Saç Bakım Ürünleri Elidor Yaz Serisi Kullanan Varmıı ?

VsneLroCCo

İşi bilcen işe gitmicen:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
198
1
a.s.Arkadaşlar ben daha yeni tanıştım kendisiyle :) içerisinde 7 doğal öz war.zytinyağı,Badem yağı,jojoba yağı,hint yağı vb.. Haftada bir kez kullanın yazıor üzerinde Denedim we cok Hoşuma gitti Hem kötüde kokmuyo Çok hoş Kokuyo Fiyatıda Çok Uygun 3 ytLye yakın yani Tavsiye ederim. Daha önce bahsedilmişse Özürr !:asigim:

ama içinde cyclomethicone var sanırım silikon o emin değilim ama dikkatli olmak lazım onun yerine aktardan yağ karışımı almak daha mantıklı geliyor nede olsa kozmetik ürünü :)

a.s.Arkadaşlar ben daha yeni tanıştım kendisiyle :) içerisinde 7 doğal öz war.zytinyağı,Badem yağı,jojoba yağı,hint yağı vb.. Haftada bir kez kullanın yazıor üzerinde Denedim we cok Hoşuma gitti Hem kötüde kokmuyo Çok hoş Kokuyo Fiyatıda Çok Uygun 3 ytLye yakın yani Tavsiye ederim. Daha önce bahsedilmişse Özürr !:asigim:

bende uzun suredır kullanıyodum burda da 2.5 ytl ye alıyordum ve çok memnundum. geçen gun bittigi için başka bı yerden alayım dedim adam 14.5 ytlye çekmiş. almadım bende halıyle. aktarcılardan saç bakım yagı alıcam bundan sonra.

ya kızlar ben şöle bişi duydum mesela biz böyle yağları karıştırıyoruz ama onlar birbirinin etkisini nötrleyebiliomuş kuaförüme bi saç uzamanı gelmişti ona sormuştum yani zararı olmaz ama yararı da olmayabilir demişti onun ölçüleri warmış ne derece doğru bilemem ama

ya ben 3 gün önce aldım işte 2.5 ytl gibi bişeydi Hem içindekiler yazıo Cnm sırf yağ karısımı silikon fln yok yani bilemiorum ben çok beendim 14.5 ytlye cıkcaksa ben şimdi alayım o marketteki hepsini yaa :KK70::)

X