bebegimin kilosu

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
155
6
39
hanımlar benim oğlum 4ay 22gunluk annem sureklı bebegımın kılosunun az oldugunu soyleyıp moralımı bozuyo bebegım7,300gr bana gore normal fakat annanenemız anlamıyo sız nedersınız bebegım zayıfmı?:a015:

Bence bebeginin kilosu cok normal takma kafana anneler kaynanalar hep böyledir sisman olsun isterleryerimseniben

benim ise 4ay 2 haftalık 6800 dediler kilosuna annene söyle biz napalım:))))))))))))))))))))))))) gayet normal canım kilolar zaten standart herkesin bir aşağı bir yukarı aynı

gayet nornal sen büyüklere bakma onlara göre hazırlıyacaksın piriniç unun dayacan sonra şişecek bebek.annende olsa bebeğinin beslenmesi hakkında kimseye taviz vermemeni tavsiye ederim.

gayet nornal sen büyüklere bakma onlara göre hazırlıyacaksın piriniç unun dayacan sonra şişecek bebek.annende olsa bebeğinin beslenmesi hakkında kimseye taviz vermemeni tavsiye ederim.

sevhan seninki kaç kilo şimdi?aslında doğum kilolarıda önemli bizimki 2800 oldu.şimdi 6 kilo.neler veriyorum ama pirinç unu vermedim hiç.

sevhan seninki kaç kilo şimdi?aslında doğum kilolarıda önemli bizimki 2800 oldu.şimdi 6 kilo.neler veriyorum ama pirinç unu vermedim hiç.
Benim bebeğim pazartesi ölçülmüştü kilosu 7060kg bende henüz emzirmek dışında bişey vermedim doktora sordum o çok memnun ve 2 ay daha emzir diyor.Bebeğim 2800 kg doğmuştu.benim de kardeşim özeniyor gidip ikide bir milupanın organik mamalarından alıyor ne bilsin hiç bebeği yokki bende koyuyorum dolaba 2 ay sonra kullanırız

amannn canım dert ettıgın seye bak yaaaa askolsun bosver saglıklı olsunda gerının ne onemı var

Gayet normal kilosu takma kafana
Büyüklerimiz bizleri teskin edeceklerine neden böyle yapıyorlar anlamıyorum...

hanımlar benim oğlum 4ay 22gunluk annem sureklı bebegımın kılosunun az oldugunu soyleyıp moralımı bozuyo bebegım7,300gr bana gore normal fakat annanenemız anlamıyo sız nedersınız bebegım zayıfmı?:a015:

ooooo... benim oğluma göre şişman bilekaydirigubbakcemile3. biz 5,5 aylık olacaz daha 8 kiloyuz. oğlumun doktoru bu kilosuna bile normal dediği için hala ek besinlere geçmedik.cokacimcoook

canım kılosu ıı benım< oglumda 5 ay 10 gunluk 8 kılo sen dert etme senın ıcın saglıklı ve normalse ve dr ıcınde gecerlı baska seylerı kafaya takmayaa gerek yokkk annneler zaten hep kılolu bebekler ısterler tombıs tombıs olsun dıyeeeee senınkının kılosu gayet normal

X