Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

canim benim hic bos yere stres yapma...daha bebegin nokta kadar gorulmesi icin cok erken...ben alti haftalikken zar zor gormustum ...birkac hafta bekle 6.haftadan sonra gorursun ve kalp atisini da duyarsin insallah...

kızlar ben de bugün gittim.bende de iki kese göründü.5+6 hamişim.birinin kalbi atıyor.diğeri daha küçük.haftaya yine gidicem inşallah rabbim öbür bebişime de can verir....

Dün doktordan hayırlı haberleri aldık çok şükür.7 haftalıkmış bebişim ve kalp atışlarını duyduk.Allah isteyen herkese en kısa sürede nasip eder inşallah.Herkese hayırlı kandiller...

masallah kizlar Allah hepinizin bebeklerine saglik versin....
ne guzel seyler yazmisiniz...

Evet hatta sesini bile duydum çok şükür.Hem de normal ultrasonla.Allah tüm hamilelere bu güzellikleri yaşatsın inşallah.

ne mutlu sana... bende bu hafta perşembe gideceğim geçen görmüstük kalp atışını belki bu sefer normal ultrasonda görünür benimkide geçen vajinadan bakmıştı doktorum

ben de hamişim:nazar: 5+2 günlüğüm dr bana adetten 20 gün sonra gel dedi. çok korkuyorum dr ye gitmekten :bbo: tam 7+ 0 a denk geliyor sizce o zaman kesin görebilir miyim aslında daha gitmediğim içinde endişeliyim ama napıyım gelme dedi işte bir de eşimde yanımda yok beklemek o kadar zor ki...:1hug:

selam cnm benimde bi sorum oluck umarım yardımcı olursunuz benım kan testımde referans aralıgı 5 cıktı sonuc 1 bazıları 3 haftalıkken 5 cıkatr diyolar ben emin olamıyorum kafam karıstı lütfen yardımsenağlamasenağlama:eek:klava:

ben de hamişim:nazar: 5+2 günlüğüm dr bana adetten 20 gün sonra gel dedi. çok korkuyorum dr ye gitmekten :bbo: tam 7+ 0 a denk geliyor sizce o zaman kesin görebilir miyim aslında daha gitmediğim içinde endişeliyim ama napıyım gelme dedi işte bir de eşimde yanımda yok beklemek o kadar zor ki...:1hug:

selam cnm benimde bi sorum oluck umarım yardımcı olursunuz benım kan testımde referans aralıgı 5 cıktı sonuc 1 bazıları 3 haftalıkken 5 cıkatr diyolar ben emin olamıyorum kafam karıstı lütfen yardımsenağlamasenağlama:eek:klava:

X