Dr. Brown's biberon

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
3.353
14
Arkadaşlar Dr. Brown's biberon kullanan varmı, memnun kaldınızmı?
6 aylıkken kullanmayı düşünüyorum bu dar ağızlı olan biberonlar kaç aylığa kadar kullanılıyor geniş ağızlı olanlar hangi aya hitap ediyor bilgisi olan cevaplarsa sevinirima.s.

Biberonu ne amaçla kullanacaksınız örn formül mamamı vereceksiniz yoksa meyvasuyu vs. dr. browns biberonun özelliği bebekte gazı azaltması özel bir dizaynı var 6 aydan sonra bebeklerin gazı zaten azalıyor biz doğduğu günden beri biberon kullanıyoruz sanırım dr.browns sizin işinize pek yaramayacak ek gıda için Avent veya chicco tavsiye ederim

meyve suyu, bitki çayı için canım doğru gazdan ziyade kaliteli olsun istiyırum bide biberondan sonra emmeyi bıramasın diye..piyasada çok var hangisini alacağımı şaşırdım avent biberonda anne memesine en yakın biberonmuş doğrumu önerilerinizi bekliyorum

Ben dogdugundan beri avent genis agizli kullaniyorum.benide emiyor.gaz sancisinida azaltan bi hava cikis sistemi var.aventi tavsiye edebilirim

ben kızıma bütün biberonları denedim. ama hala biberon emmiyor. en iyi nuku almıştı. dr browns, chicco, nuby, nuk, avent hepsini denedim. hepsi iyidir önemli olan bebişin alması
kaydirigubbakcemile5

dr browns bence cok iyi bir biberon..ama arkadasın dedigi gibi gazı azaltıcı özelligi var..6. aydan sonra gerek duymazsın bence..chicco öneririm, genis agızlı olması temizleme rahatlıgı acısından iyi olur..emzigin de ayına uygun olmasına dikkat et..dr browns alacaksan 3 numara yada y kesim alman gerekiyor

bız dogdugundan berı dr brows kullanıyoruz normal bıberon ememıyor zaten dsr browsun ıcınde dogal hava akısı var olduundan rahatlıkla emebılıyor sıddetle tavsıye edebılırım canım sanaaa onuda ayına gore alabılırsın

bu arada 6 aydan sornada katı gıdalara gecıs oldugu ıcın bıraz gaz sıkıntısı olucak haberın olsun:KK70:

bız dogdugundan berı dr brows kullanıyoruz normal bıberon ememıyor zaten dsr browsun ıcınde dogal hava akısı var olduundan rahatlıkla emebılıyor sıddetle tavsıye edebılırım canım sanaaa onuda ayına gore alabılırsın

selam, ben de sipariş verdim dr browns 240 cc ve dar ağızlı. 4 farklı emzik ucu varmış. farklı aylarda kullanım amaçlı. acaba geniş ağızlı mı isteseydim? daha mı kullanışlı? sen hangisini kullandın bebegine? acil cvp alırsam çok iyi olur. ya da diğer kullanan arkadaşlar hangisi daha iyi? dar ağızlı mı? geniş ağızlı mı?

kızlar ben de bugün yakında doğacak kızım için dr browns120 ml geniş ağızlı doğal akış biberonu aldım. aslında avent almayı düşünüyordum ama baktığım magazada küçük boyu kalmamıştı. sonra dr browns dikkatimi çekti aldım ama kullananlar varsa merak ettim doğrusu. yoksa götürüp aventle değiştirsem mi?

oğluma almıştık 6.ayda dr brownsı dar ağızlı 240 cc olanını memnunduk ama şimdi 10 aylık olucaz neredeyse gerek görmüyoruz hava akımına nasıl emmesi gerektiğini öğrendiği için gaz olmuyor şimdi geniş ağızlı biberonları tercih ediyorum temizlemesi daha kolay oluyor

ben de doğduğundan beri Dr. Brown's kullandım.gaz alıcı özelliği olduğu doğru o anlamda çok memnundum ama mamayı biraz sıcak yaptığınız zaman çalkalarken emziğin kenarlarından mama fışkırıyo. aldığım yere götürdüm bikaç kişide bu sorun yüzünden getirdi dediler. ithalatçı firmaya yollamışlar basınçtan oluyo yapacak bişey yok diye yanıt gelmiş. temizlemeside sorun biraz aparatı falan olduğu için her seferinde o boruyu temizlemek oldukça zor gelmişti.zaten bu arada da ek besinlere geçtik bıraktım bende şimdi avent kullanıyorum ağzı da geniş temizlemesi de kolay. ama yeni doğan bebeklere yinede en iyisi Dr. Brown's.

genız agızlı bıberonlar anne gogusunu anımsattıgı için bebeklerın bıberondan degılde anne gogusunden beslenıyormus gıbı hıs yarattıgı için genız agıslı bıberonları tercıh edın dıyor cocuk dr ları ve dr brown's dunya capında en kalıtelı olrak goruluyor içindekı borusunu temızlemek ıcın ayrı fırcası var bıberonuniçinde ve okadarda zor degıl temızlemek bence dr brown's tan vazgecmeyın derım

bebeğim 7 aylık ve biberon almıyo nasl alıştırabilirim hangi biberon başlıgını kullanmam gerekiyor bana yardım edin:KK50:

BornFree veyahut Avent diyorum...

kullanicaksam bunlari kullanirim, baskasinida kullanmam..

Bu gunlerde dogacak olan bebegime evde bulunmasi icin bornfree marka aldim...

Cok arastirmam sonucu en iyi iki biberon diye dusunuyorum..

Son düzenleme:
arkadaşlar vaz geçin bence bu dr. browns kullanmaktan çünkü için de plastik kayış gibi bir şey var hem temizliği zor hemde çok kötü plastik kokuyo bende almıştım ama değiştirdim.

kızlar benim kızım 2.5 aylık ve gaz sorunumuz çok fazla. Şuanda chicco biberonunu kullanıyorum ama sorunumuz azalmadı. Doktorumuz dr.brown önerdi. İşe yarar mı? Yoksa başka mı deneyeyim? Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

X