Bursa'da Düğün Mekanı

lütfen
bilen arkadaslar yardımcı olsunlar ben bursayı hic bilmiyorum, yazın bursada dügünüm olacak, haftasonuna yer arıyoruz, buski'de pazar günü icin bulmustuk ama bir gun icerisinde tutulmus. buski dısında acık havada, yemeksiz cok pahalı olmayan bir yerler bilen arkadaslar varmı?
cok moralim bozuldu, bılen arkadaslar yardım ederse cok sevinirim

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Evet heybeliyi gördüm.Şimdilik heybeli cha cha olabilir diye düşünüyorum.Hem bütçemize uygun hemde kır düğünü.

merhaba,
cha cha'nın verdiği fiyat nedir? birde yemeklimi? yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

Canım cha cha kişi başı yemekli 30 ytl tabi artmış olabilir fiyatları.Ama konuşun hafta içi yemeksiz yapıyorlardır.Hafta sonu yemeksiz yapmak istemiyor hiç bi yer.

ben de açıkhava düğünü istiyordum ve bahsedilen mekanların hepsini tek tek dolaştım
en sonunda gold terasta karar kıldım. uluyol caddesinde,adliyenin karşı arasında biliyorsunuzdur belki yerini...ilk önce önyargı ile gittim ama gerçekten hoş bir mekan ve bugüne kadar gidenlerden aldığım yorumlar çok olumlu...
hem açık hava,hem de şehir içinde ulaşımı kolay bir yer
ayrıca yemekli yada yemeksiz istediğin tarz organizasyonlar yapabiliyorsun...
yalnız tarih konusunda sıkıntı olabilir,bir an evvel bakmanızı tavsiye ederim

ben de açıkhava düğünü istiyordum ve bahsedilen mekanların hepsini tek tek dolaştım
en sonunda gold terasta karar kıldım. uluyol caddesinde,adliyenin karşı arasında biliyorsunuzdur belki yerini...ilk önce önyargı ile gittim ama gerçekten hoş bir mekan ve bugüne kadar gidenlerden aldığım yorumlar çok olumlu...
hem açık hava,hem de şehir içinde ulaşımı kolay bir yer
ayrıca yemekli yada yemeksiz istediğin tarz organizasyonlar yapabiliyorsun...
yalnız tarih konusunda sıkıntı olabilir,bir an evvel bakmanızı tavsiye ederim

bursa'yı hic bilmiyorum bu yüzdeb bu gold teras neresidir onu da bilmiyorum. internetten aradım ama sayfasını bulamadım, internet adresi ya da telefonu var mı acaba??:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

oksijen e bende gitmişdim orada bi bayan vardı acayip şeyler söyledi ve başka insanlardan da duydum servisi hizmeti çok kötüymüş ve dışarıdan yemek almıyormuş.kır düğünü için bence en güzel alan ya dsi olur yada şehriyar olur.şehriyarda yemekli düğün 800 kişilik 5 milyar gibi bir rakam ve giydirmesi herşeyi var 5 milyar içerisinde sanatçı ersan tekin de var pasta vs herşey dahil uygun fiyatı hafta sonu ve akşam fiyatı mekan çok güzel otopark sorunuda yok benim orada oldu dsi de olacak diyorsanız eğer orası için organizasyon firması ile anlaşmanız şart. altıncyelan çaça fiyat olarak çok yüksekler.

ben şehriyar ile görüstüm fakat 5000Tl yemeksiz fiyatı degilmi?bana o sekilde soylediler ama sen buraya yemekli yazmıssın kafam karıstı bıraz:uhm:

bursa'yı hic bilmiyorum bu yüzdeb bu gold teras neresidir onu da bilmiyorum. internetten aradım ama sayfasını bulamadım, internet adresi ya da telefonu var mı acaba??:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:[/QUO

||| GOLD WEDDINGS |||
umarım yardımcı olabilirim sana tatlım....çok sıkıntı verici bi iş gerçekten bu,belirsizlik insanı geriyo bi de.. bu arada sanırım sen başka bi şehirdesin???

arkadaşlar söylediğiniz yerler çok uçuk ve lüks yerler pahalı yerler ben davut dedenin orda yuvam düğün salonunu tuttum 2000tl herşey var içinde yemek hariç yani biraz erkek tarafınıda düşünün bu ekonomik krizde bu şartlarda çokta şatafata gerek yok nacizane fikrim

bursa'yı hic bilmiyorum bu yüzdeb bu gold teras neresidir onu da bilmiyorum. internetten aradım ama sayfasını bulamadım, internet adresi ya da telefonu var mı acaba??:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:[/QUO

||| GOLD WEDDINGS |||
umarım yardımcı olabilirim sana tatlım....çok sıkıntı verici bi iş gerçekten bu,belirsizlik insanı geriyo bi de.. bu arada sanırım sen başka bi şehirdesin???

