Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

leylı dogru dıyorsun
baska hastanelere mılyarlar verene kadar zeynep kamıl gıbı tecrubelı bır hastaneye gunluk 50-100 lıra verırım
allah kolay dogum kısmet etsın

Bende sizlerle geçen hafta aldığım fiyatları belirteyim...MECıDıYEKÖY ÇEVRE HAST. muayene ücreti:78 tl normal doğum:1750 sezeryan 2000 TL imiş

ŞıŞLı TÜRKıYE HAST. muayene ücreti :54 TL. normal 710 zorunlu sezeryan:1006 isteğe bağlı sezeryan:2100-2500 arası

NıŞANTAŞI AMERıKAN HAST. muayene ücreti 180TL. normal doğum :7359 sezeryan:8500 TL.

BEŞıKTAŞ DORA HOSPıTAL. muayene ücreti : 85 tl. normal doğum 2500 sezeryan 3000 tl imiş...

BOĞAZıÇı TIP BEŞıKTAŞ: muayene ücreti 10tl fakat doğum yokmuşş.

GÜLTEPE ENSAR HASTANESı : muayne ücreti 25 tl normal doğum 600 civarı sezeryan aklıma gelmedi şimdi diğerlerini yazmıştım nokta vardı...şu an 4 ayım olucak ensara gidiyordum türkiye hastanesine giymeyi düşünüyorum bu hafta doğumuda orda yaparım die planladım doktorları vs.arastırdım hepimiz için hayırlısı olsun arkadaslar ALLAH bizlere kolaylık versin.Dilerim yardımcı olabilmişimdir....

kızlar ben alıbeykoy hospıtalde dogum yaptım gayette ılgılıler helekı bır ebe vardı allah ondan razı olsun cok kahrımı vektı muayene ucretı ssk sadece 7 tl odduyodum dogumda normal dogum 150 sezaryan 250 hem fıyatlar cok uygun hemde cok kolay guzel dogumum oldu ben 150 tlyle cıktım hastaneden

Bende sizlerle geçen hafta aldığım fiyatları belirteyim...MECİDİYEKÖY ÇEVRE HAST. muayene ücreti:78 tl normal doğum:1750 sezeryan 2000 TL imiş

ŞİŞLİ TÜRKİYE HAST. muayene ücreti :54 TL. normal 710 zorunlu sezeryan:1006 isteğe bağlı sezeryan:2100-2500 arası

NİŞANTAŞI AMERİKAN HAST. muayene ücreti 180TL. normal doğum :7359 sezeryan:8500 TL.

BEŞİKTAŞ DORA HOSPİTAL. muayene ücreti : 85 tl. normal doğum 2500 sezeryan 3000 tl imiş...

BOĞAZİÇİ TIP BEŞİKTAŞ: muayene ücreti 10tl fakat doğum yokmuşş.

GÜLTEPE ENSAR HASTANESİ : muayne ücreti 25 tl normal doğum 600 civarı sezeryan aklıma gelmedi şimdi diğerlerini yazmıştım nokta vardı...şu an 4 ayım olucak ensara gidiyordum türkiye hastanesine giymeyi düşünüyorum bu hafta doğumuda orda yaparım die planladım doktorları vs.arastırdım hepimiz için hayırlısı olsun arkadaslar ALLAH bizlere kolaylık versin.Dilerim yardımcı olabilmişimdir....
şişli avrupa has.ucuzmu onada bak ıstersen bırde sisli hospitalium

şişli avrupa has.ucuzmu onada bak ıstersen bırde sisli hospitalium

Şişli Hospitalıum u bende düşünüyorum
Evime çok yakın..
Gidip gelmesi çok kolay olur.
Allah o günleride gösterir inşallah.
Fiyatlarını ben ögrenebilirsem yazarım..

canım ben pazartesi türkiye hastanesine gttim cinsiyetini göstermedi dedği için bugünde hospitalıum a gttim 12 tl muaynee ücreti verdm doktor demet hanım seker gibide bi insan bayıldım herseyinle ilgilenior memnun kaldığım için doğum ücretinide öğrendim odalarıda gezdim normal doğum : 650 tl sezeryan : 1000 lira ssk lıya fiyatLar yardımcı olabilmişimdir umarım...

