Ağda Sonrasi Kizarikliklar Için

T

ttttt

Ziyaretçi
kendım deneyipte olumlu sonuç aldıgım için paylaşmak istedim... agda sonrasında olusan kızarıklıkları gıdermek ıcın agdanın hemen ardında yarım lıtre suya 2cay kasıgı tuzu karıstırp agda yapılan bolgeyı ovun ve oylece 2-3saat kaldıktan sonra yıkayın... sonucu görceksınızz...

kolay gelsin :eek:

bunu denemem lazım mutlaka benim cildim çok kızarıyo çünkü.

tuz sayesınde zamanlada kıl kökleri zayıflıyormusyerimseniben kesınlıkle dene derimm

tuz sayesınde zamanlada kıl kökleri zayıflıyormusyerimseniben kesınlıkle dene derimm

benim kuaförümde ağda yaptıktan hemen sonra o bölgeye su değdirmememi 3-4 saat beklememi söylemişti:uhm::uhm::uhm:

epilasyondan hemen sonra bölgeye buz sürmek(beze sarıp da sürebilirsiniz ıslanmak istemezseniz) çok etkili oluyor, kesinlikle kızarmamasını sağlıyor... ben beyaz tenliyim, anında benek benek kızarırım ama eğer buz sürersem kesinlikle kızarıklık olmaz... tabi başka bünyede nasıl etki gösterir bilemiyorum

epilasyondan hemen sonra bölgeye buz sürmek(beze sarıp da sürebilirsiniz ıslanmak istemezseniz) çok etkili oluyor, kesinlikle kızarmamasını sağlıyor... ben beyaz tenliyim, anında benek benek kızarırım ama eğer buz sürersem kesinlikle kızarıklık olmaz... tabi başka bünyede nasıl etki gösterir bilemiyorum

denicem teşekkürler pamuk zaten denek faresine döndük :KK70:

neyse en azından benimkinin zarar vericek hiç bişeyi yok kaydirigubbakcemile3

ama sir ağdadan sonra su değdirilmesi meselesi doğruysa kesinlikle beze sararak ya da poşete koyarak dene... ben epilatörle aldıktan sonra yapıyordum, hayatımda ilk sir ağdamı dün yaptırdım ondan sonra da sokaklarda fink attığım için buz filan süremedim tabi kaydirigubbakcemile3

Bendede tüylerimi aldiktan sonra kizariklik oluyor.Portakal kabugu gibi nokta nokta kizarikliklar.Cildimin türündenmi nedir.benneyaptımkiBir deneyeyim bakalim.Paylasim icin tesekkürler.a.s.

kızlar özellikle bikini bölgesinde epilasyondan sonra su ile teması önlemelisiniz.Kıl kökleri açıldığı için enfeksiyona çok hassas hale geliyor epilasyon bölgesi.Epilasyondan sonra bakım amacıyla bepanthen krem sürebilirsiniz,bepanthen krem tüyleri beslemez,içeriğinde şeker olan ve ya badem yağı gibi bazı yağlar tüyleri besler.aman dikkat :)

mrb. bende kızarıklıktan cok siyahlanma oluyor... aldgm yer simsiyah oluyor.... bunun nedeni we çözmleri warmıdır bilen warsa paylasablrmi ??? tesekkür ederim:)

mrb. bende kızarıklıktan cok siyahlanma oluyor... aldgm yer simsiyah oluyor.... bunun nedeni we çözmleri warmıdır bilen warsa paylasablrmi ??? tesekkür ederim:)

selamlar, cildin çok hassas olduğu için olabilir, siyahlaşma morarmaya yakınsa hassasiyettendir. benim de bikini bölgemde aynı sorun oluyor uzun bir süre de geçmiyor hatta 1-2 gün pareoyla güneşlenebiliyorum ancak o derece. eyvahedigeldismile

benim kızarıyor şişiyor çok berbat oluyor. özellikle bir süre ağda yapamayıp jilete başvurduysam mahvoluyorum. buz acıyı azaltıyor. tuz beni daha beter yaptı.

