Mutfak Dekorasyonu Mutfak resimlerinizi koyar misiniz?

river burdann cevaplayayımm adanada yaşıyorumm amaa üzüldümm keşkee intyernett sitesii gibii bir yerden satılsaydıı masann

.....incelerseniz size yardımcı olabiliriim istediğiniz şekilde döşeyebiliriz yada 3.boytlu çizimle olusturabiliriz markalardan çok daha uygun fiyatlara temesa gecmek isterseniz .... dan ulasabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar hepinizin mutfakları çok şirin ben böyle şirin mutfaklara bayılıyorum kadınların zamanının uzun bir kısmı mutfakta geçer bende dayanamadım işte bunlarda benim mutfağımın resimleri:)

Eklentiler

• $2012-05-14 21.22.07.jpg
    $2012-05-14 21.22.07.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 316
  • $2012-05-14 21.27.20.jpg
    $2012-05-14 21.27.20.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 458
  • $2012-05-14 21.24.00.jpg
    $2012-05-14 21.24.00.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 440
  • $2012-05-14 21.22.17.jpg
    $2012-05-14 21.22.17.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 259
  • $2012-05-14 21.22.46.jpg
    $2012-05-14 21.22.46.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 255
  • $2012-05-14 21.27.35.jpg
    $2012-05-14 21.27.35.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 429
kızlar hepinizin mutfakları çok şirin ben böyle şirin mutfaklara bayılıyorum kadınların zamanının uzun bir kısmı mutfakta geçer bende dayanamadım işte bunlarda benim mutfağımın resimleri:)

mutfak tezgahından memnun musun..
ben cok ıstemıştım ama kullanışlı degıl dedıler..
kabarma sıcak vsvs..

yaa çok beğendim mutfağınızı harika farklı sıcacık..mutfakta duvar kağıdı kullanışlı oluyomu?

mutfak tezgahından memnun musun..
ben cok ıstemıştım ama kullanışlı degıl dedıler..
kabarma sıcak vsvs..

evet kabarma vs olabilir diye üzerine sadece sıcak tencere koymuyorum direk olarak nihale koyuyorum altına tencere koyucam zaman. Eşimde istememişti bu tezgahı ozamaanlar ama diğer tezgahlarda istediğim renk yoktu sabit ti renkleri bende dikkat ederim katlanırım bu olsun dedim iki buçuk yıllık evliyim hala ilk günki gibi tezgahım

Bunun için yeni konu açmak istemedim buradan da tavsiyede bulunanlar olabilir diye düşündüm.

$pembe-mutfak-dolabi-modelleri-dekorasyon_1.jpg

Muffak dolabı beyaz fakat kapakları lake ve bu pembeden.
Mutfağın duvarlarıda yine aynı pembeden.

Ben şimdi bu pembe mutfağı boğmayacak ve sade gösterecek tavsiyeler istiyorum.

Halı
perde
masa örtüsü ve sandalye minderleri
İle ilgili renk ve model tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Bunun için yeni konu açmak istemedim buradan da tavsiyede bulunanlar olabilir diye düşündüm.

Eki Görüntüle 461075

Muffak dolabı beyaz fakat kapakları lake ve bu pembeden.
Mutfağın duvarlarıda yine aynı pembeden.

Ben şimdi bu pembe mutfağı boğmayacak ve sade gösterecek tavsiyeler istiyorum.

Halı
perde
masa örtüsü ve sandalye minderleri
İle ilgili renk ve model tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

bence bu tatlı pembe duvarlar ve dolap kapaklarına örtülerde beyaz üzerine küçük pembe çiçek desenli örtüler çok hoş olur. yere halı olarak da belki gri gibi başka bir pembeye yakışabilecek kombinlenebilcek bir renk olabilir. yaprak yeşili pembe beyaz- ya da pembe beyaz gri tonlarında bütünleştirebilirsin mutfağını.

Hepinizin mutfaklarina bayildim cok hoslar bizde esimle dün gittik ve yeni mutfak siparisi verdik:44:
Mutfagim bayagi esikidiginden ve :44:bazi elektronik esyalar bozuldugundan komple yenilemek daha mantikli geldi:KK34:
Kirmizi lake ankastre karar verdik tezgahi gri.8 hafta sonra gelip kurucaklar
Bazilarinizda kirmizi ankastre mutfaklar gördüm memnunmusunuz temizlik acisinda:44:
aldigimiz firma 5 sene garanti verdi kesinlikle cizilme falan olmaz dedi.
insallah mennun kalirim:44:

kalinkacım senin mutfağına bayılıyorum :KK9: :KK16: yaza düğünüm var inş. bizde mutfağı yaptırcaz benimkide böyle güzel ve şık olur inş. :nazar:

X