Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

canım benimde 5+5 iken hem keseyi gördük hem de kalp atısını ekranda minnacık bişey görünüyordu sürekli yanıp sönen meğer miniğimin kalbiymiş. normalde haftaya görürdük ama seninki hızlı büyüyor dedi doktorum 10 gün sonra tekrar gideceğim bakalım ne değişmiş olacak şimdiden merak ediyorum.

Doktora göre 6+4 ama bana göre 5+4 sen neden şimdiye kadar gitmedin doktora?
ben 1.sinde kürtaj oldum ve doktorum bana o zaman dedi kiadetin geçince 20 gün sonra gel . ben de o nedenle o 20 günü bekliyorum 1 haftam kaldı çok heyecanlanırım giderken :1no2: sen gittin mi kalp atışı göründü mü ?a.s

Keseyi gördük bir hafta sonra tekrar çağırdı bebişi görmemiz gerekiyormuş.İnşallah bir aksilik olmaz.Cuma günü yani...

ay inşallah görürsün bu mübarek günde güzel sesler duyarsın inşallah güp güp miden bulanıyor mu belirtilerin var mı?ben de pek bişey yok sadece hafif bi kasık ağrısı ve ufak tefek baş dönmesi ve çok az ağzımda acılık ben çok korkuyorum

Evet mide bulantım var midemde yanma hissi.Geçen hafta çok kasık ağrım vardı doktor bu kadarı normal değil dedi bir iğne verdi.Şimdi ara sıra iğne batması gibi ara ara vuruyor ağrı.Göğüslerim kocoman oldu bir de:)))) Sen neden kürtaj olmuştun sorun mu var dı?

ölmüşte ondan.malesef...benim midm bulanmıyo ben de stres yapıyorum 1 hafta geçsede öğrensem...7+0 da kesin kalp atışı duyulur mu?

Kusura bakma cevap biraz geç oldu çünkü iki gündür bağlantım felaket.En geç 8 haftalık diyorlar ama ben de kesin bilmiyorum.Öğrenebilmek için böyle bir başlık açtım.

Bisde 5 haftalıkken kesemizi gördük,10 gün sonraya randevu aldık.Sanırım 6+3 olunca kalp atışlarını duyabileceğiz.:hooray:

Kizlar merhaba benim adetime 3 gun var acabba hamilemiyim diye dusunuyorum utrasyonda gozukmezmi

Adet geçtikten beş hafta sonra ancak kese görünüyor .ok erken.Şüpheleniyorsan bir kan testi yaptır istersen

Merhaba,
Dun 5 hafta 1 gunlukken iki tane minik kese gorduk, cok mutlu olduk. Haftaya cuma 6 hafta 3 gunlukken kalp atisi duymaya gidecegiz insallah. Umarim herkes sevincli haberler alir.
ece

Merhaba,
Dun 5 hafta 1 gunlukken iki tane minik kese gorduk, cok mutlu olduk. Haftaya cuma 6 hafta 3 gunlukken kalp atisi duymaya gidecegiz insallah. Umarim herkes sevincli haberler alir.
ece

ay ne güzel ikiz herhalde bebeklerin
bende 3 aylık hamişim ikiz bebek bekliyorum
dün gördüm o kadar tatlılar ki. çok güzel bir duygu inan..:nazar::nazar::nazar:

canım benim 5 haftalıkken kese ve içinde minicik nokta kadarcık bebeğim göründü... 7 haftalıkkende kalp atışları duyuldu...

X