Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

Tem hastanesi normal 250 tl,sezeryan 430 tl,isteğe bağlı sezeryan 1500 tl,ama yeni çıkan kanunla isteğe bağlı sezeryan nasıl yaparlar onu bilmiyorum,birde küvöz ve ilk aşı gibi şeyler bu fiyata dahil mi bilgim yok arkadaşlar...

selam kızlar Üsküdar Özel Yunus Emre Hastanesinde sgk lıya normal 600 TL sezeryan 750 bilginiz olsun... ben orda yapıcam kısmetse doğumumu...[/QUOTE

canım net bilgi mi bu ..yani yunus emreyi biliyorum sezeryan 750 ise bunun içine neler dahil acaba onları da öğrensen paylaşşan yoksa ben oraya gideyim ..
:KK14:

canım net bilgi ben başından beri oraya gidiyorum Ekin hanıma tavsiye ederim tecrübeli ve ilgili bir doktor, arkadaş gibi... sezeryansa eğer doğumun 2 gün yatış bebeğin ilk bakımı ve tahlilleri sezeryan öncesi tahliller dahil 750 TL canım, normal olursada doğumun 1 gece yatış bebeğin ilk bakımları aşısı tahlilleri senin doğum sonrası ilk bakımların bu fiyata dahil 600 TL... benim arkadaşım 2 yıl önce aynı doktorda ve yunus emrede doğum yaptı çok memnun kaldı... bende tavsiye üzerine gittim yanii...

canım net bilgi ben başından beri oraya gidiyorum Ekin hanıma tavsiye ederim tecrübeli ve ilgili bir doktor, arkadaş gibi... sezeryansa eğer doğumun 2 gün yatış bebeğin ilk bakımı ve tahlilleri sezeryan öncesi tahliller dahil 750 TL canım, normal olursada doğumun 1 gece yatış bebeğin ilk bakımları aşısı tahlilleri senin doğum sonrası ilk bakımların bu fiyata dahil 600 TL... benim arkadaşım 2 yıl önce aynı doktorda ve yunus emrede doğum yaptı çok memnun kaldı... bende tavsiye üzerine gittim yanii...

bende ekin hanıma gidiyorum doğum fiyatını hiç sormadım çok sağol sonunda o hastaneyle ilgili bir bilgi alabildim tereddütlerim vardı çünkü
ya bide odaları tek kişilikmi acaba

Son düzenleme:
bende ekin hanıma gidiyorum doğum fiyatını hiç sormadım çok sağol sonunda o hastaneyle ilgili bir bilgi alabildim tereddütlerim vardı çünkü
ya bide odaları tek kişilikmi acaba

ne gibi tereddütlerin vardı cnm?? cnm arkadaşım tek kişilik bir odadaydı odayı sormadım açıkçası hepsi tek kişilik değildir belki onu konuşursun... bu arada birşey daha biz Ekin hanım la sezeryan diye konuştuk bende panik atak olduğu içinde genel anesteziye karar verdik anestezi korkum olduğu için anestezi doktoruylada konuşmak istedim ben çok iyi bir insan beni işinin gücünün arasında ağırladı ve çok rahatlattı eski korkum kalmadı açıkçası çok ilgili anestezi ekibi çok başarılı bence... doğum yapan arkadaşımda çok methetmişti oda genel anesteziyle sezeryan oldu...
bu arada tekrar sorim seni tereddüte düşüren nedir??

Son düzenleme:
Bakirkoy Acıbadem'de acibadem sigortayı devreye soktuğunda fiyatlar aşağıdaki gibi uzman doktor 102 Prof : 204
Normal dogum uzman 4000 epidral normal : 4444
Sezaryen :4584. Epidral sezaryen: 4728

Arkadaşlar,
Fulya Jinemed de doğum yapan var mı acaba fiyatları biliyor musunuz normal ve sezaryan için?

arkadaşlar bende 10 günoldu doğum yapalı esenler güney hastanesinde yaptım normal doğum 77 tl ödeyip çıktım normal doğum 77 tl sezaryan 440 tl eğer özeloda istersen 40 t ödüyorsun benim şansıma tek kaldım oda da herşey içinde tüm taliller ve doktorlarıda ebeleride çok iyi

Arkadaslar 6. Haftalik hamileyim muhtemelende ikiz c.tesi ogrenecegim gercegi:-) size sormak istedigim surp pirgic ermeni hastahanesinin dogum ucreti bi bilen varsa yazarmi lutfen aslinda dr ordaki agavni tezenli cok memnunum fakat fiyatlar fahisse bir dr daha bulmaliyim devlet hastanesi yada cevre yerlerden. Esim sen dusunme boyle seyleri deseede 3 ay issiz kaldi gectigimiz gunlere kdr issizdi bende calisiyorum aslinda ama dusunmek zorundayim:-( sizden ricam bi biln varsa zeytinburnunda olan bu hastanenin sartlarini ogrenebilirmi... Simdiden hayirli dogumlar hepimize ins. Allah razi olsun...

