Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

valla bende bugun 4 hafta 6 gunluk gebeyım kesemız ne zmn görunur ne zmn gıtmelıyım bılmıyorum

canım ben 4+4 gibi gitmiştim doktora yani adetimi 4 gun falan gecmıstı, ustten ultrasonla baktı ama gorunmedı kese. fakat rahim içi çok kalınlaşmış muhtemelen hamilesiniz dedi. kan testi istemişti orda cıkmıstı aten hamileliğim. sonra ben 2 hafta sonra yani 6+4 te gittim o zaman keseyi de gördük içinde bebeği de gördük kalp atışını da gordük yine üstten ultrasonla. ama vajinal ultrasonla daha önce gorulebiliyormuş galba, gerçi herkesde degişiyor bu yani döllenme gec olduysa vs. geç görülebilir belki...

kızlar 7+6 günlük hamileyim kese 13mm ama içinde bebek görünmedi dr 10 gün süre verdi inanılmaz derecede korkuyorum boş gebelikse yardımlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum

hcg değerim>1000 çıktı doktor keseyi göremedi benim hesaplarıma göre en fazla 3 haftalık.Dış gebelik olabilir dedi.3 haftalıkken görünmemesi normal o zaman değilmi:44:

canım ben 4+4 gibi gitmiştim doktora yani adetimi 4 gun falan gecmıstı, ustten ultrasonla baktı ama gorunmedı kese. fakat rahim içi çok kalınlaşmış muhtemelen hamilesiniz dedi. kan testi istemişti orda cıkmıstı aten hamileliğim. sonra ben 2 hafta sonra yani 6+4 te gittim o zaman keseyi de gördük içinde bebeği de gördük kalp atışını da gordük yine üstten ultrasonla. ama vajinal ultrasonla daha önce gorulebiliyormuş galba, gerçi herkesde degişiyor bu yani döllenme gec olduysa vs. geç görülebilir belki...

aynen bende ılk bebegımde 4+6 haftalııkken gıtmısttım rahımde kalınma var bu gebelık belırtısı dedı tabı ustten baktırdım aslında vajınal bakalım demıstı ıstemedım 2 hafta sonra cagırdı keseyı gorduk ama bebek gorunmedı daha sonra kanamam geldı ve düşük yaptım sımdı yıne hamıleyım cok korkuyorum:KK3:

hcg değerim>1000 çıktı doktor keseyi göremedi benim hesaplarıma göre en fazla 3 haftalık.Dış gebelik olabilir dedi.3 haftalıkken görünmemesi normal o zaman değilmi:44:

normal canım 3 haftalık hıc bısı bellı olmaz kı ben 4 haftalıkken gıttım kese vardı ama bebek varmı yokmu onu 6ıncı haftada anca gorebılırız demıstı...

doktor korkuttu görünmüyo dedi benim 2.hamileliğim ilki de düşmüştü çok korkuyorum onun için. rabbim hakkımızda hayırlısını versin inş.

bugün gittim doktora kese göründü :) 4+5 haftalıkmış 2 hafta sonra kalp atışlarını duycam inş.:KK19:

aynen bende ılk bebegımde 4+6 haftalııkken gıtmısttım rahımde kalınma var bu gebelık belırtısı dedı tabı ustten baktırdım aslında vajınal bakalım demıstı ıstemedım 2 hafta sonra cagırdı keseyı gorduk ama bebek gorunmedı daha sonra kanamam geldı ve düşük yaptım sımdı yıne hamıleyım cok korkuyorum:KK3:

benim de senin dediğine benzer bişey aslında.ben 6 haftalık gitmiştim kese vardı ama bebek tam gozukmedi dedi 10 gun sonra tekrar gel dedi tabi benim dr gittikten 2 gun sonra kanamam oldu ikinci gun dr gittim ultrosonla alttan baktı eve geldim yattım sadece ama aksamdan sonra evde bebegim dustu hastaneye gittigimde karnımda parca kalmıs dediler kurtaj ile aldılar. simdi ne zaman hamile kalmalıyım ne kadar korunmalıyım tam bilemiyorum nasip ne diyelim.inş bebegini eline saglıklı bir sekilde alırsın canım.en zor donemin ilk uc ay içinde oluyor dedi dr bana..

ben 5+3 te gittim kese göründü bebek içinde 10 gün sonra gel dedi o zaman görüneck inşallah

ben 6 hafta 5 günlük hamileyim. bugün dr gittim. vajinal ultrasondan keseyi gördük ama kalp atışı yoktu. dr çok umutsuz konuştu 3 gün sonra tekrar gitcem. kalp atışını umarım duyarız.

kizlar bisi sorucam sizce 4 hafta 3 gunlukk hamilelikte vajinal yoldan kese gozukurmu

kizlar bisi sorucam sizce 4 hafta 3 gunlukk hamilelikte vajinal yoldan kese gozukurmu
Cnm benim 5 haftalıkken karından görünmüştü.Senin de eğer geç döllenme değilse görülebilir.Ama bence görünmezse de panikleme.Biraz daha bekle...

benim 5 haftalıktı kese göründü,6 haftalıkken kalp atışı tespit edildi
zaten normalde 6. haftada kalp atmaya başlar bebek canlanır.
hayırlı olsun:KK49:

kesenin görünmesi beta hcg ye bağlı arkdaşlar 1000 üzerine çıkınca 4 haftalıkta olsa görünüyo

4+6 günlükken keseyi gördük. 6+3 günlükkende kalp arışlarını duyduk bebişimin.. ikisindede karından baktı doktor :KK49:

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE şu kaç haftalık olduğumuza bi açıklık getireyim, normalde benim hesaplamama göre yani yumurtalama günleri takibime göre 3 haftalığım , fakat kan testinde 5 haftalık çıktım , bunun tıbbi hesabıda bi önceki adetine göre olduğu için, kendi hesabından 2 hafta fazla çıkıyorsun, sizinde hesaplarınız bu şekilde dimi?

Ayrıca ben şuanda tıbbı hesaba göre 5.6 günlük hamileyim, ve yarın doktora gitmeyi düşünüyorum acaba kese ve kalp atışı görünürmü bebeğin çok merak ediyorum inş. kötü bi durum yoktur çok korkuyorum ve çok heycanlıyım, yardımcı olun lütfen.

adetim 6 gün geçmişti beta hcg yaptırdığımda deeğer 1384 çıkmıştı lütfen yorumlarınızı bekliyorum..

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE şu kaç haftalık olduğumuza bi açıklık getireyim, normalde benim hesaplamama göre yani yumurtalama günleri takibime göre 3 haftalığım , fakat kan testinde 5 haftalık çıktım , bunun tıbbi hesabıda bi önceki adetine göre olduğu için, kendi hesabından 2 hafta fazla çıkıyorsun, sizinde hesaplarınız bu şekilde dimi?

Ayrıca ben şuanda tıbbı hesaba göre 5.6 günlük hamileyim, ve yarın doktora gitmeyi düşünüyorum acaba kese ve kalp atışı görünürmü bebeğin çok merak ediyorum inş. kötü bi durum yoktur çok korkuyorum ve çok heycanlıyım, yardımcı olun lütfen.

adetim 6 gün geçmişti beta hcg yaptırdığımda deeğer 1384 çıkmıştı lütfen yorumlarınızı bekliyorum..

kese mutlaka görünür kalp atışları için erken olabilir

Bugün itibariyle 6 haftalık hamilesin.Kese muhakkak görünür.Geç döllenme değilse kalp atışları da görülebilir.Ancak görünmemesi bir problem var demek değildir.8.hafta da görenler var.

X