Bursa'da Düğün Mekanı

ben orayı hiç beğenmedim canım .. neyse seni yönlendirmeyim diğeri çok farklıydı.. orada bir arkadaşın nikahına gidince vazgeçip nazendeyi tuttuk biz...

aksine ben de çok beğendim bakalım bi gidip bakayım ona göre kara vericem

Kızlar merhabalar
Biz de 2011 eylülün ilk haftası gibi düşünüyoruz düğünü.
Daha hiçbir şey konuşulmadı, o yüzden nasıl bir düğün olacağını, buna ayrılacak bütçeyi bile bilmiyorum:KK50:
Benim gönlümde yatan kır düğünü tabi...
İlk sayfadan itibaren bütün sayfaları inceledim.
Nazende gardens uygun gelsi sanki, sitesindeki fotoları da çok beğendim.
yalnız orda düğün değil de kokteyl tarzı nikah mı yapılıyor, onu tam anlayamadım ?

Arslanlı da çok hoş ama orası biraz bizi aşar herhalde :KK5:

yok canım hem nikah hem düğün yapılabiliyo... iki tane mekan var.. nikah mekanı kokteylli.. düğün mekanı istersen yemekli istersen pasta meşrubatlıydı.. biz yemekli yaptık .. ben beğendim herkesin fikrinede saygı duyarım ama çok elit bir yer.. mekan sahipleri 16 yıllık organizasyoncu olduklarını söylediler.. gerçekten bu işi biliyolar.. bizde çok mekan gezdik ama hem şık hem hesaplı hemde çok özel bir yer arıyordum.. nazende garden bana bu konuların hepsine cevap verdi.. herkesin beğendiği yer farklı olabilir saygı duymak lazım.. ben nazende yi bursada tek geçerim...

bizde sünnet düğünü için bakıyoruz.golddan çok bahsediliyor.orası yolumuzun üstü diye baktık ama ben çok beğendim fiatlarıda aldık,yemekli haziran ayı düşünüyoruz.teras katta boş yer yok haziranda alt katta 12 haziran boşmuş,birde bir tercihim atalaydı.ama goldla atalay kıyaslanmış gold daha güzel diye düşünülüyor..biraz atalaydan soğudum açıkçası.
goldda düğün yapanlar çok memnun kalmış sanırım fotolar olsun,hizmet olsun çok beğenildi kanaatindeyim..
hakkımızda hayılrısı olsun..

arkadaşlar merhaba seneye kır düğünü yapmak istiyoruz ama mekan konusunda cok sıkıntılıyım yemekli değil pastalı gazozlu istiyorum ama acık havada olsun istiyorum şeke kırbahcesı ve nazende arasında kaldım eğer buralarda bir düğüne giden varsa yorum yazabilirmi tşk...

kır düğünü istiyoruz haziran gibi düşünüyoruz cha cha ile görüşmeye gideceğiz bugün..bakalım inşallah bir aksilik olmaz ve tutarız

kır düğünü istiyoruz haziran gibi düşünüyoruz cha cha ile görüşmeye gideceğiz bugün..bakalım inşallah bir aksilik olmaz ve tutarız

selencim son durumlar nasıl cha cha hakkında bilgi verirmisin ?

Arkadaşlar bana da bir yardımcı olur musunuz :18:
10 eylül için bursada düğün mekanı arıyoruz.
Gönlüm kır düğününden yana, yemeksiz olunca fiyatlar da makul geliyor ama ya yağmur falan yağarsa diye de korkuyorum.
Dün Rumeli kır düğününe baktık. Görevlinin anlattığına göre her şey çok güzel de bana pek inandırıcı gelmedi, bir de yağmur durumunda başka salonlara kaydırabileceklerini söyledi ama söylediği salonların çoğu mahalle arasındaki düğün salonları muhtemelen.
Cha cha'ya baktık, çok sevdik, ama malesef ordan fiyat alamadık.
Mudanya yolundaki Heybeli haftasonu yemeksiz düğün yapmıyormuş.

Bu mekanlar hakkında bilgisi olan ya da farklı bir mekan önerebilecek olan varsa çok sevinirim :)

Bir de Yıldırım Spor Kompleksi yıldırım belediyesinin mi ? Ordaki düğünler nasıl oluyor, onu bilen var mı?

