Mutfak Dekorasyonu Mutfak resimlerinizi koyar misiniz?

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
Hanimlar mutfak resimlerinizi koyar misiniz? internet sitelerinde baktigim mutfak modellerinin hepsinde mutfagin ebati benim evin tamami kadar.

canım arçelik mutfak yaz google a ordan çok güzel mutfaklar çıkıyo ben daha yeni yaptırdım mutfağımı ordaki mutfaklardan fikir alarak
sana şunu söyliym illaki o ebatta olacak değil
tarzı gösteriyorsun mutfak yapan biryere senin mutfağının ölçüsünü alıyor o tarzda mutfağına uygun dolaplar yapıyor ben benimkini çok beğendim

Ben de mutfak yaptırıcam. Bi sürü kişi görüntülemiş ama kimse fotoğraf koymamışmirmirmirmir
Ben kendi evimin fotoğrafını koyayım siz bana fikir verin bari....
23899217gc9.jpg]

36475707sl5.jpg]

93856996tc1.jpg]

mtlah.jpg

Benim mutfağım; evime yeni geçtim.
Bu resim inşaattaki halinde.
Yenisi bilgisayarımda kayıtlı olmadığı için
rengini göstermek için koydum.
Belki bir fikir verir size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet canım, bencede gri güzel olacaktı.
Ama çeyizime alınan eşyalar beyazdı daha önceden alınmıştı.
Yeni eşya almadığım için beyazları kullanacağım.
İlerde kısmet olursa griye değiştirmek istiyorum.

frambuaz sana resimleri göstermek isterdim ama olmadı.sadece mutfakta neyi nasıl kullanıyorsun bunu en iyi sen bilirsin.mesela ben yükseklerden bişey almaktan nefret ederim o yüzden dolaplar alçatır.tavana kadar uzanmaz.ve derin rafların içersinede raylı altlıklar yaptırırsan dolapların gerisinde kalan eşyalara rahatlıkla ulaşabilirsin.senin mutfagın kadar bir mutfaga sahibim ama ada şeklinde çevirince hem oturma odası hemde mutfak olarak kullanabiliyorum.böylecedeoturma odası çamaşır odası oldu .birde lütfen mutfak yapanlara bırakma bu işi çünkü orada sen yaşayacaksın

gerçi ezberlendi ama ekleyim dedim burayada:)

Son düzenleme:
arnavutgüzeli cidden çok şirin mutfağın hayatım.....bayıldım..

süpersiin yaaa,çok ferah bir mutfağın var canım beniiim..hele leptapın yerii süper ...senle orda kahve içmek isterdiiiimmm..maşallaaaaaah ..

En kısa zamanda o mutfaktaa bebişlerin koştursun inşallaaah.

arnavut güzeli cnm mutfağın ne kadar güzelmiş
mutfağın böyleyse evinin diğer yerlerinide merak ettim cnm ekleyiverde görelim fikir edinelim

X