Bursa'da Düğün Mekanı

slm arkadaşalr
NAZENDE GARDEN I da bir görün derim... 2000 kişilik misafir ,400 adet araç kapasiteli... 450 kişiye kadar üzeri kubbeli bölümü,800 kişilik kır nikah evi,400 kişilik açık kına bahçesiyle özel tasarımlarıyla harika bir kır düğün evi.. herkesi bekleriz...

biz çekirge istasyonu tuttuk inş güzel bir düğün olur orda düğün yapan kimse varmı :KK34:

biz çekirge istasyonu tuttuk inş güzel bir düğün olur orda düğün yapan kimse varmı :KK34:

canım sakıncası yoksa sana bır kac sorum olacak.... kac kısılık ve kaca tuttunuz acaba benımde kına ıcın aklımdan orası gecıyor da....

canım sakıncası yoksa sana bır kac sorum olacak.... kac kısılık ve kaca tuttunuz acaba benımde kına ıcın aklımdan orası gecıyor da....

250 kişilik ttuuttuk canım 5000 civarı

Son düzenleme:
sayın tasarı davet; eylül yada ekim ayında pazar akşamı düğün yerinizde boş gününüz var mı?

slm arkadaşlar ;

bu fiyatlae ne böyle ya 2013e kadar 2 katı artar yandık biz :KK43::KK43:

nasıl bir koşturmacadır bilirim..geçen yıl 24 haziran 2010 da evlendimm.sizler gibi bakmadığım,gitmediğim düğün salonu kalmamıştı. gönlüm gold un terasından yanaydı ama yer bulamadık sonra ilk kez 2010 yılında hizmet verecek olan ve gittiğimizde inşaat halinde olan rumeli kır düğünü mekanını gördüm. gördüğümde de tamam burası dedim. neye güvendim bilmiyorum ama aradığım yer orasıydı hemde inşaat halinde olmasına rağmen:):) verecekleri hizmeti özcan bey anlattğında söylediklerinden birkaçını bile gerçekleştirse mükemmel bir düğün olur diye düşündüm. diğer düğün mekanlarına oranla gerçekten çok şey vadediyorlar.anlaşmamızı yaptık tabi yağmuru da göze aldık.düğün günü sağnak yağışlıydı saat 12 de düğün salonuna gittiğimde her taraf çamur ve şimşekler çakıyordu. burada düğün olmaz dedik . yağmurla birlikte gözyaşlarımı da durduramıyordum. kuaföre gittik saat 4 e kadar ağladığımı bilirim. alternatif salonlarda hazırlanmıştı.sağolsun özcan bey sürekli son hava durumunu öğrenip bize bildiriyordu. saat 5 te rumelide kır düğünü olacak bilginiz olsun şimdi masaları düzenliyoruz dediler. saat 6 ya kadar yağmur yağdı ve sonrasında hafif bulutlu bir hava başladı. yağmur dolayısıyla gelemeyen de oldu. salona gittiğimizde herşey süperdi şemsiyeler açılmıştı.tıklım tıklım dolmuştu. ve vadettiklerinden çok daha fazlasını yaptıklarını o gece gördüm. mükemmellerdi.aklınızda orayla ilgili kesinlikle soru işareti kalmasın.bu sene sanırım daha da güzel olmuş. her şeye çok özeniyorlar.sürekli etrafınızda dolanan birkaç kişi oluyor.fotoğraf sınırı yok.cd şeklinde verdiler hepsini 600 tane fotoğraf çekmişler.ilgi süper. pastası,dondurması.meşrubatı fazlasıyla veriliyor. masa üstü şamdan başka yerde ücretliyken onlar herşeyi sizin için düşünmüşler.dans hocamız sağolsun gece 9-10 olmasına rağmen en iyisi için hep bizimleydi.benden bu kadar. geçmişe gittim bunları yazarken.hepiniz için en güzeli neyse o olur inşallahh. kolay gelsin...

