Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici Boya kullanan var mı?

winss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
47
0
Geçici boya kullanan var mı aranızda ? Hani yıkayınca çıkanlardan. İnternette çok aradım ama yok malesef. Sadece crayzi diye bi markanın sprey boyası çıkıyor ondada siyah renk bulunmuyor...Benim saç rengim açık kumral ama siyah ve kızılı çok merak ediyorum...
Kullanan varsa nereden aldığını yazabilirmi lütfen!
Tavsiyelerinizi bekliyorum....Şimdiden teşekkürler...a.s

ben de siyah geçici boya istiyorum ama siyah bulunur mu bilmiyorum...bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok makbule geçer gerçekten a.s.

canım şimdi arattım dediğin gibi ama sanırım bir derginin web sitesi çıktı ve orda da sadece rengini korumak için şampuan boya yapabilirsiniz diyor.. herhangi bir marka felan yazmıyor.. yanlış yere mi bakıyorum acaba? sen de çıkan alışveriş sitesi felan mıydı?

canım şimdi arattım dediğin gibi ama sanırım bir derginin web sitesi çıktı ve orda da sadece rengini korumak için şampuan boya yapabilirsiniz diyor.. herhangi bir marka felan yazmıyor.. yanlış yere mi bakıyorum acaba? sen de çıkan alışveriş sitesi felan mıydı?

PARDON YA YANLIŞMIŞ AMA DEDİĞİNİ ANLADIM HANDE YENERDE ONDAN KULLANIYO 1 AY SONRA AKIYOMUŞ.... BENDE MERAK ETTİM ŞİMDİ BULURSAM HABER VERİRİM...:eek:

CNM MALESEF BURDA YOKMUŞ ALMANYADA VARMIŞ O BOYALARDAN ÖNCEKİ FORUMLARDAN YAZMIŞLAR... :sm_confused:

ben biraz araştırdım ve 2 ayrı markanın sprey geçiçi saç boyalarından buldum..google 'a A&AKAT SPREY SAÇ BOYASI yazınca cıkıyor.. bir diğeri de K.P. GEÇİÇİ SPREY SAÇ BOYASI..fiyatları da gayet uygun ama bunları kendimiz görüp alsak daha iyi olur sanki ...

Bakim bende ama nasil durur sprey kuru ve mat durmazmi ya öbürkü olsaydi keşke ben sarişinim çakma sarişin ama :) şöle kahverengi falan olim dedim ama saridanda vazgeçemem cicimmm... :)

ben de sarı- bakırım :) bu renge gelene kadar canım çıktı..ben siyah istiyorum ama normal boyayla kesinlikle cesaret edemem hevesimi almak için siprey deneyebilirim.. ama dışarda , kozmetikçilerde felan varsa tabi ..

kızlar for you da var 8 yıkamada geçiyor
ben kullanmadım markasınıda hatırlamıyorum ama bi gidin bakın
fiyatıda uygundu hatırladığım kadarıyla 8 ytl idi...
her rengide bulunuyor..

kızlar for you da var 8 yıkamada geçiyor
ben kullanmadım markasınıda hatırlamıyorum ama bi gidin bakın
fiyatıda uygundu hatırladığım kadarıyla 8 ytl idi...
her rengide bulunuyor..

Evet bende tam life_city nin dediğini yazıcaktım bende saçrengimi değiştirmek istiyorum ama cesaret edimiyordum bundan alıp denicem her rengi var köpük boya yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam boyanın üstünde:teytey:

Herkese çok teşekkür ediyorum....
Ben Elazığda olduğum için görerek alma şansım olmayacak ama netten alacağım kullanınca sonucu haber veririm...

benim saclarım koyu sarı, hiç boyatmadım ama bikac ay önce siyah peruk takmayı denedim güzeldi sanki:) su for you'daki boyadan alan olunca ayrıntılı bilgi werebilirmi? kullanım talimatında ne diyor fln? bi de akmaz da sac rengimi bozarsa cok üzülürüm..

kimse yomu bileeenn??? bi de 8 yıkamada akıyormuş ya akma sürecinde cok cirkin renkler oluşmazmı? yani bir iki hafta ii görüncem diye sarı sacı siyah yapmak mantıklımı sizce?

bende for you diye bir yerden color trend geçiçi boya aldım..
saçımda şu anda.
...8-10 yıkamada çıkıyor...rengi çok güzel ..(Red sonja )
fiyatı :8,5 YTL ..
çok memnunum ..:)

hmm kesinlikle bilgi istiyorum:) saclarım önceden de dedigim gibi koyu altın sarı.yazın da acılıyo.herkes cok güzel oldugunu söylüyor ama ben yine de bi süreligine de olsa deişmek istiorum.senin sacın ne renkti zuzu? simdi kızıl mı oldu?

bende for you diye bir yerden color trend geçiçi boya aldım..
saçımda şu anda.
...8-10 yıkamada çıkıyor...rengi çok güzel ..(Red sonja )
fiyatı :8,5 YTL ..
çok memnunum ..:)

Merhaba bu boyanın markası nedir? Ben Elazığ'dayım internette satışı varmı acaba bide hangi renkleri var bilgi verirseniz çok sevinirim...
Çok uzun zamndır arıyorum am bi türlü bulamamıştım umarım bunun nette satışı vardır:1rolleyes:

zuzu arkadasım, winss i de beni de aydınlatırsan cok mutlu olucaz haber bekliorum..

X