Bebek Beslenmesi Bebeklere Ne Zaman Su Verilebilir?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
valla canım ben doğduğundandır su veriyorum kızıma halamın kızı hemşire o dedi bana ver diye hatta geçen ay konturolde doktorumuzda dedi.. ama pekmez vermiyorum çook nadir arada bir veriyorum.. çünkü aşırısının dişleri çürüttüğün duymuştum ne kadar doğru bilemiyorum canım..

Bende doğdu doğlai veriyorum bazi doktorlar verin diyor bazilari ise sütte var vermeyin diyor kafa kariştirici bir sürü şey ama ben veriyorum

ben de su veriiyorum doktorum verme dedi ama hiçbir şey suyun yerini tutmaz ki.şimdi güneşe çıkarıyorum .yavrum çok susuyor.artık su içmeyi seviyor.pekmez küçük bebekler de ishal yaparmış.önce vermiyordum.şimdi memesini almadığında ucuna biraz batırıyorum

Bende oğluma doğduğundan beri su veriyorum çok ta severek içiyor..yeni yeni meyve sularınada başladım ama pekmez hiç vermedim...

Ben 15gunlukken kabiz olmustu gazi da vardi dr aradim su ver kaynamis ilinmis dedi verdim yarim saat sonra ne gazi ne kabizligi kalmamisti o gun bu gundur su sayesinde ne kabiz oldu ne gazi,,, hakikaten yasam kaynagi su

benim kızım yeni doğduğunda sarılık oldu ve geçmedi hatta ilerlemeye başladı...
dr a götürdük ve dr bana emizrsende mama da versen 1 çay kaşığı suyunu eksik etme dedi...
ben de hep verdim hatta sarılığı idrar yoluyla su sayesinde attı kızım...

benim dr um 6 ay anne sütünden baska biseye gerek yok diye verdirtmedi .Ama ben cok pisman oldum vermedigime cünkü sonra zor alistirdim kizimi

Benim doktorum doğduğundan beri bir kaç çay kaşığı verdiyor. Emzirip gazını çıkarttıktan sonra 10 dk kaynamış soğumuş sudan bir kaç çay kaşığı veriyorum

eğer 1 öğünde olsa mama veriyosan tereddütsüz su vermelisin sadece anne sütü alıyosa sen bilirsin ama su bu yaaaa zararı yokki bence ver sen ver yazık yavruma bu sıcakta kızzz ben uzun süredir veriyorum hiçte ölçüm yok biberonla içebildiği kadar veriyorum

ben başta vermedim şimdi alıştıramıyorum ne yapacam bilmiyorum suyu bir türlü içmiyo ilk bi alıyo bakıyoki su bi daha içmiyo

ben başta vermedim şimdi alıştıramıyorum ne yapacam bilmiyorum suyu bir türlü içmiyo ilk bi alıyo bakıyoki su bi daha içmiyo
aynı sıkıntı bendede var canım içmiyo deli olucam. kaşıkla biberonla sulukla ne yaptıysam içmedi bardakla azıcık içti o da bardağı kemirmeye çalıştı o yüzden dr sütün yetiyo dememkki dedi ama ben ek gıda veriyorum hiç içime sinmiyor böyle.

bende baştan beri verdim valla kana kana içiyo yavrum birde mama yeyince mecbur vermek zorundayım
ama ben kaynatılmş degil hazır alıyorum direk içiriyorum

ben sadece hıçkırık tutunca emzırıyorum gecmsezse bı kac kasık belkı...
ama ver dıyo herkes bende verıcem artık

ya şu suyu kaynatma konusu... ben kettle da kaynatıp sogumasını bekliyorum öyle veriyorum. hata mı ediyorum acaba çok kaynatmamakla... fazla pimpirikli olmak da istemiyorum bir yandan... iki gündür vermeye basladım ek gıdaya geçtik diye 1 kaşık.. agzının içi temizlenir hem diye.. siz napıyorsunuz suları?

ben de 1 aydır biberonla veriyom.. önceleri kaynayıp ılımıştı ama bi arkadaş öyle minerallerin faydası gidiyomuş dedi artık içme suyundan veriyom... ama 3 4 gündür unutmuşum:)

X