Sayfa: 44/73 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Toplam 723 adet sonuctan sayfa basi 431 ile 440 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

1. Konu Sahibi : Fatoş3458 #431
    Alıntı verdaam kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhaba arkadaşlar benim doğuma çooookk var ama korkusu şimdiden sardı şimdiden nerde doğum yapmalıyım diye düşünür olduk aklımda bikaç yer var ama oralar hakkında hiç bilgim yok tüp bebekle hamile kaldım herşeyin en iyi olmasını istiyoruz haliyle zor buldukya işte ....
    çamlıcadaki alman hastanesi ve ümraniyedeki hisar intercontinental hospital hakkında bilgisi olan varmı ilgisi hijyeni tabii fiyatı hakkında ...
    yardımcı olursanız sevinirim
    selam. ben hisara gidiyorum ayşe kara dr.um. çok temiz ve ilgililer. testler için hiç beklemiyorsun, her zaman dr.un cepten ulaşıp somuçları seninle paylaşıyor. fiyatları sigortana göre değişiyor ben sordum benim sigortama göre normal 4.100 sezeryan 4.200

2. Konu Sahibi : Fatoş3458 #432
    Ben Ümraniye'de oturuyorum.Ve çevremde ki bilindik hastanelerin normal ve sezeryan fiyatlarını yarım saat önce almaya çalıştım.Umarım sizinde işinize yarar.

ERDEM HASTANESİ : (ÇAMLICA ŞB )

Normal Doğum :650 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 400 TL
    Sezeryan :1.100 TL Sezeryan : 750 TL (Zorunlu )
    İsteğe bağlu sezeryan :1.000 TL

HOSPITALIUM ÜMRANİYE ve ÇAMLICA şubeleri için .
    (Ben bu hastanenin doktoru olarak çalışan Op.Dr. Tuğba KUTLAY'ın özel muayenehanesine gidiyorum.Çook memnunum.)

Normal Doğum :800 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 500 TL
    Sezeryan :1.400 TL Sezeryan : 750 TL

AFİYET HASTANESİ UMRANİYE

Normal Doğum :600 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 450 TL
    Sezeryan :1.000 TL Sezeryan : Söylemedi.Sormadım.

MEDİPOL KOŞUYOLU ŞUBESİ

(Bana yakın sayılır )

Normal Doğum :1.500 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 950 TL
    Sezeryan :2.500 TL Sezeryan : 1.500 TL

HİSAR HASTANESİ :
    (Oraya muayeneye giden ve doğumunu orda gerçekleştiren eşimin arkadaşı vardı.Sırf merak için aradım sordum.Hiççç düşünmüyorum )

Normal Doğum :4.364 TL
    Sezeryan :5.262 TL

ATLAS HASTANESİ
    SSK ile anlaşmalı ise ;

Normal doğum:335.00 TL
    Zorunlu sezeryan doğum :585.00
    İsteğe bağlı sezeryan :785.00 TL

MEDİCANA ÇAMLICA ŞB.

Normal Doğum :1.800 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal :1.250 TL
    Sezeryan :3.250 TL Sezeryan:2.200 TL

Medical Park'ı da yarın arayıp öğreneceğim.Forumu okumadım belki bu rakamlar geçmiş olabilir ama yeni yasa yüzünden fark veriliyor verilmiyor adına güncellemek istedim.Umarım işinize yarar.Herkese hayırlı doğumlar.
    Düzenleyen: LeyLi Düzenleme Tarihi : 10-02-2010 Düzenleme Saati :16:43

3. Konu Sahibi : Fatoş3458 #433
    arkadaşlar bende büyükçekmece kolan hospital'a gidiyorum..ama doğum fiyatlarını sormayı ne hikmetse unutuyorum..bilgisi olan var mı acaba ?

4. Konu Sahibi : Fatoş3458 #434
    Alıntı LeyLi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben Ümraniye'de oturuyorum.Ve çevremde ki bilindik hastanelerin normal ve sezeryan fiyatlarını yarım saat önce almaya çalıştım.Umarım sizinde işinize yarar.

Erdem Hastanesi : (Çamlıca şubesi için sordum )

Normal Doğum :650 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 400 TL
    Sezeryan :1.100 TL Sezeryan : 750 TL (Zorunlu )
    İsteğe bağlu sezeryan :1.000 TL

HOSPITALIUM ÜMRANİYE ve ÇAMLICA şubeleri için .
    (Ben bu hastanenin doktoru olarak çalışan Op.Dr. Tuğba KUTLAY'ın özel muayenehanesine gidiyorum.Çook memnunum.)

Normal Doğum :800 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 500 TL
    Sezeryan :1.400 TL Sezeryan : 750 TL

AFİYET HASTANESİ UMRANİYE

Normal Doğum :600 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 450 TL
    Sezeryan :1.000 TL Sezeryan : Söylemedi.Sormadım.