acibadem hastanesi normal dogum 6 falan sanirim epiduralli olunca 8 e falan cikiyor .sezeryan 8 epiduralli olunca 11 e cikiyor..bebek paketi dahil degil onun icinde 800 milyon istiyorlar.. normal odalar icin 170 milyon suit odalar icin extra 310 milyon istiyorlar ..muayeneler 170 milyon

ben de acibademe gidiyorum ama ben ozel sigortaliyim... ben sadece suit oda istersem onun farkini ve bebek paketinin parasini verip cikicam insallah

arkadaşlar ben allahtan bir aksilik gelmezse haziranda doğum yapacağım. baya bir hastane ve fiyat araştırması yaptım. evimin hemen arka caddesinde gültepe ensar yeni adıyla avicenna hastanesi var. muayenede tavsiye etmem. fazla ilgilenmiyorlar. ama normal doğum skk ya 200 sezeryan 450 tl civarı. ama benim kanaatim doğum öncesininde çok önemli olduğu yönünde. o yüzden şişli fulyadaki özel bir doktora gidip istediği tahlilleri devlet hastanesinde yapmayı tercih ediyorum. doğumumu da özel eyüp haliç hastanesinde yapmayı düşünüyorum. az önce telefondan normal doğumun ssk lıya 150 sezeryanın 250 tl olduğunu öğrendim. eşim aramdaki kan uyuşmazlığından dolayı iğnede vurulacağım için ince eleyip sık dokumam lazım. 9 ay hem uzun hem kısa bir süre. bence aynı hizmeti veren hastanelere fazla para vermeye gerek yok. martın 10 una haliç hastanesine randevu alacağım. o zaman görüşlerim netleştiğinde tekrar yazarım. herkese iyi ve sağlıklı hmilelikler diliyorum....

canım bnde ilk hamile olduğumu öğrendiğimde ensara gtmiştim 3 ayımızı orda doldurduk fkat dedğin gibi yeterince ilgilenilmior ..arrastırmalarım sonucu bnde bir türkiye hast.birde şişli de hospıtalıuma gttim şimdi ikisinden birine karar vermeye calısıorm doğum fiyatları iki tarftada aynı sayılır..
arkadaşlar ben allahtan bir aksilik gelmezse haziranda doğum yapacağım. baya bir hastane ve fiyat araştırması yaptım. evimin hemen arka caddesinde gültepe ensar yeni adıyla avicenna hastanesi var. muayenede tavsiye etmem. fazla ilgilenmiyorlar. ama normal doğum skk ya 200 sezeryan 450 tl civarı. ama benim kanaatim doğum öncesininde çok önemli olduğu yönünde. o yüzden şişli fulyadaki özel bir doktora gidip istediği tahlilleri devlet hastanesinde yapmayı tercih ediyorum. doğumumu da özel eyüp haliç hastanesinde yapmayı düşünüyorum. az önce telefondan normal doğumun ssk lıya 150 sezeryanın 250 tl olduğunu öğrendim. eşim aramdaki kan uyuşmazlığından dolayı iğnede vurulacağım için ince eleyip sık dokumam lazım. 9 ay hem uzun hem kısa bir süre. bence aynı hizmeti veren hastanelere fazla para vermeye gerek yok. martın 10 una haliç hastanesine randevu alacağım. o zaman görüşlerim netleştiğinde tekrar yazarım. herkese iyi ve sağlıklı hmilelikler diliyorum....

kızlae süpersiniz yaa..bu fiyatları nasıl alabildiniz bi çok hastane doktorla görüş deyip kestiriyor...
helal olsun...
ben halkalıda oturuyorum..
şu anda ethica ya gidiyorum ama artık sanırım gitmeyeceğim çünkü çok pahalı...normal doğum 2000-2500 arası dendi.
hizemt hastanesi var orda bi taıdığım 1000 tl ssk lı doğum yaptı ve çok memnun kaldı...
bide biraz uzak olsada türkiye hastanesi de uygun ve güvenilir bir hastane ağrıca orda epidural konusunda uzman doktorlarda mevcut sanırım..
ama bişey daha duydum ilk 3 ay oraya gıtmezsen farklı bir fıyattan doğum yaptırıyorlarmış gibi bişey okumuştum bi forumda ama emın de değilim açıkçası

Hizmet hastanesi (Dr. hariç,sigortasız)

865 normal,1620 sezeryan (dr ve asistan hariç)
doktorunuz kendi asistanını getirmezse hastane 350 lira istiyor asistan için.
epidural fiyatı 690
suit oda farkı gecelik 115 lira.suit odaların normal odalardan farkı yanında misafirleriniz için bir oda daha bulunması.içeriden geçiliyor.ikisinin de dışa açılan ayrı kapıları var.

