Bursa'da Düğün Mekanı

Merhaba arkadaşlar ben temmuz veya eylülde düğün düşünüyorum.Bursada kır düğünü yapabilceğimiz ya da güzel mekanlar olan düğün salonları neresi var?bir de fiyatları uygun olacak.Yemek filan düşünmüyorum.Gold'un terası nasıl acaba?nolur yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

kır düğünü olarak bildiğim rumeli var gayet güzel orası goldun terasıda güzel ama fiyatları biraz pahalı sanırım

Arkadaşlar sizden uygun düğün mekanları isimleri istiyorum hem içime sinecek hem güzel olucak hem de uygun :KK43: kır düğünü taraftarıyım yazılarınızı bekliyorum lütfen

illa kır düğünü mü diyorsun yoksa normal salonda olur mu kır düğünü birde izmir yolunda var ama mekanı görmedim reklamını yapmıslar sanırım uygun ama çok guzel mı bılemıcem sızın baktıgınız fıyat aralıgı nedır benım temmuzda olduğu için düğünüm baya gezdik salon ordan biliyorum

illa kır düğünü mü diyorsun yoksa normal salonda olur mu kır düğünü birde izmir yolunda var ama mekanı görmedim reklamını yapmıslar sanırım uygun ama çok guzel mı bılemıcem sızın baktıgınız fıyat aralıgı nedır benım temmuzda olduğu için düğünüm baya gezdik salon ordan biliyorum

kır düğünü olsun istiyorum ama fiyatlar aşarsa bizi güzel bir salon da olabilir.5.000 e kadar düşünüyorum en fazla.Bizde araştırmaya başlayalım diyoruz işte :KK43: ama burada güzel bir platform görünce sizlerden fikir almak istedim.İkram olarak extra bir şey düşünmüyorum işte.Mekan güzel olsun,müzikler,servis,fotoğraf vs.Siz neresini tuttunuz?yardımcı olursanız çok sevineceğim.

gold ta düğün yapmayı düşünen arkadaşlara ya da daha önceden fiyatı hakkında bilgisi olanlara sormak istiyorum goldun salonlarındaki fiyatlar nelerdir, bilgilendirirseniz sevinirim..

merhabalar.Gold nasıl ve fiyatlar nasıl acaba biliyorsanız aydınlatır mısınız :KK43:

Bizim bütçemiz az olduğu için fomarada fulya düğün salonu var orayı tuttuk hem terası var hemde salonu yani terasla salon bir oranın terası da güzel bizim düğünümüz orda oldu ilgi alaka çok güzeldi fiyatta sanırım 3000 civarı biz sezon sonu tuttuk birde gündüz olduğu için çok uygun oldu ama yaz fiyatları 3000 civarı gold da güzel akrabanın düğününe gittik orasıda güzeldi

tamam çok teşekkür ederim orası da aklımda bulunsun.bu abc dershanelerinin orası mı fomaranın alt kısmı yani? oralara da bakayım diyordum zaten.peki temmuz için şu andan bakmak erken mi

yooo değil şimdiden bak kıştan ayırtsanız daha iyi olur yazın yer bulmak zor oluyor çünkü

kır düğünü olsun istiyorum ama fiyatlar aşarsa bizi güzel bir salon da olabilir.5.000 e kadar düşünüyorum en fazla.Bizde araştırmaya başlayalım diyoruz işte :KK43: ama burada güzel bir platform görünce sizlerden fikir almak istedim.İkram olarak extra bir şey düşünmüyorum işte.Mekan güzel olsun,müzikler,servis,fotoğraf vs.Siz neresini tuttunuz?yardımcı olursanız çok sevineceğim.

canım goldda nişanımız oldu. herkes çok beğendi. düğün için de salonu ve haftaiçi tuttuk. bütçemiz ona yeterdi ancak. terası 5500 filan demişlerdi. 5000 olur herhalde pazarlıkla. ben de nişanı ilk önce kırda yapacaktım. yağmur yağdı ve son 2 günde başka yer aramak zorunda kaldık.

canım goldda nişanımız oldu. herkes çok beğendi. düğün için de salonu ve haftaiçi tuttuk. bütçemiz ona yeterdi ancak. terası 5500 filan demişlerdi. 5000 olur herhalde pazarlıkla. ben de nişanı ilk önce kırda yapacaktım. yağmur yağdı ve son 2 günde başka yer aramak zorunda kaldık.

teşekkür ederim canım peki h.sonu mu bu fiyatlar?terası mı güzel diğer yerleri de güzel mi:)

STANDART HİZMETLER

GELİN YOLU

MASA ÜSTÜ VAZO VE ÇİÇEK

MASA VE SANDALYE SÜSLEMESİ

10 ADET VOLKAN

SÜNNET TAHTI

PASTA VE GAZLI İÇİCEK

MÜZİSYEN(PİYANİST)

