Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

İstanbul Fulyada avrupa florance nightingale hastanesinde 25 martta arkadaşım doğum yaptı sezaryenle.. (genel anestezi)

sezaryen paket fiyatı (2 gece kaldı 3. gün çıktılar) 850 TL

normal doğum paket fiyatı 650 TL imiş.
ama dr ayrıca 2000 TL alıyor o ayrı.

ben de aynı dr a gidiyorum en başından beri o yüzden sıkı takipteyim :)

hastanenin muayene ücretleri de 54.90 TL

en son şeker yükleme yaptırdım ek bir ücret istemediler.

Merhaba arkadaşlar ben medipol hastanesini dıştan çok beğendim ama gitmeye cesaret edemiyorum.sgk lıyım. Burada doğum yapan var mı? Ne kadar para ödediniz toplam herşey dahil? Ben şikayet var sitesinde okuduklarımdan etkilendim.o yüzden korkuyorum gitmeye.tahlillerden fahiş ücret alıyorlar deniyor doğru mu? Kimisi 150-350 tl arası tahlil parası istediler diye şikayet etmiş.lütfen yardım edin.

İstanbul Fulyada avrupa florance nightingale hastanesinde 25 martta arkadaşım doğum yaptı sezaryenle.. (genel anestezi)

sezaryen paket fiyatı (2 gece kaldı 3. gün çıktılar) 850 TL

normal doğum paket fiyatı 650 TL imiş.
ama dr ayrıca 2000 TL alıyor o ayrı.

ben de aynı dr a gidiyorum en başından beri o yüzden sıkı takipteyim :)

hastanenin muayene ücretleri de 54.90 TL

en son şeker yükleme yaptırdım ek bir ücret istemediler.

Doktorunuz avrupa florancede kim öğrenebilirmiyim. Ben aynı hastanede Nilgün güdücüye gidiyorum daha 10 haftalık hamileyim aynı doktora devam etsemmi kararsızım.Doğum yapan arkadaşınız hastaneden memnun kaldımı onun doktoru hastanedemiydi bilginiz varmı :) Epey bir soru sordum ama hastaneyle ilgili yazı görünce dayanamadım:)

arkadaşlar avcılar hospital ve avcılar medicananın doğum fiyatlarını bilen var mı?
muayene ücretleri: avcılar hospital:50, avcılar medicana:37
avcılar hospitalde smear testi: 55TL

Doktorunuz avrupa florancede kim öğrenebilirmiyim. Ben aynı hastanede Nilgün güdücüye gidiyorum daha 10 haftalık hamileyim aynı doktora devam etsemmi kararsızım.Doğum yapan arkadaşınız hastaneden memnun kaldımı onun doktoru hastanedemiydi bilginiz varmı :) Epey bir soru sordum ama hastaneyle ilgili yazı görünce dayanamadım:)

Ben Herman Bey'e gidiyorum Nilgün Hanımın yanındaki oda :)

Doğum yapan arkadaşım hastaneden çok memnun kaldı. Odaları ilk gezdiğinde çok da iyi değil gibi demişti ama iki gece üç gün kaldılar hastanede (sezaryen olmuştu) hemşirelerin her yarım saatte bir gelip ilgilendiklerini, masaj yaptıklarını söyledi. doğumdan sonra da ağrısı sancısı falan olmadı. ikinci gün bebeği kucağındaydı emziriyor, ayağa çok rahat kalkıyordu. kanaması da fazla olmamış masajlar sayesinde. onun doktoru da Herman Bey'di.

Başka sorunuz olursa ve eğer konu hakkında bilgim varsa zevkle cevaplarım :)

Arkadaşlar muayene fiyatı ve doğum fiyatlarını bilen varmı??

bebek çalışmalarına başlamayı düşünüyorum öncesi kontrole gitmeme gerek var mı neler yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Ben Herman Bey'e gidiyorum Nilgün Hanımın yanındaki oda :)

Doğum yapan arkadaşım hastaneden çok memnun kaldı. Odaları ilk gezdiğinde çok da iyi değil gibi demişti ama iki gece üç gün kaldılar hastanede (sezaryen olmuştu) hemşirelerin her yarım saatte bir gelip ilgilendiklerini, masaj yaptıklarını söyledi. doğumdan sonra da ağrısı sancısı falan olmadı. ikinci gün bebeği kucağındaydı emziriyor, ayağa çok rahat kalkıyordu. kanaması da fazla olmamış masajlar sayesinde. onun doktoru da Herman Bey'di.