İzmirde doğuracaklar yok mü arkadaslar..tinaztepe hastanesi yada başka hastane :KK66: yardım lütfen..

Ethica hastanesine 3 gün önce 08-09 cumartesi günü gittim.
Şu an 7 haftalık hamileyim. Doktorumdan çok memnun kaldım ama doğum fiyatları çok fazla geldi bana..İlerleyen zamanlarda devam edip etmeyeceğime karar vereceğim.

SSK lı normal doğum 2,500 tl, ssk lı sezeryan ise 3,500 tl dediler.
Çok pahalı geldi bize ama bakacağız duruma göre..

canım muayenelere egepolde devam edince 1000 tl değil mi?

Dışarıdan bir doktorun kendi hastanelerinde doğum yapmasına izin verip vermediklerini bilmiyorum , hastanede zaten 6 tane kadın doğum uzmanı var. yani karataş gibi değil. Egepolle dr unuz anlaşma yapabiliyor mu bilmiyorum .
benim söylediğim rakam tüm masraflar için doğum + dr + 1 gece refakatçi ile oda + bebeğin altı ay boyunca ki tüm muayeneleri ve sizin bir aylık kontrolleriniz.

yaklasık 3 hafta sonra dogum yapıcam ben yaklasık olarak 5 aydır özel ataköy hastanesine gidiyorum ılk gunde sordum suanda sordum fiyat aynı normal dogum 800-900 arası sezeryan 1700-1800 arası dedi kesın fıyatı doktorunuz soyler dedı ama bır yakınımız 4 ay once orda 960 tl ye sezeryan yaptırmıs herhangı bır tanıdıkları falana yok yanı ındırım yaapıcak kımseyıde tanımıyolar bu nasıl olur bır fıkrı olan varmı

Hizmet hastanesinin fiyatı ethicadan yüksektir birde işletmeyi memorial aldı zaten kimbilir ne oldu:KK43:
bende Acıbadem de yapıcam kısmetse Yeşilyurt İnternational Acıbadem de sağlık sigortam var tamamını ödüyor doğumun 2ay önce gittiğimde 7700 demişlerdi+900 de yenidoğan paketi bebeğin 450 lirasını sigortam karşılıyor gerisini biz ödeyeceğiz hayırlısıyla gelsinler inşallah.

ne gibi tereddütlerin vardı cnm?? cnm arkadaşım tek kişilik bir odadaydı odayı sormadım açıkçası hepsi tek kişilik değildir belki onu konuşursun... bu arada birşey daha biz Ekin hanım la sezeryan diye konuştuk bende panik atak olduğu içinde genel anesteziye karar verdik anestezi korkum olduğu için anestezi doktoruylada konuşmak istedim ben çok iyi bir insan beni işinin gücünün arasında ağırladı ve çok rahatlattı eski korkum kalmadı açıkçası çok ilgili anestezi ekibi çok başarılı bence... doğum yapan arkadaşımda çok methetmişti oda genel anesteziyle sezeryan oldu...
bu arada tekrar sorim seni tereddüte düşüren nedir??
cnm bana doğum fiyatını her iki yöntemdede 1,0025 lira dediler sen soralıda çok fazla olmamış ben gittiğimde tekrar sorcam
ikinci teredütümse bazı yerler vardır hani kolayına kaçıp hemen sezaryen derler acaba orasıdamı öyledir diye
ekin hanım gerçekten anlayışlı iyi bir dr herşeyi rahatlıkla sorabiliyorum o yönden bi sıkıntım yok çok şükür

daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama gaziosmanpaşa deniz yıldızı hastanesi' nde sgklılara normal doğum 400 lira, zorunlu sezaryen 525 lira (tek kişilik oda), çift kişilik odada kalınırsa 420 lira (zorunlu sezaryen). yenidoğan yoğun bakım ünitesi de var hastanenin o ücretsiz sgk karşılıyormuş yani.

X