyorum benim kan değerim biraz yüksek olduğu için benimde ikizim olabilirmiş kısmet bakalım öncelik sağlıklı olması tabiiki ama sana gerçekten çok sevindimhihoyyyt

merhaba aradslar ben yeni katildim araniza ama uzun zamandir ouyorum yaziylari.
benim bir sorunum var ben adetim 11gün gecikti normalde hep düzenli gelirdi. esimle uzun zamandir bebek istiyoruz amaorunmadigima ragmen olmuyor. günüm gectikten 3, 6gün ve dün idrar testi yaptim ama testler negatif doktora gittim rahim azgi kabarmis ama icinde kese felan yok garip ama yan tarafda bir ararti var saniyorum kese olsun belide adetin gelicektir odur dedi. ama benim feci akintim var beyaz renkte regl oldumsaniyorum wc ye kosuyorum yok sadece akinti aradada regl olucak gibi bel ve karin agrilarim oluyor ve sol kasigima bir agirlik ve sancilar oluyor alt karin bölgemde fena sis. pek belirtiler yok sadece genelde aksamlari co üsüyorum ben sicagi hic sevmeyen biriyim normalde. bebek cok isitiyorum ama doktorun dedikleri beni düsündürüyor. bana bir fkir verin nolur yardim edin gec dölenme mi aceba kese o yüzdenmi görünmüyor ve testlerim hep neagtif cikmasi normal midiir. ya kafayi yiycem simdiden tskler.

bı yerde okuduguma göre, sperm de hamılelık gıbı belırtıler yapabiliyormus. stresten ve çok düşünmekten reglın gecıkmıs olabılır. geç döllenmede olsa beta salgıları olur. stres yapma sabırlı ol :) çift çizgiyi en yakın zamanda görursun ınsallah

sağol egoler,bikaç gün içinde gideceğim inşallah doktora.umarım bi aksilik çıkmaz ilk muayenem olacak biraz tedirginim kötü bir şey söylerse diye

esracım nasılsın ? doktora gıdebıldın mı? ben gıttım kese görundu çok şükür ama doktorum keseı çok küçük buldu :KK43:( senın durumun nasıl?

Merhaba hanimlar. Suan tam 5 haftalik hamileyim, bugün doktora gittim ama alttan muayene ettigi halde kese görülmedi. Doktorum normal dedi. Tekrar kan tahlili istedi. Görünmemesi normal mi?

5 haftalık görünmemesi normal.ben de o civarlarda gitmiştim doktora 5+bişeydi minicik nokta gibi kese görünmüştü.1 gün önce gelseydin göremezdik dedi.10 gün sonraydı galiba tekrar görmüştük bebeği.endişelenme çok küçük daha bi de geç yumurtlama falan olmuşsa görünmemesi çok normal.için rahat olsun 1-2 hafta içinde görürsün hayırlısıyla.stres yapma bebişini de üzme.

evet canım.o haftalarda zaten en iyi yöntem vajinal ultrason.ordan görülmeyen karından hiç gözükmüyo.merak etme sen de göreceksin yakında azıcık sabretmek lazım :)))

merhaba benim ilk gebeliğimde öğleydi kese var bebek yok kürtaj oldum şimdi yine hamileyim 3 ay geçti aradan inşallah bebiş vardır

Merhaba kızlar!
Ben de sat a göre 6+4 üm...
4+6 da minnacık gördük keseyi.Bir hafta sonra gittim yani 5+6 da kesem büyümüş ve yolk kesem oluşmuş doktorum rahatladı ben de yolunda gittiğine sevındım.Ama kalp atışlarını duyamadım sanırım daha erkendi zaten.Nasipse haftaya cumartesi gidicem ve Allah'ım izin verirse bebişim o zaman 7+4 olcak sanırım o zaman nasip olursa kalp atışlarını duyabilirim bebeğimin heyecanla o günü bekliyorum!
Rabbim tüm meleklerimizi bizlere bağışlasın inşallah!

ben hamile olduğumu yeni öğrendim kendim test yaptım sat tarihine göre 4hatfa 2 günlük hamile olmam lazım yarın dr a gidicem çok korkuyorum hemen görünmüyormu bu kese ultrosonda göreyim biran önce içime su serpilsin. karnım ağrıyo sadece başka hiç bir belirti yaşamıyorum normal mi bu durum

merhaba bu gün doktora gittim 5+4 haftadayım. keseyi gördü ama rahim ağzında dedi hap verdi rahim ağzında olunca ne oluyo kötümü düşük olabilirmi ne yapmam lazım çok endişe ediyorum ne olur biri anlatsın

merhaba bu gün doktora gittim 5+4 haftadayım. keseyi gördü ama rahim ağzında dedi hap verdi rahim ağzında olunca ne oluyo kötümü düşük olabilirmi ne yapmam lazım çok endişe ediyorum ne olur biri anlatsın

Hayırlı olsun canım..Allah'ım kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah..
Şimdi ne seni endişelendirmek ne de yanıltmak isterim.Tam bir bilgim yok ama rahim ağzında olması belkidüşük tehlikesini arttırabileceği için ilaç vermiştir doktorun.Ama düşük tehlikesi hepimizde var biliyorsun.Allah'ım ne yazdıysa o.Ama sen tabiki ilaçlarını düzenli iç.Çalışıyorsan kendini çok aşırı yorma ve sık sık ayaklarını kalp hizasından dik ve yat...Allah'ıma emanet olun!

bende duyarım inş :KK43: 7+2 de gittik duyulmadı.Bebek çok küçükmüş ondan duyulmamış. 9+4 te gitcem tekrar.İnş o zamn duyulur ...

valla bende bugun 4 hafta 6 gunluk gebeyım kesemız ne zmn görunur ne zmn gıtmelıyım bılmıyorum

ben 5 haftalık hamileyken kese göründü 6.haftada gittim yine sadece kese göründü okadar hazırlamıştımki kendimi bebek görüncek diye ama gözükmedi yoktu ben kötü kötü şeyler düşünmeye başladım boş mu felan diye allah muhafaza 7 + 3 dü bebek gözüktü çok şükür benim gibi acele etmeyin yani

ben de hamişim:nazar: 5+2 günlüğüm dr bana adetten 20 gün sonra gel dedi. çok korkuyorum dr ye gitmekten :bbo: tam 7+ 0 a denk geliyor sizce o zaman kesin görebilir miyim aslında daha gitmediğim içinde endişeliyim ama napıyım gelme dedi işte bir de eşimde yanımda yok beklemek o kadar zor ki...:1hug:
canım benım sabır ve dua.... allah melakelerı korur ve gözukmesı kısıden kısıye zmnı farklıdır ... o zmn gıttıgınde kalp atıslarınıda duyarsın bı tasla ıkı kus mısalı allah kuçagımıza almayı nasıp etsın saglıkla

X