Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları BALLI BADEMiM'in FOTOĞRAFLARI

S

SENACE

Ziyaretçi
fotoraf0361ev5.jpg

fotoraf0366cd9.jpg

fotoraf0367gr2.jpg

fotoraf0371qj8.jpg

fotoraf0396yw8.jpg

fotoraf0410sb6.jpg

dsc00839fa9.jpg

dsc00860xc2.jpg

bi bebek bu kadar tatlı oluyr Allah bağışlasın ismi ne??

Rabbim nekadar güzel yaratıyor yaaa,Maşallah Sübhanallah...Allah nazarlardan muhafaza etsin,bakmaya doyamıyor insan,çok güzel...

neden bu kadar çok fotoğraf koydun kaydirigubbakcemile
nazar değer Allah korusun ballı bademisenağlama
ay maşallah yavrum benim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin:nazar::asigim:

canım bebeğin çok tatlı Allah sana bağışlasın nazar olacak... maşallah maşallah maşallah..

Canım Allah bağışlasın maşallah:nazar::nazar:.Kuzum benimmm yaaa çok zilli totodan poz verdirmişler bide.kaydirigubbakcemile3.Sağlıkla büyütürsünüz inşallah..:Saruboceq:

canım yaa çook tatlı ballı bademinn allah nazarlardan kem gözlerden korusunn

ay maşallah çok şeker yaa hele yanakları süper
ay bebişi görünce heyecanlandım annesi sağlıklı uzun ömürlü olsun inşallah hep iyi günlerini görmen dileğiyle

MAŞALLAH kızına. allah sağlıklı hayırlı ömürler versin..

senacecim masallah cok tatlı olmus kızıkon büyümüs bile :)

çokk datluuuu)(maşallah barikallah) oğLUŞUMa ALABILEBILERMIYIMM ACABAAA...

maşallah senacecimm çok tatlı yavrun allah nzarlardan saklasın cnm bu arada başın sağolsun cnm...

kız cok guzel masallah masallah senace ogluma virsene kızını :)

canım bebeğin çok tatlı Allah sana bağışlasın nazar olacak... maşallah maşallah maşallah..

ilkyasım saçları ne kadar gür kızının maşallah cnmm bizimkide ölee banyodan sonra kurutuyorum ben arada hasta olmasın diye:))şekil şekil toplarsın artık onları bizimki erkek olunca öle bir avantajımız olmuyo:)))kaydirigubbakcemile3

senacecim maşallah kaç kilo kızın tombik tombik maşallah allah nazarlardan korusunn canım benimmm

X