benim başka bir sorum var ama. aldıktan sonra cildim kuruyor geriliyor nemlendirme ihtiyacı hissediyorum ama krem de kıl köklerini besler herhalde. siz nasıl nemlendiriyorsunuz?

ağdadan sonra,bölgeyi oksijenli suyla silin ve daha sonra bepanten sürün,,kaşıntıda tahrişte olmuyor...

cok kotuyum yanıorum yaaa bı bılgınız varmı kzılar napmamlazım leke morarık sekılde kalırmı korkuyorum

benim kuaförümde ağda yaptıktan hemen sonra o bölgeye su değdirmememi 3-4 saat beklememi söylemişti:uhm::uhm::uhm:

Katılıyorum . Kızarıyo ama kendi kendine geçiyor sonra. Acle edip sakıncalı şeyler yapmayalım bence.

kendım deneyipte olumlu sonuç aldıgım için paylaşmak istedim... agda sonrasında olusan kızarıklıkları gıdermek ıcın agdanın hemen ardında yarım lıtre suya 2cay kasıgı tuzu karıstırp agda yapılan bolgeyı ovun ve oylece 2-3saat kaldıktan sonra yıkayın... sonucu görceksınızz...

kolay gelsin :eek:

hiç bir şey kullanmamm çünkü deri baya yıpranmış (tahriş)olmuş ondan dolayı limon( asit)yakıcı dır sakın sürmemm daha çok kızarırr .tuz sakın sürmemm

en iyi kırmızı et koy kanlı olsun streç filme üstğne sar yaralara çokk iyi geliyor ağdayada iyi geliyor denedim . Hissedeceksin et koyduğunda darbe yani deriyi pompa yapacak ordaki kanı çekecek dağıtacak 3 gün de geçer emin ol hemen dene arko kremi sadece arko kremi sür ve soğuk sula yıkayınca deri kurayacağı için arko nemlendirici sür

ben yaptım ilkgün kırmızı et koydum .sabah kalktığımda yıkadığımda kurumuştu arko sürdüm .
2.gün ise kıyma koydum daha çok iyi oldu SAKIN KOKUDAN KORKMAYISONUÇTA AKŞAM ETİ KOYUYORSUNUZ SABHTA YIKARSINIZ KIRMIZI KIRMIZI DOLAŞMAKTAN DAHA İİİ

yaraya göre gün sayı değişiyor hemen deneyin

BEKLEKMEK FAYDA ETMEZZZZZ
ÇÜNKÜ BEN BIYIK BÖLGE DENEMİŞTİM YÜZÜDE İYİ GELİYORR

hiç bir şey kullanmamm çünkü deri baya yıpranmış (tahriş)olmuş ondan dolayı limon( asit)yakıcı dır sakın sürmemm daha çok kızarırr .tuz sakın sürmemm

en iyi kırmızı et koy kanlı olsun streç filme üstğne sar yaralara çokk iyi geliyor ağdayada iyi geliyor denedim . Hissedeceksin et koyduğunda darbe yani deriyi pompa yapacak ordaki kanı çekecek dağıtacak 3 gün de geçer emin ol hemen dene arko kremi sadece arko kremi sür ve soğuk sula yıkayınca deri kurayacağı için arko nemlendirici sür

ben yaptım ilkgün kırmızı et koydum .sabah kalktığımda yıkadığımda kurumuştu arko sürdüm .
2.gün ise kıyma koydum daha çok iyi oldu SAKIN KOKUDAN KORKMAYISONUÇTA AKŞAM ETİ KOYUYORSUNUZ SABHTA YIKARSINIZ KIRMIZI KIRMIZI DOLAŞMAKTAN DAHA İİİ

ÇÜNKÜ BEN BIYIK BÖLGE DENEMİŞTİM YÜZÜDE İYİ GELİYORR sonuçta derii

Son düzenleme:
cok kotuyum yanıorum yaaa bı bılgınız varmı kzılar napmamlazım leke morarık sekılde kalırmı korkuyorum

ÇÜNKÜ BEN BIYIK BÖLGE DENEMİŞTİM YÜZÜDE İYİ GELİYORR

X