Sivilceli Ciltler Sivilce izlerini geçiren bir krem önerisi olanlar.....

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
M

MeDuSa

Ziyaretçi
kızlar sivilce çıktı ergenleşti patladı(yada patlatıldı :CüvCüv: ) kurudu gitti :a015:
ama izi kaldı senağlama
bu sivilce izlerini geçirmek için önerdiğiniz kremler var mı????* :1closedeyes:

Bu izler herkesin derdi benneyaptımki
Ben son günlerde salyangoz kremlerini duyuyorum çok işe yarıyormuş...
Onlardan kullanıcam bi bakalım kaydirigubbakcemile5
Aslında kuzenim deneme amaçlı verdi biraz, geceleri falan sürüyorum bi süredir, cildim çok güzel oldu... Beğendim, bu yüzden kendimede alıcam bakalım daha uzun süre kullanımda nasıl sonuç vericek kaydirigubbakcemile2

aktarlar da satılan aynı sefa kremi var çok yağlı bi krem hatta tamamen yağ diyebilirim. ben hem sivilce izlerine hem de sivilceye sürüyorum geçiriyor hatta şimdi yüzümde sivilce izi yok. sivilcelerim için de imex krem kullanıyorum eczaneden reçeteyle aldım çok etkili bi krem tavsiye ederim imex hemen kurutuyor sonra da aynı sefayı sürüyorum hiç bi iz kalmıyor...

ben elma sirkesi sürüyorum pamukla yatmadan önce etkili olduğunu gözlemledim burda bi konuda okumuştm onu da

aynı sefa yı duymuştum ben de ama kullanmadım...

Elma sirkesini sulandirmak gerekir mi ?

Bu izler herkesin derdi benneyaptımki
Ben son günlerde salyangoz kremlerini duyuyorum çok işe yarıyormuş...
Onlardan kullanıcam bi bakalım kaydirigubbakcemile5
Aslında kuzenim deneme amaçlı verdi biraz, geceleri falan sürüyorum bi süredir, cildim çok güzel oldu... Beğendim, bu yüzden kendimede alıcam bakalım daha uzun süre kullanımda nasıl sonuç vericek kaydirigubbakcemile2

kuzenin nerden almış o kremi acaba ??

elma sirkesi hem saça, hem de cilde iyi gelir ama bir kere sürdüm hop düzeldi değil, düzenli sabah akşam cildini temizledikten sonra tonik gibi sür bi bakam.

arkadaşlar bende de bu izlerden vardı bebak acı badem sütü bi süre bu izleri geçirdi ama geçen gün ders çalışırken yanağımdaki bir sivilce izini nasıl yolduysam kanadı ve kabuk bağladı bende kayısı çekirdeği özlü sabun ve acnelyse aldım 2 akşamda uyguladığım tedavi ile şu an o kabuk gitti ve daha öncesindeki çukurlu yerler soyulup düzeliyo neler yaptığıma gelince önce yüzümü kayısılı sabunla yıkıyorum yıkarken yüz fırçasıylada fırçalıyorum sonra bebak acı badem sütünü bir pamuğa döküp yüzümü onla güzelce siliyorum bu sırada biraz nemlenmişte oluyor en son ise acnelyse kremi ince bir tabaka halinde izli çukurlu yerlerin üstüne sürüp uyuyorum yanlız gündüz uyandığımda ise sadece su ile yıkıyorum yüzümü çok fazla yorulup tahriş olmasın die şu an cildimde o yaralı yerlerde iyileşme ve soyulma var yanlız uzmanlar özellikle acnelyse kreminin gece sürülmesi ve sonra güneşe çıkarken güneşten koruyucu bişeyler sürülmesini tavsiye ediyor okuduğum kadarıyla nedeni acnelyse cildi soyduğu için alttan çıkan derinin güneşle direk teması cilde zarar veriyomuş ben 2 günde o kabuktan ve onun o kırmızılığından kurtuldum umarım sizde de işe yarar...

kuzenin nerden almış o kremi acaba ??

Onun bir arkadaşı getirtmiş...
Ama internetten sipariş verebilirsin canım istiyorsan... :1hug:
Google'a Dali Salyangoz Kremi yaz kendi sitelerini bir incele, beğenirsen sipariş verirsin... kaydirigubbakcemile5

ben de aynı sefa kremini tavsiye ederim. yağlı krem ama sivilceleri ve sivilce izlerini yok ediyor.

