Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici Boya kullanan var mı?

saclarımın doal rengi sarı ve koyu sarı arası bir renk. değiştirmeye cekindigim için bu gecici boyaya cok merak salmıştım, 2 kez boyadığım halde hiçbir deişiklik olmamıştı. ücretsiz danışma hattını aradım;meğer natürel yani hiç boyanmamış saca renk veremiyormuş bu boyalar,sadece ışıkta belli belirsiz belli olurmuş hatta siyah boyasan bile etkilemez dedi kadın..yani sacını boyamaya cekinen arkadaşlar, bu ürün bize göre deilmiş...

Merhaba kızlar...
Benim saçlarım siyaha boyalu.. Ben de bi çılgınlık yapıp saçımın altından ikişer tutamı mor a yada kızıl a boyamak istiyorum bu geçici spreylerle..

Acaba siyah boyanın üzerine tutar mı... Bir de ankarada nerde bulabilirim bilen var mı ya. Neymiş bu For You koca ankarada yok...:KK70:

Merhaba kızlar...
Benim saçlarım siyaha boyalu.. Ben de bi çılgınlık yapıp saçımın altından ikişer tutamı mor a yada kızıl a boyamak istiyorum bu geçici spreylerle..

Acaba siyah boyanın üzerine tutar mı... Bir de ankarada nerde bulabilirim bilen var mı ya. Neymiş bu For You koca ankarada yok...:KK70:

tutar dediler for youda boynmış siyah saçta,ama çok tutacak diye de düşünmeyin sonuçta siyah renk bu dediler.ama kardeşimin koyu kahve saçı var doğal,kızıl renge boyadı bi deneyeyim dedi biraz girdi,amaaa boyalı saça daha çok girecekse bi denemek lazım.ya tester vardı onunla bi tutam saça sürdü ordaki bayan eve gelince yıkadı sonuca göre alacaktık işte.for you ankarada var mı bilmem ama internette bak sitesi var ordaki bayiliklere bak var mı nerde var falan.

yerimsenibenbende kullandım sadece for you mağazalarında satılan color trend i cok güzell tavsiye ederim ayriyetten cok güzel kokuyor =)

arkadaslar da yenı oldgu ıcın pıayasaya snulmams
mdı dansma hatını aradm kolı olarak gndereblırız 12 tane varms 80 tl ye gelıoms ben verem okadr arkadaslarla paraları denklestrpmmı alsak ne

Kızlar sonuç olarak anlaşılıyor ki
acık renk hiç işlem görmemiş saçlarda tutmuyor bu boya.
işlem görmüş saçlarda tutuyor.
ben doğal sarı saclıyım siyah istiyordum ama yazdıklarınızı okuduktan sonra bu hevesimi kaybettim.riskede giremiycek kadar hoş bi saç rengine sahibim..
ama bilgiler için çoook sağolun..

arkadaşlar bu boyadan benim gibi memnun olanlar ve for you magazası kapandığı için bulamayanlar varsa az önce yetkili biri ile yapmış olduğum telefon konuşmasının özetini aktarıyorum :

- internetten satış yapmıyorlarmış
- Türkiye piyasasında kozmetik mağaza zincirleri bulunmadığı için yurtdışına satış yapıyorlarmış.

"Peki biz bu ürünü nasıl temin edebiliriz?" diye sorduğumda
yetkili arkadaş şirinevler süvari kozmetiğe (umarım reklama girmez, bana yakın olduğu için tercih ettim) gerekli miktarda ürün bırakabileceğini söyledi. Bayramdan sonra Şirinevler Süvariden ürünü temin edebiliriz :)

Geçici boya kullanan var mı aranızda ? Hani yıkayınca çıkanlardan. İnternette çok aradım ama yok malesef. Sadece crayzi diye bi markanın sprey boyası çıkıyor ondada siyah renk bulunmuyor...Benim saç rengim açık kumral ama siyah ve kızılı çok merak ediyorum...
Kullanan varsa nereden aldığını yazabilirmi lütfen!
Tavsiyelerinizi bekliyorum....Şimdiden teşekkürler...a.s

canım bi arkadasımın sacını bizzat gecici boyayla boyadım köpük seklindeydi 15 yıkamalık sanırım ondan bahsediyorsun.eğer oysa tavsiye etmem cünkü renk çok soluk oldu.biz onu for you dan almıstık

X