arkadaslar doktorum benı 6.haftada kalp atısı ıcın cagırdı.gıdıyımmı yoksa erkenmı

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
benı tam 6.haftamda kalp atısı ıcın cagırdılar gıdıyımmı arkadaslar.bıde erken olup duyulmazsa cok kotu olurum sızce ne yapıyım gıdıyıımı :1no2:

canım döllenmeye göre değişiyor 6 ile 7. haftalarda görünüyor genelde. ama vaginal bakarsa görür .

Zaten bana hic karindan bakilmadi,yine vajinal utrason la bakilir.insallah duyarim arkadaslar.cok heyecanliyim.ve hep belim agriyo baska yerde agrim yok

Tam 6 oluyo giittigim zaman.korkuyorum ya eger erken olurda duyulmazsa yikilirim of of cok zor bu kanamamda var o yuzden bu telasim....

tam 6 oluyosan biras daha bekle.madem ki kanamanda var alttan muayene edince daha artıyor kanama bence . biras daha geçsin ki karnından görür ozaman .

evet cok haklısın kanamam yoktu azalmıstı muayneden sonra yıne basladı.doktorum sagolsun allah kımseyı devlete dusurmesın

Ben 7 haftalik gittiğimde karnimdan bakmişti gitmen daha hayirli olur kanamani sorarsin birde mol gebelik olup olmadiğini öğrenirsin bence gittt

doktorun çağırmışsa git bence.benimde 6haftalıktı duyulduğunda

bende gıtmeyı ıstıyorum fakat yıne allttan bakalım drse kanamam cogalıyo ozaman sınır oluyoru.bu kez karnımdan baksın ıstıyorum.ben 1 aylık hamıleyım belkı 20kere baktılar alttan of of ya

sende söylersin alttan bakıldığında kananmanın çoğaldığını.niye bakıyor ki alttan.görülmeyen durumlarda alttan bakıyorlar genelde

X