Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

ben üsküdar yunusemre hastanesinde doğum yaptım 85ytl normal doğumdu ssk ya sezeryanda 220 filandı diğer hastanelere bakınca benimki bedava gibi çokta memnunum doktorumda nazife hanımdı.

Konya da özel hastaneler normal doğumda 150, sezeryanda 500,650 civarı
istanbul ve ankara fiyatları gerçekten çok yüksek

acaba kuş sütüyle falan mı yıkıyorlar bebeği ve anneyi merak ettim

kızlar fiyatlar dudağımı uçuklattı desem yeri yani benim gördüğüm büyük şehirlerde daha pahalı sigorta karşıladıüı halde inanılmaz yanii bende ufuk üniversitesi eğitim ve araştırma hast. başlıycam doğum fiyatını bilen varmı arkadaşlar ben bağkurluyum şimdiden tşk

Bende allah kısmet ederse 5 Ocakta Yıldız Tabya Bilge hastanesinde doğum yapıcam. Doktorum Akın Bey inanılmaz iyi bir doktor. Çok ilgili ve anlayışlı, SSK ile anlaşması var hastanenin. Normal ve sezeryan aynı 230 YTL isteğe bağlı sezeryan 630 YTL. Ayrıcam SSK muayene ücretleride 12 YTL. Yeni doğan yoğun bakım üniteside var.

amaniiiiiiinnnnnnnnnn bu fiyatlarr nedir boyleeeee... agzim acik kaldiiiii vallaaa.bir sezeryana 8milyarrrr.o neymis oyle yaaa.benimde dogumum 1ay icinde herhangi bir gun olabilir ama fiyatlari okudukca cikmasa daha mi iyiki oldum:)))
yaau tarlada doguranlar nasil yapmis bu isi? ne kesmee ne dikmee varr?
ben kesinlikle sezeryan istiyorum.kan gordugum anda ucuyorum cunku.
isalah boyle bir fiyat tablosuyla karsilasmayiz.ayvayi yeriz nerden buluruz napariz bilemiyorum.bakalim onumuzdeki hafta dogum isini konusmaya gidecegiz isalaah orta yollu bisey olurr :)))

evet fiyatlar kabarık geldi bana da görümcem geçen sene yaptı sezeryan özelde kendi özel doktoru da geldi 450 ytl almışlardı şimdi bende ona gidiyorum. anlaşmalı olduğu hastanede yaptırıyor doğumları. hıı bu sırada bulunduğum il gaziantep

bende yeni anne adayıyım topıc görünce bı bakayım dedim
kızlar ıstanbul ve ankaranın fıyatları ne öle ben tekırdayım ama dogumumu ızmırde yapmak ıstıyorum izmirde bundan asagı değildir harelde fiyatlar uçmuş ya benım eşimden emeklı sandıgı var ama özelde yapmak istiyodum evlenırken hiçbirşey ıstedıgım gibi olmadı herşey ıcımde kaldı bundada böle olcak galıba bu fıyatlarda zor üzüldüm
:::KK43:(((

Merhaba arkadaşlar edirne de geçen ay arkadaşım doğum yaptı sezeryan ile özel hastanede 380 ytl almışlar diğer hastane de 500 alıyor.

arkadaşlar bende kuzenim için araştirdim anadolu yakasındakı delta hospital, normal doğum doktor bizden 325 tl, sezeryan 620 tl dediler. bilginize

selam bayanlar,
ist gayrettepe fn.den aldıgım fiyatlar: (yaklasık olarak dr+hastane ücreti) normal 5500, sezeryan 7000
bebek paketi (bebeğik kontrolleri, ilk asıları, testleri..vs) yaklasık 750
suit oda istenirse gecelik +400 ytl
bilgilerinize

kızlar bende bugün medipol den fiyat aldım.
normal 1.500
sezeryan 2.500

ssk lı normal 950
ssk lı isteğe bağlı sezeryan 1.750
ssk lı zorunlu sezeryan 1.500

bu fıyatlar istanbuldasınız dıye galıba arkadaslar
daha dün özel bir hastaneye sordum normal doğum 250 dediler allah size kolaylık versin

:))) hee sorma gerçekten de bizimkileri çıkınca kuş sütüyle yıkıyolar :roflol:delikafadulden

avcılar medıcana
normal 400
sezeryan 700

medıcalpark
normal 1.500
sezeryan 2.500 isteğe bağlı 3.100

avcılar hospıtal
normal 600
sezeryan 1.100

doğan hastanesi
normal 960
sezeryan 2.100

ataköy hastanesi
normal 650
sezeryan 1 250

ethica incirli hastanesi
normal 1.500
sezeryan 2.100
arkadaşlar fiyatlar ssklılara allah yardımcımız olsun...

yenibosna safa hastanesi
normal 120
sezeryan 350
epidural (+350)

yenibosna nisa hastanesi
normal 325
sezeryan 525
epidural (+350)

ssklı fiyatlarıdır..

Bu arada ben doğumu Kadıköy Şifa'da yapacağım kısmetse...

Normal doğum 2.100.-YTL
Sezeryan 2.500.-YTL
Eğer doktorunuz Şifa'da ise ek olarak 1.500.-YTL doktor ücreti. Benimki gibi dışarıdan gelicekse doktorla artık kaça anlaşırsanız...

Ben az önce Kadıköy Şifa ile konuştum bu fiyatlarla alakası bile yok doğum fiyatlarının doktor hastanelerinden olduğu takdirde Normal doğum 6.200 TL sezeryan 6.300 TL sanırım burda özel anlaşmalı kurumlara yapılan fiyatlar yazılmış.

Merhab zeynep ben sema bende ist beylikdüzünden bende acıbademe gidiyorum çok memnunum senin doktorujn kim benim aylin tatlıadım ne kadarlıksın

Merhaba dırımkızı benim annemde bayrampaşada oturuyor ben de beylikdüzü biraz uzağız bende beylikdüzü acıbademe gidiyorum ikiz bebeklerime hamileyim 16 haftalık

Geçen sene eltim Ankara z.t.b. araştrma hastanesinin doktoruna hamileliği boyunca özel olarak gtti.doğumunada girdi ayrıca v i p oda istendi.Ssk lıydı 500 ytl ödendi normal doğuma

Merhaba doktorun adı neydi bende Z.T.B. gitmeyi düşünüyorum. benmki sezeryen olacak adı, tel no vs bilgilerini verebilirmisin. Yalnız ben 7 aylık hamileyim bazı dr ler kabul etmiyo ortada kaldım yaa neyapıcağımı bilmiyorum...

X