Sivilceli Ciltler Sivilce izlerini geçiren bir krem önerisi olanlar.....

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar sivilce izleri için ideal krem ve sabunu birebir.8-10 ytl bir şey sadece geceleri kullanıyorsunuz.düzenli kullanınca sivilce izlerini geçiriyor.1 seneye yakın kullanabiliyorsunuz.hemen bitmiyor.kesinlikle tek geçerim.şiddetle tavsiye ederim

canım bende bugun aldım boynumda bi iz vardı gunes lekesi satıcı bunu onerdi sabah aksamda sürebilirsin dedi bakalım gecer inş arap kadınları ten renklerini açmak için kullanıyomus

baska kullanan arkadaslar varsa memnun musunuz paylasır mısız ben sadece kremini aldım

bepanthenin kremi kesinlikle. bu kremin cildi yenileyip alttan yeni deriyi çıkarma özelliği var biliosunz lekeli cildi götürüp alttan taze cildi getirio dolayısıyla izlerde gidiyo :) ben kullanıorum her gece yatmadan önce sürüorum :)

kızlar sivilce izleri için ideal krem ve sabunu birebir.8-10 ytl bir şey sadece geceleri kullanıyorsunuz.düzenli kullanınca sivilce izlerini geçiriyor.1 seneye yakın kullanabiliyorsunuz.hemen bitmiyor.kesinlikle tek geçerim.şiddetle tavsiye ederim

canım sen hangi üründen bahsettin anlayamadım ben imex mi acaba bahsettiğin ürün?

aktarlar da satılan aynı sefa kremi var çok yağlı bi krem hatta tamamen yağ diyebilirim. ben hem sivilce izlerine hem de sivilceye sürüyorum geçiriyor hatta şimdi yüzümde sivilce izi yok. sivilcelerim için de imex krem kullanıyorum eczaneden reçeteyle aldım çok etkili bi krem tavsiye ederim imex hemen kurutuyor sonra da aynı sefayı sürüyorum hiç bi iz kalmıyor...

Aynı Sefa kremini kaç gün kullandın arkadaşım.Bu izler benimde problemim.Çare bulamadım:Saruboceq:

Mırnavcım..Lekeler için expigment(ilaç)kullanılıyor..Biliyorsundur..
Ben güneş lekesi için kullanıyorum 5 aydır epey rengini açtı..
Sivilce lekesi de netice de bir leke..
Sen yine de bir cildiye uzm. git.kozmetiklerden pek fazla bişey beklemiyorum açıkçası..

Bu izler herkesin derdi benneyaptımki
Ben son günlerde salyangoz kremlerini duyuyorum çok işe yarıyormuş...
Onlardan kullanıcam bi bakalım kaydirigubbakcemile5
Aslında kuzenim deneme amaçlı verdi biraz, geceleri falan sürüyorum bi süredir, cildim çok güzel oldu... Beğendim, bu yüzden kendimede alıcam bakalım daha uzun süre kullanımda nasıl sonuç vericek kaydirigubbakcemile2

canım ben amwayın kremlerini kullandım. 1 sene önceydi kesin çözüm. ben çok kötü oluyordum aynaya bakınca. o yüzden duyduğum herşeyi denedim ve cildime dahada zarar verdim.. uzman yardımıda alabilirsin:nazar:

acnemax diye bir ürün var ben onu kullandım geçti açıkcası çok memnunum bence dene.

şu an 30 lu yaşlardayım ve hala sivilce sorunu yaşıyorum. kesinlikle bir hekime danışılmalı. gerekli testler yapılarak kökeni araştırılmalı diyorum. son çare olarak duyduklarınızı deneyeme baslayın. bende gerekli araştırmaları zamanında yaptırdım ve vücudumun bir tür yağ atma şekli olarak açıklandı. babamda ve kardeşimdede var aynı şekilde. en ağır tedavi olarak bildiğim roaccutanı 2 yıl kullandım. biraz rahatlattı fakat tamamen geçirmedi. halen çıkıyor fakat artık rahatsız olmuyorum.

güzellik merkezlerinde uygulanan kimyasal peelinglerin faydası oldu bana. roaccutandan birkaç yıl sonra kimyasal peeling yaptırarak yanaklarımda çıkanlardan kurtuldum. sonrasında sadece çene bölgemde kaldı.

tek sorunum derin açılan izler. onlar içinde şu an kimyasal peeling ve kök hücre tedavisi uygulatıyorum. bakalım haziran ayında bitecek uygulamalar. %100 geçmesede 70 lerde bir sonuç umut ediyorum.

Arkadaşlar ben 2 haftadır acnemax kullanıyorm. kullananlardan yorum bekliyorum.

Bu konu hakkında zamanında çok çektim. O lanet olası lekeler hep gözüme takılıyordu. Konuya yorum yazanları çok iyi anlıyorum. Sivilce izleri için krem olarak Avene Cleanance peeling etkili sivilce izi kremini tavsiye edebilirim, daha önceden de kullandım. Geçen yıl fiyatı 25 tl civarlarındaydı.

X