Makyaj Yapmayan Varmi benim Gibi

BeyzaNur-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
3.477
8.339
Kizlar valla ben hic makyaj yapmiyorum
hayatimda sadece nisanimda ve dugunumde makyaj yaptim
aslinda cok yakisiyor makyaj ama ne bilem yapmiyorum
benim gibi makyaj yapmayan varmi acaba merak ediorum hihoyyyt
disari ciksam ne bilem ozel bir yemege gitsem yinede yapmiyorum
hic makyaj urunum yoktur
sizce bi dengesizlikmi var bende hihoyyyt

bence alisik degilsen hic alisma..arada bir yaparsin hic degilse bi ozelligi olur..bende fazla yapmam..dogal daha guzel..kaydirigubbakcemile3

bence alisik degilsen hic alisma..arada bir yaparsin hic degilse bi ozelligi olur..bende fazla yapmam..dogal daha guzel..kaydirigubbakcemile3

valla canim aliskinmi degilim bilmiyorumm valla cevremde dugun olsa oraya bile gitsem makyaj yapmiyorum
hic ilgimi cekmiyo ya makyaj felan neden bilmiom kafamçokkarıştı

Her türlü makyaj malzemem var ,gel gör ki yapan yok...Ben de çok az makyaj yapıyorum.Ona da arkadaşlarım bu makyaj mı diyor?benneyaptımki Kışın nadiren bir allık ,bir rujdan ibaret makyajım.Yazında dudaklarım çatladığı için ruj taşırım yanımda.Yalnız değilsin.hihoyyyt Bi allık ,bi ruj,hafif bi rimelle başlarsan sıkılmazsın.Tefarruatlı makyaj beni yoruyor ,sıkıyor.Sanki yüzümde maske varmış gibi hissediyorum.Düzenli olarak makyajını yapıp çıkanlara imreniyorum.Ne güzel bir şey...:eek:

bende malzeme olarak güzellik salonunda olmayacak kadar çok var ama nafile içimde yok sanırım pek yapmam bende

bendensin canımyerimseniben
benim de ne makyaj malzemem var ne de makyaj yapmaya hevesim
sadece nişanımda kalem çektim gözlerime ve rimel sürdüm(o da fotografta güzel çıkayım diye)
nişanlım "tanıyamadım bitanem seni, sil lutfen" diyince sildim -tatlicadiarzu-
nefret eder makyajdan aşkım
Allahtan bu konuda hemfikiriz de aramızda tartışma çıkmıyor şakkıdı

ne güzel yaaa bende doğallığı severim bugün makyaj yapmadan çıkıcam diyorum ama öyle bi alışmışımki yapmadan çıkamıyorum evden sanki eksik kalıyorum gibi geliyo bana. ne güzel valla ama arada düğünde dernekte makyaj yap çok değişik görünürsün çünkü benim gibi herzaman yapmadığın için bi farkın olur hiç değilse.
annem diyoki gelin olunca hiç değişik olmayacaksın.....

bende ayda yılda bir kere yaparım.ne pudram, ne fondötenim.ne allığım...vardır. kalem, parlatıcı ve rimel yetiyor.

bende makyaj yapmıyorum ama bakımlı olmayıda severim yüzüme bazı meyvaların kabuklarını sürerim daha sonra yıkarım yüzümü iyi geliyor banyodan sonrada soğuk suyla yıkarım yüzümü iyi geliyor

acanım ben de nişan düğün ve sayılı gün haricinde hiç makyaj yapmam. açıkçası cildimin gözenekleri kapanıyormuş gibi hissediyorum. pek sağlıklı gelmiyor bana makyaj yapmak

hayır niye dengesizlik olsunki mesela sen elma sevmezsin ben severim gibi bişey bence bu normal zannedersem sorunlu bir cildin yok die kullanmıyon galiba.ben yapıyom ama pek fazla deil biyere felan çıktığımda sadece maskara kullanıyom o kadar...

bende hiç makyaj yapmıyorum baya bi malzemem var ama yapmak gelmiyor içimden haftanın 6 günü okula gitmeme rağmen allık,rimel ve kalem en fazla sürdüklerim öğrenciler hiç yapmadığım için onu bile farkediyorlar hocam makyaj mı yaptınız diye :) ben sevmiyorum kendimi makyajsız daha güzel buluyorum

Bu sıcakta makyaj olur mu ki...laelaelaelaelae Alışkın olmayan insan için cidden çok zor...Hele yapmak muhafaza etmekten daha da zor...Bazen unutuyorum yüzümü, gözümü ovuşturuyorum...Temizliği de tam bir işkence...

Son düzenleme:
bende hem yapmaya hem de silmeye üsendigim icin yapamiyorum.gercektende bu sicakta da cekilmez makyaj.sanki insanin yüzün de bir kilo camur varmis gibi resmen.terlesen bile yüzünü silemiyosun.yapanlarada hayran kalmiyorum degil yani.

bende yapmam aslinda isterim ama yapmam.tam teferuatli makyaj (haliyle)dugunde yaptim.
benim malzemelerim yok acikcasi olsa ne olursa olsun yaparim galiba

bir sürü makyaj malzemem var ama gel görki yapan yok...Makyaj yapmasını bende sevmiyorum ya
kırk yılda bir belki acık far sürerim o bide çok çok yakın düğünlerde onda bile bi ağırlık basıyo sanki ya
çalışırken bazı arkadaşlarım full makyajlı gelirlerdi sabahın köründe
hangi ara kalkıpda makyaj yapıyolar bilmem :sm_confused:

bence azda olsa her bayanin yapmasi gerekn bisey makyaj
tabiiki abartisiz ki ben fondatone cook karsiyim sabeh kalktigimda kaysi kiremim var onu ve allik sürerim insani bakimli gösteriyor herkesin tabiiki kendi tercihi

X