Medical park bahçelievler (Dr.hariç,sigortasız)

1000 normal,1500 sezeryan,epidural 550,ağrı kesici cihaz 260 lira

JFK hastanesi (Dr dahil sigortalı)

1100 normal,1350 sezeryan

Dr dahil sigortasız

1600 normal,1850 sezeryan

Kızlar gaziosman paia duygu hastanesi yeşim hanıma doğum yapmayı planlıyorum son haftamdayım. normal sgk fiyatı doktor dahil. 150 sezaryan 350 özel oda farkı 100 mesai bitimi ve hafta sonu doktorunu istersen 500 tl ek ödüyorsun. arkadaşım kasım ayında sezaryan doğum yaptı çok memnun kaldı.

Hizmet hastanesi (Dr. hariç,sigortasız)

865 normal,1620 sezeryan (dr ve asistan hariç)
doktorunuz kendi asistanını getirmezse hastane 350 lira istiyor asistan için.
epidural fiyatı 690
suit oda farkı gecelik 115 lira.suit odaların normal odalardan farkı yanında misafirleriniz için bir oda daha bulunması.içeriden geçiliyor.ikisinin de dışa açılan ayrı kapıları var.

Medical park bahçelievler (Dr.hariç,sigortasız)

1000 normal,1500 sezeryan,epidural 550,ağrı kesici cihaz 260 lira

JFK hastanesi (Dr dahil sigortalı)

1100 normal,1350 sezeryan

Dr dahil sigortasız

1600 normal,1850 sezeryan

ben hizmet hastanesinden daha yenifiyat aldım hastanenin doktorları ile fiyatları
ssklı normal doğum 1080 tl epidural +600tl (1 gece yatışlı )

ssklı sezeryan 1800 tl epidural +300tl (2 gece yatışlı )

ssksız normal doğum 2600 tl

ve bu fiyatların içine ilk bebek aşıları muayaneside dahil

senin fiyatlar neden alakasız anlayamadım bilmiyorumkismile

:ecrin_bebek:. arkadaşlar adanadakı bazı hastaneleri arayıp fiat öğrendim..bnm doğum sezaryan olucak aklımda kalnları paylaşmak istedim..sgk la anlaşmalı fiatları yazacagım..
ortadoğu : kontroller: 22 tl. doğum 340tl özel oda istersen + 140 diğer odalar 2 3 kişilikmiş.
metropark: kontroller:35 tl.doğum 600 tl. paket fiatı
global : kontroller :22 tl dogum :450 tl paket.
metro : kontroller:22 tl..dogum: 300 tl paket.
pakette dogumda bir sorun çıkmazsa yanı bebekte yada sizde ekstra tahlıl yada yatması gerekmezse + para alınmıyor.tek kişilik odalar 1 hafta sonra kontrol bebeğin ilk kontrolü dahil.

ben hizmet hastanesinden daha yenifiyat aldım hastanenin doktorları ile fiyatları
ssklı normal doğum 1080 tl epidural +600tl (1 gece yatışlı )

ssklı sezeryan 1800 tl epidural +300tl (2 gece yatışlı )

ssksız normal doğum 2600 tl

ve bu fiyatların içine ilk bebek aşıları muayaneside dahil

senin fiyatlar neden alakasız anlayamadım bilmiyorumkismile

arkadasım katılıyorum bende yenı fıyat aldım ustelıkte zaten hızmete gıdyorum ama arkadsın fıyatları nıye alakasız bende anlamadım ustelık diğer hastanelerdende bılgıler aldım onlarda farklı anlamadım gıttı :KK43:

merhaba ben konya başkent hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum.orada doğum yapan var mı.fiyatları nedir.

özel bir kadın doğum hastahanesi.hatayda.
sigortalıysanız normal doğum 120 tl sezeryan ise 227 tl

su fıyatlara bak ya kafayı tırlatıcam istanbuld yasıyoruz dıye kazığın buyuğu bize giriyo metropol şehir ya hani :KK43:

X