Google'a Dali Salyangoz Kremi yaz kendi sitelerini bir incele, beğenirsen sipariş verirsin... kaydirigubbakcemile5

çok sağol canıma.s.a.s.

Ben 2 sene önce internetten ellezza salyongoz kremini almıştım. 10 gün kadar kullandım. Cildi çok sorunlu değildi tek tük sivilceler çıkardı. Benim 2 tanecik sivilcemi bile geçiremedi. Aynen iade ettim. Allahtan sorun çıkarmadılarda 120 ytl param çöpe gitmedi.:sm_cool:

Ben 2 sene önce internetten ellezza salyongoz kremini almıştım. 10 gün kadar kullandım. Cildi çok sorunlu değildi tek tük sivilceler çıkardı. Benim 2 tanecik sivilcemi bile geçiremedi. Aynen iade ettim. Allahtan sorun çıkarmadılarda 120 ytl param çöpe gitmedi.:sm_cool:

120 ytl mi :1shok:
Canım senin aldığın farklı bir salyangozun kremiymiş :roflol: -tatlicadiarzu-
Benim bahsettiğim krem 25 ytl bir para...
Salyangozlar mı farklı cidden niye böyle arada fark var acaba kaydirigubbakcemile3
Kargo ücretiyle mi bu kadar oldu yoksa?

120 ytl mi :1shok:
Canım senin aldığın farklı bir salyangozun kremiymiş :roflol: -tatlicadiarzu-
Benim bahsettiğim krem 25 ytl bir para...
Salyangozlar mı farklı cidden niye böyle arada fark var acaba kaydirigubbakcemile3
Kargo ücretiyle mi bu kadar oldu yoksa?

Canım bırak ya hangi akla hizmet merak edersin sen o kremi senin neyine di mi ama yok yeni bişi gördüm alcam illaki onugamyoncuiremsu
Hani reklamlarda çok çıkıyordu bir ara. Çatlaklara, sivilcelere, lekelere her şeye iyi geliyormuş güya:eek:klava: Cildimde hiç bir değişim göremedim ben.:kızgın:
O zamanlar daha salyangoz kremi yaygın değildi 2 sene önce. Sonrada bütün aktarlarda falan satılmaya başladı çeşitli markalar. Aralarında fark var mıdır, bilemicem ama benimki hiç bir işe yaramamıştı. Yani çok bir şey bekleme o tarz kremlerden. Hem kim bilir hangi ortamlarda ve içine neler katılarak üretiliyordur.:1no2:

Canım bırak ya hangi akla hizmet merak edersin sen o kremi senin neyine di mi ama yok yeni bişi gördüm alcam illaki onugamyoncuiremsu
Hani reklamlarda çok çıkıyordu bir ara. Çatlaklara, sivilcelere, lekelere her şeye iyi geliyormuş güya:eek:klava: Cildimde hiç bir değişim göremedim ben.:kızgın:
O zamanlar daha salyangoz kremi yaygın değildi 2 sene önce. Sonrada bütün aktarlarda falan satılmaya başladı çeşitli markalar. Aralarında fark var mıdır, bilemicem ama benimki hiç bir işe yaramamıştı. Yani çok bir şey bekleme o tarz kremlerden. Hem kim bilir hangi ortamlarda ve içine neler katılarak üretiliyordur.:1no2:

Haklısın canım...
Ama insan bir umut ne duyuyorsa alıyor işte, yalnız değilsin yani kaydirigubbakcemile3
Cildim karma ama son günlerde nedense bi yağlanıyor anlamadım gitti :mymeka:
Bu cilt adamı katil eder kaydirigubbakcemile

sivilce lekelerinin geçmesinin kesin çözümü alfa ve beta hidroki asitli veya retin a ve türevli kremler kullanmaktır.acnelyse bunlardan biri ama çok güçlü tretin de bunlardan biri.avene diacneal,neostratanın cilt losyonları mesela aha 15 cilt losyonu 83 ytl ama 200 ml.bunların düzenli kullanımı hem lekeri azaltır hem de yeni sivilce oluşmamsını saglar

gerekmiyomş cildin ph değeri ile aynıymış çünkü

canım denemeyle sabittir... sulandırmadan sakın sürmeyin... hatta sirke ile aynı ölçüde su koyacaksınız... ben daha az su koyduğumda bile yakıyor... aman kaş yapayım derken göz çıkarmayın...

elma sirkesi sivilceleri kurutuyor... ben bir süre elma suyu denemiştim... lekeler için o daha iyi gelmişti sanki... şimdi tekrar denemeye başladım... bakalım...

X