NİKAH MASA SÜSLEMESİ

SERVİS

ÇEVRE SÜSLEMESİ

GİRİŞ KAPI TAKISI

HAFTA SONU ÜCRETİ(CUMARTESİ,PAZAR GECESİ) : 6.000 TL

CUMA GECESİ : 5.000 TL

HAFTA İÇİ ÜCRETİ : 4.000 TL

FİYATLAR 500 KİŞİLİKTİR .500 KİŞİYİ GEÇEN ORGANİZASYONLARDA HER KİŞİ İÇİN 8 TL ALINIR

BUTTİM TÜYAP FUAR ALANI KARŞISI Tel:224 211 1984 eke Kr Bahçesi

gecen meil attılar bılgınız olsun

slm arkadaşlar. ben SEHER ..
benim düğünümde nikahimda bu yaz oldu.. NAZENDE GARDEN a yaptık harika rüya gibi bir nikahtı... tıpkı o yabancı filmlerdeki nikahlar gibi..üstelik nikah şekerlerinide hediye ediyorlar .. düğünüme gelince mekan çok şıktı ..üzeri kubbe şeklinde kapalı bölümüde olduğu için yağmur olursa sorun olur diye bir sorunumuzda olmadı..birde NAZENDE nin ekibi çok profesyonel .. sorun çıkmasına asla izin vermiyorlar.. yemekleri süperdi.. dedimya harika bir geceydi harika.. rüya bitsin istemedik hiç.. üstelikte gece 2 ye kadar eğlenmemize izin verdiler..ve bize çay servisi yaptılar.. herkese tavsiye ediyorum.. elit bir düğün istiyorsanız kesinlikle görmelisiniz derim

merhaba seher. İnşallah herkese seninki gibi bir rüya düğünü nasip olur. Fiyat ve kişi sayısı hakkında da bilgi verir misin?

Son düzenleme:
slm arkadaşlar. ben SEHER ..
benim düğünümde nikahimda bu yaz oldu.. NAZENDE GARDEN a yaptık harika rüya gibi bir nikahtı... tıpkı o yabancı filmlerdeki nikahlar gibi..üstelik nikah şekerlerinide hediye ediyorlar .. düğünüme gelince mekan çok şıktı ..üzeri kubbe şeklinde kapalı bölümüde olduğu için yağmur olursa sorun olur diye bir sorunumuzda olmadı..birde NAZENDE nin ekibi çok profesyonel .. sorun çıkmasına asla izin vermiyorlar.. yemekleri süperdi.. dedimya harika bir geceydi harika.. rüya bitsin istemedik hiç.. üstelikte gece 2 ye kadar eğlenmemize izin verdiler..ve bize çay servisi yaptılar.. herkese tavsiye ediyorum.. elit bir düğün istiyorsanız kesinlikle görmelisiniz derim

fiyatlar hakkında bilgi verebilir misin

slm arkadaşlar
biz 200 kişilik düğün yemeği yaptık gece .. düğün yemeği dediysem sadece yemek değil..volkan konfeti sis kar makinesiyle kar yağışı şık bir nikahmasası palyaço müzik solist herşey vardı yani kısacası...gündüzde ayrıca kokteylli nikah yaptık.. çok güzel ortanca çiçekleriyle hazırlamışlar mekanı.. kendimi cennet bahçesine giriyo gibi hissettim.. kokteyldede çerez cips limonla hazırlanmış havuç salatalık kadehleri vardı. kuru pasta vardı tatlı ve tuzlu..2- 2.5 saat kadar sürüyo ..nikah bitiminde de nikah şekerlerini hediye ediyolar..hepsine 8500 tl verdik nikaha gelenler düğüne gelmedi ama nikahta aynı düğün gibiydi.. nazendegarden.com internet adresleriydi sanırım bir bakın mekana harika gerçekten... ben hala yaşıyo gibiyim .. bu yıl iki arkadaşımın daha düğünü orada olacakmış.. benden özendiler tabii :))

bu arada arkadaşlar bahçe 2000 kişilik miş. bizde sordmuştuk.. pastalı meşrubatlı da yapan vardı bizden bir önceki düğüne konuk ettiler bizi o zaman görmüştüm düğün 600 kişilk ve pastalı kurupastalı meşrubatlı falandı.. yemek yoktu yani.. ama telde fiyat almayın çünkü yanılıyo insan biz gidince gerçekten çok iyi yönlendirdiler .. ve çok güzel fiyat yaptılar.. bu arada sadece nikahta yapılabiliyordu... bütçesi olmayan düğün gibi nikahta yapabilir.. inanın nikah düğündende güzeldi..

benim düğünüm olacak ama erkek tarafının memleketinde ben bursada da bi organizasyon istiyorum gelemicekler için çekirge istasyonda baktım kır nikahı için 600 tl istiyolar çok da uygun geldi ama içinde ne var ne yok bilmiyorum ikisine de gidip karşılaştırmak lazım çok teşekkür ederim canım

Son düzenleme:
X