sana fiyat olarak ne verdiler acaba kaç kişi ne kadardı

holiday inn hotlinin ortamıda oldukça güzel..bahcesi havuz başı yeşillikler falann =)

canım biz 4500 ytl'ye anlaştık cuma akşamı için,650 kişilik maksimum 750 de olabilir demişlerdi...
yemek olup olmamasına karar veremedik hanüz...bu fiyatla pasta,içecek ve aperatif tabaklar olacak masalarda....yemek olursa extra bişeyler daha ödenecek...

cok tesekkur ederim arkadaslar cevaplarınız ve yardımlarınız icin.
daha ilk bastan boyle bi olumsuzlukla karsılasmak cok kotu oldu benim icin, sımdıden hayal kırılıgı yasadım, bu sekilde burdan ugrasarak yapamıycam zaten sevkimde cok kırıldı, sanırım haftaici olacak, nasıl olursa olcak artık:çok üzgünüm::a015:
tekrar tesekkur ederim

canım biz 4500 ytl'ye anlaştık cuma akşamı için,650 kişilik maksimum 750 de olabilir demişlerdi...
yemek olup olmamasına karar veremedik hanüz...bu fiyatla pasta,içecek ve aperatif tabaklar olacak masalarda....yemek olursa extra bişeyler daha ödenecek...

Canım nereyi tuttunuz.Holiday inn havuz başımı.Eğer öyle ise fiyatı çok uygun bence.Hem kişi sayısı fazla hemde aperatif yiyeceklerin olmasıda çok iyi.

Canım nereyi tuttunuz.Holiday inn havuz başımı.Eğer öyle ise fiyatı çok uygun bence.Hem kişi sayısı fazla hemde aperatif yiyeceklerin olmasıda çok iyi.

hayır canımmm holiday inn değil...Gold teras için o fiyata anlaştıkk...gerçi holiday için de pek bi fark kalmadı arada ama merkeze uzak olduğu için orayı tercih etmedik...:eek:

cok tesekkur ederim arkadaslar cevaplarınız ve yardımlarınız icin.
daha ilk bastan boyle bi olumsuzlukla karsılasmak cok kotu oldu benim icin, sımdıden hayal kırılıgı yasadım, bu sekilde burdan ugrasarak yapamıycam zaten sevkimde cok kırıldı, sanırım haftaici olacak, nasıl olursa olcak artık:çok üzgünüm::a015:
tekrar tesekkur ederim

bence moralini bozma,her işte bir hayır vardır derler yaaa... kafanda bi fikir oluşabildi mi bari yazılanlardan sonraa...?bir de nişanlın ne düşünüyo?O bursadaysa daha rahat ayarlayabilirr...:sm_confused:

lütfen
bilen arkadaslar yardımcı olsunlar ben bursayı hic bilmiyorum, yazın bursada dügünüm olacak, haftasonuna yer arıyoruz, buski'de pazar günü icin bulmustuk ama bir gun icerisinde tutulmus. buski dısında acık havada, yemeksiz cok pahalı olmayan bir yerler bilen arkadaslar varmı?
cok moralim bozuldu, bılen arkadaslar yardım ederse cok sevinirim

canım benim de temmuzda düğünüm var :teytey: biz çevreyolunda saygın kır düğünü diye bi yer var orayı tuttuk 4 farklı yerleri var istediğini seçebiliyosun tabi farklı farklı bizimki havuzlu olan çok hoş bi yer yani bana göre tabi :dance: herşey içinde pasta içecekler kuaför (tabi o sana kalmış bişi) fotoğraf falan filan işte 3,5 - 4 gibi tuttu tam fiyatını ben bilmiyorum şimdi kampanya yapmışlar hafta içi düğün 1000 tl diye :dance: hatta biz kına içinde orayı tuttuk ama farklı yerini

canım benim de temmuzda düğünüm var :teytey: biz çevreyolunda saygın kır düğünü diye bi yer var orayı tuttuk 4 farklı yerleri var istediğini seçebiliyosun tabi farklı farklı bizimki havuzlu olan çok hoş bi yer yani bana göre tabi :dance: herşey içinde pasta içecekler kuaför (tabi o sana kalmış bişi) fotoğraf falan filan işte 3,5 - 4 gibi tuttu tam fiyatını ben bilmiyorum şimdi kampanya yapmışlar hafta içi düğün 1000 tl diye :dance: hatta biz kına içinde orayı tuttuk ama farklı yerini

arkadaşlar bnde 2009 geliniym .Bursada hangi salonalrı tavsiye edersiniz, ankara yoluna yine bir salon açılmış salon royal diye bn çok beğendim siz gidip gördünüzmü hiç hem çok pahalı da değil açılış nedeniyle 2.000 dediler sizce ne yapmalıyım başka yer için fikirleri olan varmı?

aydi sen onlıne sın ne düşünüyosun gördünmü SALON ROYALI?

X