Saç Rengi ve Saç Boyama Burçin Terzioğlu'nun saç rengi nedir sizce?

Celinee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
64
0
Kızlaar Burçin terzioğlu nun saç ren gi nedir acaba bilen varmı??O kim derseniz hani fırtına dizisindeki Zeynep..İnternette bütün sayfalarda aradım ama maalesef ulaşamadımm...Yardımcı olanlara şimdiden Teşekkür..

google da imini yazınca bide görsellerden bakarsan bi dünya resmi var..istedigin renkteki sacını koyarsın resmiyle arkadaslar yardımcı olur =)

arkdaslar sanrm resmleri yükledim ve suan sacimi söyliyeyim acik kahverengi karamel ve sarimsi bir renkte ve burcinin bu sac rengine boyamak istiorum nasl elde edebilirim yardimci olablrmisiniz ???

Eklentiler

• $Burcin2.jpg
    $Burcin2.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 2.144
  • $Burcin1.jpg
    $Burcin1.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 539
doğal kumral bence tabi alt tonun önemli turunculuk çoksa 7.1 yoksa 7 işini görür

Marka olarak hangi marka bu numarasini verdiklerininiz? Neyle neyi karistirayim sizce? :-S :KK5:

ben loreal kullanıyorum memnunum ama fırsatın olursa majirel al dediğim gibi alt tonda turunculuk varsa 7.1 yoksa 7

arkdaslar sanrm resmleri yükledim ve suan sacimi söyliyeyim acik kahverengi karamel ve sarimsi bir renkte ve burcinin bu sac rengine boyamak istiorum nasl elde edebilirim yardimci olablrmisiniz ???

Merhabalar;

Bu renk koleston perfect 7/77 dir. eğer saç renginiz 7 numaradan daha koyu renkse saçınızın önce açılması gerekir. Dibine değil saçını tümüne bakarsaınız; 7/77 fakat sizin istediginiz renk dipteki renkse yani ışık vurmuş hali ise Koleston perfect 8/41 dir ve oksidanı %9(30volume) olmak zorundadır.

Bu boya market boyası değildir. Kuaförr malzemeleri satan yerden ya da internetten temin edebilirsiniz.

Başka bir şey varsa sorabilirsiniz:)

X