Başka sorunuz olursa ve eğer konu hakkında bilgim varsa zevkle cevaplarım :)

Merhaba ,
Benim doktorum da Herman bey :)
Ben dün hastahaneye sezeryan doğum fiyatı sordum verdikleri fiyat 2450 idi :KK43: sizin fiyatta bir yanlışlık olmasın..
Doktorumuz Herman beyin ücreti hariç dendi , sanırım Herman bey de 2000 tl talep ediyor.
Beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba ,
Benim doktorum da Herman bey :)
Ben dün hastahaneye sezeryan doğum fiyatı sordum verdikleri fiyat 2450 idi :KK43: sizin fiyatta bir yanlışlık olmasın..
Doktorumuz Herman beyin ücreti hariç dendi , sanırım Herman bey de 2000 tl talep ediyor.
Beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

ben de doğum yapan arkadaşım da devlet memuruyuz o yüzden sgk ile ilgili bir indirim yapılmış olabilir. ben muayeneye gittiğimde de 54.90 tl ödüyorum. dediğim fiyattan eminim çünkü ben de aynı doktoru ve hastaneyi düşündüğüm için arkadaşımın tüm muayenelerinde ve doğumunda yapılanları, fiyatları vs sıkı takip ettim :KK6:

sizin dediğiniz ücretler sgk indirimi olmayan fiyatlar olabilir mi acaba?

ben de doğum yapan arkadaşım da devlet memuruyuz o yüzden sgk ile ilgili bir indirim yapılmış olabilir. ben muayeneye gittiğimde de 54.90 tl ödüyorum. dediğim fiyattan eminim çünkü ben de aynı doktoru ve hastaneyi düşündüğüm için arkadaşımın tüm muayenelerinde ve doğumunda yapılanları, fiyatları vs sıkı takip ettim :KK6:

sizin dediğiniz ücretler sgk indirimi olmayan fiyatlar olabilir mi acaba?

Bende SGK'lıyım verdikleri ücret buydu :KK43: ben tekrar bir sorayım umarım sizin dedğiniz gibidir. Uygun fiyatı , hastahane odaları nasıl ona bakmak lazım..

Arkadaşlar muayene fiyatı ve doğum fiyatlarını bilen varmı??

bebek çalışmalarına başlamayı düşünüyorum öncesi kontrole gitmeme gerek var mı neler yapmam gerekiyor?

Bebek çalışmalarına başlamadan önce , ön muayene olmanızda fayda var , sizinle ilgili her şey yolunda mı , eşinizle ilgili bir sorun var mı bunları eledikten sonra , bebek olayına bence gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.Birde en az üç ay önce Folic asit almaya başlamanız da fayda var ..

Antep cok ucuzmusss.

sanko hastanesi 1 numara burda.
Emekli sandigina bagliyim.
muayene:30tl
sezeryan hepsi icine dr ucreti hastane ucreti:500 tl...

merhaba ben de Herman Bey in hastasıyım doğum ücretini öğrendiniz mi acaba?

önceki randevumda sormayı unutmuştum ama son randevumda sordum.

Avrupa Florance Nightingale hastanesinde kampanya varmış doğum paketlerinde. normal doğum 600-700 arası, sezaryen 900-1000 arası dediler. Ben emekli sandığına bağlıyım, ona göre fiyat verdiler. Kampanya ne zaman biter belli olmaz dediler ama bittiğinde fiyatlar her ikisinde de en az 1000-1500'er lira artacak.

Paketlere normal doğumda 1 gece, sezaryende 2 gece yatma, annenin yemeği ve anne-bebek için ilk rutinler dahilmiş.

Umarım kampanyaları birkaç ay daha sürer :KK49:

echomar özel ataköy hastanesinde doğumunu yapıcak yengem ikiz 3 milyar demiş doktoru
sanırım kendi doktoru doğurtucağı için rakam yüksek

özel gop hastanesine
Veya asya tıp merkezine giden biri varmı ?(hakan seven aile dostumuz ancak gop hastanesi dahamı ıyı olur dıyorum)

X