Kimyasal gebelik yaşayan varmı?? kaçıncı gün adet oldunuz

bade_bade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
378
0
kimyasal gebelik yaşayanlar kaçıncı gün adet oldunuz adet olmada sıfırlandımı değer yoksa once sıfırlanıp sonramı adet oldunuz

birde bhcg değeri en yüksek kaça çıkmıştı acaba

canım ben adet olmam gerekeceği gün hcg me baktırmıştım 140 lar da cıkmıştı.hissetmiştim düşük bi sonuç olduğunu ve bu gebeliğin tam bi gebeliğe işaret etmediğini.2 gün sonra baktırdığımda 50-60 cıvarındaydı düşmüştü değerim.herhangi bi müdahale ye gerek kalmadan 7-8 gün içerisindede zaten adet oldum.böylelikle kimyasal gebeliğide yaşamış oldum..

teşekkür ederim ozaman galiba önce değer sıfırlanıyor sonra adet oluyor sanırım adet gecikmeside 8 gün civarında oluyor teşekkür ederim :roflol:

pardon devam ettirremedim. dediğim gibi benim biraz farklı olmuştu evde test yapıp hamile olduğumu anlayınca bir polikıliniğe gidip kan ve idrar testi yaptırdım.hamilesin dediler 8 gün sonra doktordan randevu aldım kontrol için o sabah çamaşırımda pembemsi bir leke vardı.biraz korktum tabi ama konduramadım doktora gittik doktor bebeği göremedi testleri tekrar istedi ve kimyasal gebelik dedi. akşama doğru kanamam arttı yaklaşık 10 gün sürdü vebayağı yoğundu. Bir ay sonra aynı tarihte regl oldum

bnm 29.32 çıkmıştı değr sonra 14 sonrada 7 ve sonrada 1 e düştü kimyasal gebeliğim 9 10 gün sonra adet oldum bi çalışmamız olmadan süpriz olmuştu bana bu gebelik ama ne yazıkkı yumurtlama günlerimin son gününe denk gelmiş tutunamamış bana bebişim ve düşmüş doktor böle demişti cnm

bu arada bu kimyasal gebelik sağlıksız bir döllenme old. için düşermiş bebek iiki düşmüş sağlıksız olcağına hayırlısı buymuşşşş

kesinlikle öyle ben ekim ayında düşük yaptımm. mart ayında hamile kaldım tekrar şimdi 21. haftadayız .üzülme sağlılklı olsun yeter.şimdi bir kız bekliyorum rabbim ona sağlık versin

benimde ilk değerim 35 di günler geçtikçe 48-150 civarı oldu ama bu esnada kanamam da basladı ve kanamam 15 gün sürdü ve vücut kendiliğinden attı ve kanamamın son gunlerinde değerim sıfırlanmıstı ve ertesi ay biraz gecikmeyle adet oldum...

bende kimyasal gebelik geçirdim kan degerlerim 247.6 iken 44 de düştü 8 gün sonra adet oldum şimdi sat 21 gün geçti normalde 20 günde bir adet oluyordum merak ettim acaba düşük yaptığım için mi gecikti inş hamile falan degilimdir yardımcı olursanız sevinirim..:gitme:

bende kimyasal gebelik geçirdim kan degerlerim 247.6 iken 44 de düştü 8 gün sonra adet oldum şimdi sat 21 gün geçti normalde 20 günde bir adet oluyordum merak ettim acaba düşük yaptığım için mi gecikti inş hamile falan degilimdir yardımcı olursanız sevinirim..:gitme:

canım bende kimyasal gebelik geçirdim şuanki adet gecikmenin onunla bir alakası yok gebelik testi yaptır ve bir doktora görün...

bende ik kan testinde 55.52 civarındaydı sonra 9.gün kanamam başladı test yaptırdım ve direk sıfırlanmıştı.

kimyasal gebelik yaşayanlar kaçıncı gün adet oldunuz adet olmada sıfırlandımı değer yoksa once sıfırlanıp sonramı adet oldunuz

birde bhcg değeri en yüksek kaça çıkmıştı acaba

Canım benim ilk denememdi ve kimyasal gebelik geçirdim. Sana ayrıntılı anlatayım.Çünkü İnsan merak ediyor.

29 Haziranda adet olmuştum ve 4 ağustosta beta hcg 229 çıktı. Doktor düşük dedi. 6 ağustosta tekrar ölçüldü 213 çıktı. 10 ağustosta adet oldum. 6 gün sürdü,ilk gün ağrılıydı. Sonraki adetim 37 gün sonra oldu. Normalmiş, 35-40 gün sonra adet oluyormuşsun. Sonra da 30 günde bir adet olmaya başladım.

İlk adetini olduktan sonra mutlaka doktora git, muayene ol. Bazen rahimde kalıntı oluyormuş ve kiste sebep oluyormuş.

Umarım bundan sonra böyle birşey yaşamayız. Bizde bu ay çalışmalara başlıycaz. Hadi hayırlısı...

Canım kimyasal gebelikten 35-40 gün sonra ilk adet olunuyor. Ben 37 gün sonra olmuştum. Adet döngüm 30 gündü... Merak etme,yakında olursun..

bende kimyasal gebelik geçirdim tüp bebek transferim 14 günü adettim başladı yoğun değil damla damla bhcg 36 ve 15 günü bhcg 39 doktor dediki düşük yapacan ve parça gelmesi gereklimi doktorum boyle dedi ben 7 gün adet gördum damla damla yoğun değildi ben merakettim birsey var şimdi bu ay birdahamı adet görecam?????????

Benim tuhaf galiba 6 haftalık kanamam başladı beta 1586 çıktı 2 gün sonra 240a düştü kimyasal gebelik dediler 12 gün kanamam oldu ve çok yoğun du

Psikoljik olarak insani üzen bir süreç. Duygu salliga ve aglamaya engel olamadiginiZ surec...:KK43:
Bende kimyasal yasiyorum.sat 18 haziran.21 temmuzda kan tahlilim 82.2 ciktiginda sewinerek bi heves doktorun ynina girdik ve pat die dis gebelik olabilir dedi.insan beyninden vurulmusa donuyor.degerler dusuk gec dolllenme olabilir bile demedi.23 temmuzda 137.38, 25de 153 , 27de 107, 28de 47 derkenn adet oldum..gitti giden ruhumdan ve bedenimden :KK43:

X