Ben sordum hafta içi 4, hafta sonu 6 dedi. Her şey dahilmiş. Kuaför, araç süsleme,bayanlara çıkışta lavanta kesesi tarzı bir şey veriliyormuş, çerez, dondurma ikramı falan...Düğünde çekilen fotoların cdsini veriyorlarmış.
Aslında verdiği hizmetlere bakarsak fiyatı çok uygun da kapalı yerinin olmaması beni düşündürdü.
Kır düğününüde her zaman yağmur, vb riskler var, o yüzden kapalı salonu da olan yerleri tercih etmeye çalışacağım ben.

siteye giriş yapıp bakmayalı oyle uzun zaman olmuski
herkese kolay gelsin oncelikle
ben buraya iki yıl once uye olmustum, hemde bursada düğün mekanı bulabilmek için uye olmustum arkadaslar, gercekten zor bir iş ne diyeyim; burda oyle guzel paylasımlar oluyorki insanlar arasında birbirine yardımcı olabilmek için. 40 sayfanın 40ını da yeniden okudum, hatıralarım canlandı birden; o telaşları tekrar yaşadım en basından sanki.2009 da oldu benimde düğünüm. böyle hissedince sadece bir msj yazmak istedim buradakilere ve herkese kolay gelsin demek istedim. Sizlere tavsiyem formun ilk sayfasından son sayfasına hepsini dikkatle okuyup, ince eleyip sık dokuyun arkadaslar; yanılmayın aldanmayın; bu cok ozel gunuz umarım gonlunuzce gecer hepinizin. tekrar kolay gelsin zor ama tatlı telaşlar bunlar, hepinize gonlunuzce cok guzel cok ozel dugunler diliyorum (dediğim gibi bütün forumu okuyun bence ve yazılan herseye dikkat edip, dikkate alın)

asmerkez yanındaki grand salonda ve merinostaki şaypanın yanındaki elegans düğün salonunda düğüne takılan var mı arkadaşlar izlenimleriniz nasıldır?

bir de yıldırım spor kompleksi yıldırım belediyesinin mi ? Ordaki düğünler nasıl oluyor, onu bilen var mı?

organizatör ayarladın mı havuz başı süper oluyor gittim bir yakınım düğününe güzel oluyor bence

Arkadaşlar bana da bir yardımcı olur musunuz :18:
10 eylül için bursada düğün mekanı arıyoruz.
Gönlüm kır düğününden yana, yemeksiz olunca fiyatlar da makul geliyor ama ya yağmur falan yağarsa diye de korkuyorum.
Dün Rumeli kır düğününe baktık. Görevlinin anlattığına göre her şey çok güzel de bana pek inandırıcı gelmedi, bir de yağmur durumunda başka salonlara kaydırabileceklerini söyledi ama söylediği salonların çoğu mahalle arasındaki düğün salonları muhtemelen.
Cha cha'ya baktık, çok sevdik, ama malesef ordan fiyat alamadık.
Mudanya yolundaki Heybeli haftasonu yemeksiz düğün yapmıyormuş.

Bu mekanlar hakkında bilgisi olan ya da farklı bir mekan önerebilecek olan varsa çok sevinirim :)

canım bence konak 18 e de bı bak derım ben ve aynı sekılde şeke kır bahcesı var ıkısıde 1000 kısılık kapasıtede ve ben ıkısındekı dugunlerdende cok etkılendım masal gıbı oluyor:21:

arkadaşlar 5 eylül için cha cha ile anlaştık 6000 tl ye :) umarım hava güsel olur :) dha önceden cha cha da düğün yapan ya da düğüne giden birileri varsa tavsiyelerinize çok ihtiyacım varr :)

arkadaşlar 5 eylül için cha cha ile anlaştık 6000 tl ye :) umarım hava güsel olur :) dha önceden cha cha da düğün yapan ya da düğüne giden birileri varsa tavsiyelerinize çok ihtiyacım varr :)

merhaba 6000 liranın içinde neler var yemek varmı?

kokteyl olucak cnm yemek değil

bizde bursada düğün yapıcaz ben istanbulda oturduğum için bursada hiç bir yer bilmiyorum bursada yemekli düğün yapabileceğimiz uygun fiyatlı yerler hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim :KK15:

X