buarada arslanlarda hiçbirşeye ekstra ücret ödemene gerek kalmıyor ..herşey okadar güzel süsleniyorki anlatamam..tabi havai fişek gibi daha ekstra şeyler istersen ücrete tabi..ama süsleme konusunda hiçbirşeye gerek yok inan ki..masa düzeninden mekan süslemesine kadar herşey dört dörtlük oluyor..rüya gibi bir düğün aslanlarda olurmuş gerçekten..2 sene geçti neredeyse kimle karşılaşsam hala senin düğünün harika olmuştu diye bassediliyor....

cnm bizde aslanlara gittik. hoşumuza gitti. ama kararsızım. nasıl oluyor? bizim düğün 1400 kişi filan olacak kısmetse.

cnm bizde aslanlara gittik. hoşumuza gitti. ama kararsızım. nasıl oluyor? bizim düğün 1400 kişi filan olacak kısmetse.

canım arslanlılar 500 kişi alıyor bursada 1400 kişiyi alacak tek yer yıldırım belediyesi spor kompleksi ve sukay park var.Sukay park hafta sonu 5500 tl istiyor ada için.kompleks 5000 tl istiyor, başka yer yok.Birde buttim bahçesi var ama oraya masa sandalye kiralama vs bütün ekipmanı kiralaman gerekiyor yani organizasyon firması gerekiyor.bir

arkadaşlar bildiğiniz uygun fiyatlı salon var mı bursada. yoksa sadece nikah yapmak zorunda kalacağız :KK43:
umarım bulmuşsundur bütçenize uygun bir salon.
ama araştıran başka arkadaşlara yardımcı olması için bu hafta yaptığım araştırmaya göre bazı salonların fiyatlarını yazayım. Ama bu fiyatlar kasım ayı için geçerli

Gold'da Şayan-ı gold, Hestia ve Teras haftasonu 3500. İkramları azaltırsan 3000. Şayan-ı gold hafta içi 2250. Teras Cuma 3000.
Atalay Prens, Dilara salon haftasonu 4000, haftaiçi 2000.
Atalay Prens , Prenses salon haftasonu 4000, haftaiçi 2000.
Yıldırım Düğün Sarayı Zümrüt salonu haftaiçi 2250.
Grand salon haftaiçi 4000.
Çağrı Düğün Salonu haftasonu 3500, haftaiçi 2250.
Saloon Lİva haftasonu 1750. Yaz sezonunda 2750.
Elegans altın salon haftaiçi 6500, haftasonu 8500.
Elegans Pınar salon haftaiçi 3500, haftasonu 5000.
Gümüş Salon haftaiçi 3000, haftasonu 4500.

Fikir olur belki.

siteye giriş yapıp bakmayalı oyle uzun zaman olmuski
herkese kolay gelsin oncelikle
ben buraya iki yıl once uye olmustum, hemde bursada düğün mekanı bulabilmek için uye olmustum arkadaslar, gercekten zor bir iş ne diyeyim; burda oyle guzel paylasımlar oluyorki insanlar arasında birbirine yardımcı olabilmek için. 40 sayfanın 40ını da yeniden okudum, hatıralarım canlandı birden; o telaşları tekrar yaşadım en basından sanki.2009 da oldu benimde düğünüm. böyle hissedince sadece bir msj yazmak istedim buradakilere ve herkese kolay gelsin demek istedim. Sizlere tavsiyem formun ilk sayfasından son sayfasına hepsini dikkatle okuyup, ince eleyip sık dokuyun arkadaslar; yanılmayın aldanmayın; bu cok ozel gunuz umarım gonlunuzce gecer hepinizin. tekrar kolay gelsin zor ama tatlı telaşlar bunlar, hepinize gonlunuzce cok guzel cok ozel dugunler diliyorum (dediğim gibi bütün forumu okuyun bence ve yazılan herseye dikkat edip, dikkate alın)
ben de konuyu baştan sona okudum. Burada adı geçen ve bana uygun olan salonlara baktım. Hayalimde hep gold vardı. Eğer anlaşabilirsek kasım ayında nişanımı orada yapacağım. Anlaşamazsak Grand salon ya da Atalay Prensin dilara salonunda yapacağım. Kısmet tabi. O kadar kafam karıştı ki, gerildim sıkıldım. Suratımı sivilceler bastı, dudağım uçukladı. Hayırlısıyla bi karar verip tutsak da rahat bi nefes alabilsem keşke:KK31::44:

asmerkez yanındaki grand salonda ve merinostaki şaypanın yanındaki elegans düğün salonunda düğüne takılan var mı arkadaşlar izlenimleriniz nasıldır?
grand çok hoş biyer:KK31:

ben bi düğüne gittim geçen yaz, gerçekten çok hoştu, ben beğendim ki, kır düğünü bana göre değil desem de orayı beğendim:KK34:

canım arslanlılar 500 kişi alıyor bursada 1400 kişiyi alacak tek yer yıldırım belediyesi spor kompleksi ve sukay park var.Sukay park hafta sonu 5500 tl istiyor ada için.kompleks 5000 tl istiyor, başka yer yok.Birde buttim bahçesi var ama oraya masa sandalye kiralama vs bütün ekipmanı kiralaman gerekiyor yani organizasyon firması gerekiyor.bir
Odunluk mahallesine, carrefour arkasına ipek koza düğün salonu yapılıyor, 1500kişilik muhteşem bir yer. Osmanlı motifleriyle süslenmiş. Ama henüz tamamlanmamış, sanırım 2-3aylık daha işi var. Bilginiz olsun kızlar:KK34:

Odunluk mahallesine, carrefour arkasına ipek koza düğün salonu yapılıyor, 1500kişilik muhteşem bir yer. Osmanlı motifleriyle süslenmiş. Ama henüz tamamlanmamış, sanırım 2-3aylık daha işi var. Bilginiz olsun kızlar:KK34:

canım gıdıp gorme sansın oldu mu bız gecen gun ugradık ama salonla ılgılenen gorevlı olmayınca bakamadık. ayrıca fıyatı konusunda falan fıkrın var mı acaba

canım gıdıp gorme sansın oldu mu bız gecen gun ugradık ama salonla ılgılenen gorevlı olmayınca bakamadık. ayrıca fıyatı konusunda falan fıkrın var mı acaba
annemle eniştem gidip baktılar canım, çok güzelmiş ama henüz bitmemiş. fiyatları da henüz belli değilmiş. bir kaç aya kadar tamamlanır heralde.

annemle eniştem gidip baktılar canım, çok güzelmiş ama henüz bitmemiş. fiyatları da henüz belli değilmiş. bir kaç aya kadar tamamlanır heralde.

orası cok ucuk fıyat soyler gıbı gelıyo bana ama bakalım

hayalımde hep kır düğünü vardı ama kısmet olmadı ... birçok yer gezdik ama en son olarak gold hestia yı tuttuk burada düğünü olan yada daha önceden bir düğüne gitmiş arkadslar varmı nasıl oluyor?? ben bursa dışındayım oyüzden bilmiyorum ...sizce nasıl ??

hayalımde hep kır düğünü vardı ama kısmet olmadı ... birçok yer gezdik ama en son olarak gold hestia yı tuttuk burada düğünü olan yada daha önceden bir düğüne gitmiş arkadslar varmı nasıl oluyor?? ben bursa dışındayım oyüzden bilmiyorum ...sizce nasıl ??
ben de nişanım için şayan-ı goldu tuttuyordum, son anda vazgeçtim. Ama kınamı orada yapacağım inşallahh, ya da hestiada. Walla şayan-ı goldu ben çok beğeniyorum, hizmet de çok kaliteli. Henüz gitmedim ama hestiada da bi düğüne gideceğim eylül başında, o zaman düşüncelerimi yazarım. sizin ne zaman kısmetse?

Son düzenleme:
Bu arada çalışkan düğün salonu ile ilgili fikri olan varsa, orafa bir düğüne katılan ya da kendi düğünü nişanı olan varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum kızlar...

X