günlük

damla1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2008
97
0
37
kızlar ben eşimi öyle çok seviyorum ki kelimelerle ifade edemem.ve aklıma bir şey geldi ben bir günlük tutmaya başladım eşimle yaşadıklarımızı anlatıyorum falan ve ben bu günlüğü bittikten sonra eşime özel bir günümüzde hediye etmeyi düşünüyorum sizlerle paylaşmak istedim çok heyecan verici yazdıklarımı okuduktan sonraki mutluluğunu izlemek hihoyyyt

wayyy çok güzel fikir...çok yaratıcısın cnm ne diyelim allah nazardan saklasın aşkını eminim eşindende aynı şekilde karşılık alıyosundur...mutluluklar cnm

bende günlük tutuyorum ama kendime kimseye anlatamayacağım şeyleri günlüğüme aktarıyorum insan yazdıkça rahatlıyor bence herkes günlük tutmalı

aynı seyı bende erkek arkadasım için yapmıştım onun haberı yoktu tabı.sonra benden ayrıldı bıgun.ve ben son gorusmemizde o defterı ona goturup vermiştım.o defterı okumuş ve bana geri dönmüştü sanırım ne kadar sevdıgımı anladı :):):):)

çoook güzel bende ilk yıldönümümüzde yaptım böyle bişi...
onun adına yaptırılmış bi ajanda vermişti bana her tarafında ismi yazıyordu..
ben bu ajandayı günlük yaptım ama ole tek defter olarak vermedim..
bi kutu altım ayakkabı kutusu büyüklüğünde kutunun hertafafı kırmızı kapağı siyah kapağın üzerindede kırmızı bi gül var belli belirsiz
işte bu kutunun içine en alta bu günlüğü koydum sonra
orta boyda beyaz kartlar kestim 20 tane falan bu beyaz kartların arkasını siyah dixifixle kapladım bu katlara değişik değişik sözler yazdım netten topladım:)
sonra bitane normal albüm aldım onuda siyah dixi fixle kapladm üzerine kurutulmuş deniz yıldızını silikonladım:)
bizim resimlerimizi yada netten güzel resimleri çıkattırdım bu resimleri oraya koydum ama karşısınada aynı boyutta siyah karton kestim resimlerle ilgili gözler bulup yine gümüş rengi kalemle o sözleri yazdım hatta gümüş rengi kalem gece karanlıkta bile okunuyor çok hoş oluyor:)
daha birsürü şey yaptım notluklar aldım ama siz evliymişsiniz bizim evlilikteki hayallerimiz için yapmıştım ben bazı şeyleri mesela ismimizle alakalı buzdulabu süsü falan alıp kutuya koymuştum:)vebirde hani günlüğü verceksinizya mesela bi söz seçin kendinize ör seni seviyorum aşkım
bu sözü o defretden ara ara sayfalardan sadece harf seçip onu kırmızı tükenmezle kalp içine alım bu cümleyi harf harf ara ara sayfalara dağatın defterin sonuna kadar o defteri okudukça en son bu harfleri birleştirip sizin gizli cümlenizi bulucak:)
benm aklma çok fikir gelir böyle nebileyim ufak ama güzel şeyler...
hee bide benm aşkım hep şehir şehir geziyor o kış çok hasta oluyorsu ben kızıyordum hep ıhlamur iç falan filan die:)sen görürsün dedim :)
yine öyle çok küçük bi kutu aldım liptonun ıhlamur kutusu büyüklüğü kadar ama dekoratif güllü falan sonra poşet ıhlamurlardan kuşburnu falan filan yararlı çaylardan aldım poşet çayı bu çaylarım paketinin üzerine küçük küçük kağıtlara notlar yazdım bu kağıtları çay paketlerinin üzerine yapıştırdım bide kendi kupamı hediye ettim:)şimdide içme göriyim bakayım ded,m:)
okadar mutlu olmuştuki içmeye kıyamıyordu yani:)
yaptığım hediye çok daha güzel inş resimli açıklıcam:)

çoook güzel bende ilk yıldönümümüzde yaptım böyle bişi...
onun adına yaptırılmış bi ajanda vermişti bana her tarafında ismi yazıyordu..
ben bu ajandayı günlük yaptım ama ole tek defter olarak vermedim..
bi kutu altım ayakkabı kutusu büyüklüğünde kutunun hertafafı kırmızı kapağı siyah kapağın üzerindede kırmızı bi gül var belli belirsiz
işte bu kutunun içine en alta bu günlüğü koydum sonra
orta boyda beyaz kartlar kestim 20 tane falan bu beyaz kartların arkasını siyah dixifixle kapladım bu katlara değişik değişik sözler yazdım netten topladım:)
sonra bitane normal albüm aldım onuda siyah dixi fixle kapladm üzerine kurutulmuş deniz yıldızını silikonladım:)
bizim resimlerimizi yada netten güzel resimleri çıkattırdım bu resimleri oraya koydum ama karşısınada aynı boyutta siyah karton kestim resimlerle ilgili gözler bulup yine gümüş rengi kalemle o sözleri yazdım hatta gümüş rengi kalem gece karanlıkta bile okunuyor çok hoş oluyor:)
daha birsürü şey yaptım notluklar aldım ama siz evliymişsiniz bizim evlilikteki hayallerimiz için yapmıştım ben bazı şeyleri mesela ismimizle alakalı buzdulabu süsü falan alıp kutuya koymuştum:)vebirde hani günlüğü verceksinizya mesela bi söz seçin kendinize ör seni seviyorum aşkım
bu sözü o defretden ara ara sayfalardan sadece harf seçip onu kırmızı tükenmezle kalp içine alım bu cümleyi harf harf ara ara sayfalara dağatın defterin sonuna kadar o defteri okudukça en son bu harfleri birleştirip sizin gizli cümlenizi bulucak:)
benm aklma çok fikir gelir böyle nebileyim ufak ama güzel şeyler...
hee bide benm aşkım hep şehir şehir geziyor o kış çok hasta oluyorsu ben kızıyordum hep ıhlamur iç falan filan die:)sen görürsün dedim :)
yine öyle çok küçük bi kutu aldım liptonun ıhlamur kutusu büyüklüğü kadar ama dekoratif güllü falan sonra poşet ıhlamurlardan kuşburnu falan filan yararlı çaylardan aldım poşet çayı bu çaylarım paketinin üzerine küçük küçük kağıtlara notlar yazdım bu kağıtları çay paketlerinin üzerine yapıştırdım bide kendi kupamı hediye ettim:)şimdide içme göriyim bakayım ded,m:)
okadar mutlu olmuştuki içmeye kıyamıyordu yani:)
yaptığım hediye çok daha güzel inş resimli açıklıcam:)

walla süpersin :) çok yaratıcısın, sen hep buralarda ol :)

KızLar Laf aramızda ; esqi sewqiLimden ayrıLdkdan sonra cok pişman oLmusdum . qeride dönmüyrdu , 1yıl sonra oturdum ilqqünden itibaren yazdım :KK70: biz cıkarken yazmısdım we ayrıLık snrası demişdim :KK70: cok etkilenmişdi :KK70: arada beyaz yalan qerekio :KK70:

X