MEDİPOL KOŞUYOLU ŞUBESİ

(Bana yakın sayılır )

Normal Doğum :1.500 TL SSK ile anlaşmalı ise , Normal D: 950 TL
    Sezeryan :2.500 TL Sezeryan : 1.500 TL

HİSAR HASTANESİ :
    (Oraya muayeneye giden ve doğumunu orda gerçekleştiren eşimin arkadaşı vardı.Sırf merak için aradım sordum.Hiççç düşünmüyorum )

Normal Doğum :4.364 TL
    Sezeryan :5.262 TL

ATLAS HASTANESİ
    SSK ile anlaşmalı ise ;

Normal doğum:335.00 TL
    Zorunlu sezeryan doğum :585.00
    İsteğe bağlı sezeryan :785.00 TL

MEDİCANA ÇAMLICA ŞB. için aradım iletişim bilgilerimi aldılar.Geri dönerek söylüyorlarmış.Medical Park^'ı da yarın arayıp öğreneceğim.Forumu okumadım belki bu rakamlar geçmiş olabilir ama yeni yasa yüzünden fark veriliyor verilmiyor adına güncellemek istedim.Umarım işinize yarar.Herkese hayırlı doğumlar.
    yardımcı olduğun için çok tşk benimde doğumum haziranda şimdiden araştırıyorum erdemi veya hospitaliumu düşünüyorum ama hisara maşallah diyorum sanırım bebişlerimizi altın kafese koyup veriyolar bence hiç okadar abartmaya gerek yok...

5. Konu Sahibi : Fatoş3458 #435
    Rica ederim .Ben de sizin gibi Erdem ve Hospitalium'u düşünüyüyorum.Erdem az biraz farkla Hospitaliumdan daha ucuz olsa da muayenehanesine gittiğim doktor hanım Hospitalium doktoru olduğu için büyük bir ihtimalle seçimim bu hastaneden yana olacak. Dediğiniz gibi bu kadar büyük meblağlar odaların dekorasyon ya da doktorların ünleri ile mi doğru orantılı acaba ?
    Düzenleyen: LeyLi Düzenleme Tarihi : 10-02-2010 Düzenleme Saati :16:39

6. Konu Sahibi : Fatoş3458 #436
    selamlar.. uzun süredir okuyucuyum sonunda yazayım dedim.. beylikdüzü medi life senem hanıma gidiyorum. ssk lı doğum ücreti 150 sezeryan 500 tl imiş. diğerini sormayı unuttum. ama hastanedeki tüm doktorlar öncelikli normal doğuma teşvik ediyorlar bildiğim kadarıyla. benim etrafımda da 5 arkadaşım orada doğum yaptı. hepsi de gerek hastaneden gerek doktorlardan çok memnunlar.. bebek yoğun bakım ünitesi olmadığı için tedirgin oldum ve sordum, bebeğime birşey olursa ne olacak diye.. doğumdan önce risk almayız, bir aksilik olması durumunda doğuma doktorunuzla beraber çapa daki yoğun bakım ünitesi olan şubemize götürüyoruz, burada doğuma alıp riske atmıyoruz dediler. çok güven verdi. Bu arada son 10 haftam...

7. Konu Sahibi : Fatoş3458 #437
    selamlar.. uzun süredir okuyucuyum sonunda yazayım dedim.. beylikdüzü medi life senem hanıma gidiyorum. ssk lı doğum ücreti 150 sezeryan 500 tl imiş. diğerini sormayı unuttum. ama hastanedeki tüm doktorlar öncelikli normal doğuma teşvik ediyorlar bildiğim kadarıyla. benim etrafımda da 5 arkadaşım orada doğum yaptı. hepsi de gerek hastaneden gerek doktorlardan çok memnunlar.. bebek yoğun bakım ünitesi olmadığı için tedirgin oldum ve sordum, bebeğime birşey olursa ne olacak diye.. doğumdan önce risk almayız, bir aksilik olması durumunda doğuma doktorunuzla beraber çapa daki yoğun bakım ünitesi olan şubemize götürüyoruz, burada doğuma alıp riske atmıyoruz dediler. çok güven verdi. Bu arada son 10 haftam...

8. Konu Sahibi : Fatoş3458 #438
    tesekurler leylı en azından fıkrım oldu ama bu fıyatlara zeynep kamılın yolu gozukuyor gıbı...

9. Konu Sahibi : Fatoş3458 #439
    Alıntı safkan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tesekurler leylı en azından fıkrım oldu ama bu fıyatlara zeynep kamılın yolu gozukuyor gıbı...
    Rica ederim .Ama zeynep kamilde çok kötü bir yer değil .En azından halamın kızı doğum yaptı.Geçen sene 30 lira vererek ayrı odaya geçebiliyormuşsun.Atıyorum bu sene olsa olsa maksimum 100 lira desek yine diğer hastanelerde ki gibi tv ,hasta yakını için yatacak yeri olacan bir odaya sahip olabiliyormuşsun.Nice hastaneler duymuyor muyuz ? O kadar fiyatlar vermemize rağmen hemşireler nasıl hoyrat davranıyor.

10. Konu Sahibi : Fatoş3458 #440
    medical Park Göztepe Gökmen Bey in hastasıym 8 haftalık hamilyim 5 yıllık uğraşın ardından kendiliğinden hamile kaldım . medicalpark biraz pahalı geldi bana açıkcası
    ssk lı sezeryan 2.200 tl normal doğum 1.400 tl

Sayfa: 44/73 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon