Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni doğanlara karınca yumurtası yağı

1. Konu Sahibi : uğurkuşu #1

Yeni doğanlara karınca yumurtası yağı

Arkadaşlar özellikle kız anneleri bu karınca yumurtası yağı hakkında ne düşünüyorsunuz?Bebek 40 günlük oluncaya dek hergün ve 40 günden sonra belirli aralıklarla ayda 4-5 kez mesela banyodan sonra devam edilince karınca yağı sürülen yerlerinde ileride kıl tüy olmuyormuş. Benim bizzat bu uygulamayı yaşamış olan arkadaşım var ve gerçekten de tek tüy yok. Yapsam mı diye düşünüyorum. İlerde ne çok dua eder kızlarımız bize düşünsenize. Sizin yorumlarınız neler ve bu konuda duyduklarınız varsa paylaşalım kızlar. Belki başka uygulama yöntemleri bilen vardır aramızda.

2. Konu Sahibi : uğurkuşu #2
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    ben pek tavsiye etmiyorum bu karınca yumurtası yağını
    onların o narin ciltlerine sürmeyin derim ben siz bilirsiniz ama

3. Konu Sahibi : uğurkuşu #3
    Alıntı Asortie kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben pek tavsiye etmiyorum bu karınca yumurtası yağını
    onların o narin ciltlerine sürmeyin derim ben siz bilirsiniz ama
    karınca yumurtası yağını ilk defa burada duydum,bebe yağını bile o kadar araştırıp alırken ne olduğunu bilmediğim bir şeyi nasıl süreceğim minicik bebeğime bilmiyorum,cesarette edemiyorum zaten :)

4. Konu Sahibi : uğurkuşu #4
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    bana bu mesaj biraz reklam koktu sanki
    ben de kullanma taraftarı değilim,bizler için duymuştum tüy azaltıcı etkisini ama
    bebeğim için aslaaaaa...Sabun bile sürmesek mi acaba,alerji yapar mı diyorum ne gerek varyaa

5. Konu Sahibi : uğurkuşu #5
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    ne kadaar günah bir karınca yuvasını dağıtmak..
    ben piyasada olan karınca yumurtalarının kullanılması bile sevmiyorum.
    kaldı ki bebeğime sürücemm:uhm:

6. Konu Sahibi : uğurkuşu #6
    ya ne alakası var reklamla ? bu sitede kaç konu açılmış bu yağla alakalı. reklam olsaydı onlar olurdu. bende duydum bebekken sürülünce hiç çıkmadığını. burda ki bayanların hemen hemen hepsi kullanıyo bu yağları. zararı olsaydı elbet birinin üzerinde yan etkisi fln olurdu. tamam bebek cildi hassastır ama hiç sanmıyorum ki bu yağ cildine kötü bişi yapsın. ben olsam eger kızıma sürerdim. eskiler sürmüşte kızları kör mü olmuş topal mı olmuş. :) sen bebeğinin küçük bi bölümüne 1 2 gün kullan alerji yapmassa kullanırsın

7. Konu Sahibi : uğurkuşu #7
    bende hamileyim ve eylülde insallah kızmı kollarıma alacağım.Ama karınca yumurtası yağı bana göre iyi değil.bence sürme arkadaşım,doğanın kanunlarını bozmayalım,hemde korkarım ben ters bi etkisi olursa geri dönüşü yok.bence sürme bebişine.

8. Konu Sahibi : uğurkuşu #8
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    karınca yumurtası yağını benim bi arkadaşım kendine kullandı koltuk altı kıllarında ve iyi sonuç aldı ağdadan sonra sürüyodu ve bayağa azalttı diyo. kıl köklerini kurutuyomuş bende kendime kullanıcam ama sanırım bebeğime sürmeye cesaret edemem bi riski yok diye biliyorum ama olsun bebişimi riske atamam

9. Konu Sahibi : uğurkuşu #9
    bunun cok gunah oldugunu duymuştum. ayrıca o kıllardan kurtulması zor olabılıyo ama bızım ıcın mutlaka bı yararı vardır dıye dusunuyorum.biz her nekadar sevmesekte..
    ve asla bebişimin narin cildine sürmem..

10. Konu Sahibi : uğurkuşu #10
    arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler ama ben sürmeyi düşünüyorum. Çünkü dediğim gibi var böyle arkadaşlarım ve cidden de hiç tüyleri yok. Ama onların anneleri karınca yumurtasını direk sürmüşler o zamanlar yağı filan yokmuş tabi. Ama ben de günah olduğunu biliyorum karınca yuvasını dağıtmanın o yüzden yağını en azından 1-2 gün deneyip bir reaksiyon gösterip göstermediğine bakacağım. Ona göre de devam edeceğim. Kıl kökleri henüz güçlenmeden sürülmesi gerekiyormuş araştırdım çok. Bebeğim doğsun sizleri de bilgilendiririm. Ayrıca reklam kokusu alan arkadaşım yanlış koku almış sadece fikir sormak istemiştim. Sonuçta babam satmıyor bu yağı.

Sayfa: 1/2 12 SonSon