24. haftada sümüksü akıntı yardımmm

donurlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
138
1
43
Arkadaşlar biraz önce idrarımı yaptıktan sonra vajinamdan uzayan, açık rakı renginde sümüğümsü bir akıntı geldi. Gebeliğin başından beri vardı normal akıntılar ama bu biraz faklıydı. Acaba normal mi? Boşuna da panik yapmak istemiyorum ama endişelendim, yardımlarınızı bekliyorum.

gebelik ilerledikçe akıntının miktarı, rengi kıvamı değişiyor...ben de 25 haftalık hamişim...korkma arkadaşım...

İnternettede araştırdım baya, daha da moralimi bozan şeyler okudum. Sağlık konusunda çok soğukkanlı olmama rağmen, bebeğim söz konusu olunca panikliyorum baya. Teşekkür ederim.

yani normalde akıntı da böyledir zaten.
hamilelikte de tedaviyi gerektirecek kadar farklılaşma ve çoğalma olmamışsa bir sorun teşkil etmiyor..

benmkide tam tersi ilk haftalarda öyle oluyodu iltihap falan varsa şimdi değişti biraz daha sıvılaştı akıntılarım bende korkuyorum bişeymi var acaba diye ilk gebelik olunca insan panik oluyo biraz

hayır Arkadaşım sen kedsinlikle işini garantiye al ve doktora git bendede artmıştı erken doğum yaptım bir anönce git kasılmalarıa bak sıklaştımı............. bende 23 haftda yaptım akıntım hep vardı ama artmıştı doğumuma yakın çabukkk gittt Allahyardımcın olsun

Ben de hiç kasılma olmadı şimdiye kadar, şuanda da yok. Sen 23. haftadamı erken doğuma gittin?

canım ya bende çok korkarım böle akıntı değişikliği ve kanamadan filan..ama dr una telefon açıp sorsan ..hem bizde bilgilenmiş oluruz olmazmı..yada yakınsa ve imkanın varsa dr a gitsen .umarım normaldir canım..

canım sanırım bir sorun teşkil etmez ama sen yine de işini garantiye al
ve başka bir doktora falan sor bence

belkide idrar yollarında bi problem vardır benimde bir kaç kez sarıdan çok yeşile benzeyen hafif akıntılarım olmustu dr umuz fitil verdi işi garantiye almak lazım ama gebelikte akıntılarımız zaman zaman renk şekil değiştirebiliyo allaha emanetiz

X